Náš přítel Frank

Vincent DeFelice

Kostýmy:

Lisa Caryl-Vukas
  • Eldrick

Jako by těch sraček o čoklech už nebylo natočeno dost.(19.3.2010)

• Radek99

Nadmíru schématický americký rodinný film, jehož synonymem je sádrový trpaslík v předzahrádce maloměstského domku, který by byl samozřejmě stylově odlit ve formě rozkošného sádrového pejska. Všechny děti pod pět a babičky nad pětašedesát budou slzet...(14.4.2012)

• Aintcha

Klasický americký rodinný film, který se točí okolo domácího mazlíčka. Těchto filmů už tu bylo nepočítaně. A tento není ničím vyjímečný. Nakonec totiž vše dobře dopadne a nového mazlíčka rodiny si všichni oblíbí.(27.11.2010)

• Kokutek

Jakmile se objevil na scéně ten čokl, bylo jasný, kam se všecko bude ubírat. Není to ani sranda, ani žádný veledílo, možná ani béčko, jediný, co se mi tam líbilo, byl ten srub.(27.11.2010)

• Sarkastic

Tento snímek je typickým prototypem amerického rodinného filmu se všemi jeho znaky. Rodina, která spolu má strávit společné prázdniny, k sobě nemůže najít tu správnou cestu. Tzv. průvodcem se jim stane pes. Ten si postupně najde cestu ke všem členům rodiny a nakonec je spojí v jeden celek. Kolik takových filmů již vzniklo? Spoustu. A tento rozhodně nepřišel s ničím novým. Takhle je to jen podprůměrný film na jedno podívání, třeba po obědě.(3.7.2008)