poster

Československo ve zvláštních službách (TV seriál)

Dokumentární / Historický

Česko, 2001, 19x58 min

Komentáře uživatelů k TV seriálu (4)

 • borsalino
  ***

  Docela zajímavý dokument z historie Československa, snažící se opakovaně otevírat rigidně omílaná témata a nabízet také jiná vysvětlení, než všeobecně známá či chápaná. Občas se dokument nevyhne až fatální chybě či dogmatickému vysvětlení události, což občas zaskřípe, nicméně ta míra dezinformací není až tak veliká, takže se určitě něco nového lze dozvědět.(2.4.2011)

 • kyselina
  ****

  Letem světem skrz historii československé zpravodajské služby. Za pozornost stojí budování organizace generálem Františkem Moravce a celý příběh kolem "jeho" agenta Paula Thümmela, československý odboj a tragédie "Tří králů", všechny díly o sovětských poradcích a pozoruhodný život Ladislava Bittmana. Informační hodnota je z mého pohledu velmi vysoká.(1.1.2013)

 • Terva
  ***

  Přineslo to trochu světla do nejasné historie, ale neudělalo to cestou ještě větší zmatek?(18.4.2013)

 • sator
  ****

  Všichni mi lhali, všichni mi lhali, blázna si ze mne dělali. Přede mnou citem se rozplývali, za zády se mi vysmáli. A nejvíc zpravodajské služby..(2.2.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace