Reklama

Reklama

R.O.T.O.R.

Trailer
Akční / Sci-Fi
USA, 1989, 90 min

Obsahy(1)

Nedaleká budoucnost je plná násilí a brutalita zločinu roste. Proto byl vědcem Davidem Coldyronem (Richard Gesswein) v technické laboratoři sestrojen policejní robot R.O.T.O.R., který měl dělat pořádek v terénu. Jenomže vyšší orgány požadovaly, aby byl tento projekt v co nejkratší době dokončen, což bylo pro Davida nereálné, a tak byl z laboratoře propuštěn. Robot se vymkl kontrole a utekl na motorce z laboratoře. Jediný David věděl o programu, kterým se robot řídil, a tím bylo "najít narušitele zákona a zabít". A tak se David s doktorkou Steelovou (Jayne Smith), která se také podílela na projektu, vydali robota zneškodnit. (Lucina84)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (3)

AmunRa odpad!

všechny recenze uživatele

Čelný představitel z desítky nejnudnějších a nejhloupějších SF filmů. Šílený robot-policista střílí lidi za jakýkoli přestupek. ()

Reklama

vitekpe 

všechny recenze uživatele

Vic osmdesatkovy to uz byt nemohlo. Robot policista (ktery vypada jako clovek...) jakoby pronasleduje a zabiji lidi, protoze se vymkl kontrole. A ctvrtou hvezdu za to, ze jezdi na hodne raritnim stroji Yamaha XJ 650 Seca Turbo. :) ()

Reklama

Reklama