poster

Powerova dobrodružství

 • USA

  Adventures of Power

Dobrodružný / Komedie

USA, 2008, 96 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Tery16
  ****

  Další z amerických komedií o outsiderovi, který se vypracuje spíše šťastnou náhodou až na vrchol ... Jenže překvapivě to není nuda, i když je ten film natočen podle klasického schématu a tím je i trochu předvídatelný. Na druhou stranu hraní na virtuální bubny zas až tak běžné není a hudba ve filmu se skládá z mých oblíbených skladeb, takže mi to přišlo prostě skvělé. Ari gold v hlavní roli Siláka je vážně zábavný. Adventures of Power je obyčejný film o neobyčejném koníčku, film pro pobavení a pro zasmání, není tu místo pro hluboké myšlenky, ale člověk se u něho dokáže skvěle odreagovat.(13.7.2008)

 • defagoo
  ***

  Hudebně založený Napoleon Dynamit. Tento film je součástí nové americké komediální vlny (Zoolander, Napoleon Dynamit, Mistři Hazardu, Ricky Bobby, Vybíjená...), kde hrají prim postavy-blbečci, kteří nakonec zvítězí. Většinou to jakž takž funguje. Tady ale už opravdu nenacházím nic nového, ještě tomu přidejte chvilkovou neprofesionalitu po režijní stránce - která se občas objeví a jsou z toho 3 hvězdičky. Ale scény s Adrianem Grenierem jsou perfektní.(11.7.2008)

 • Skejpr
  ****

  Vybíjenou to místy vykrádá přeci jen až moc okatě. Jinak ale velmi sympaticky bizarní a parodie na VH1 je geniální...(12.7.2008)

 • Matty
  ***

  Nakonec dobrý, ale stejně si raději znovu pusťte tohle: https://www.youtube.com/watch?v=A_kloG2Z7tU(22.7.2010)

 • T2

  Rozpočet $2,5milióna(5.6.2010)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace