Pokettomonsuta daiyamondo & Paru diaruga VS Parukia VS Dakurai

Pocket Monsters Diamond & Pearl: Dialga vs. Palkia vs. Darkrai

(neoficiální název)

Animovaný / Dobrodružný / Fantasy

Japonsko, 2007, 91 min

Samozřejmě super zpracování dětem se to bude líbit i mě se to líbí a darkrai byl teda nejlepší podle mě takže hezké 4* tomu dám!(29.1.2015)

Mohlo to byť trošku temnejšie si myslím, kvalít Heroes, či Lucario to nedosahuje, ale veľmi pekná hudba, animácia, silný, stále neobohraný príbeh...(2.12.2008)

Slabší rozjezd, ale jinak dost dobrá anime řežba (ano, jak si každý všiml, mám na mysli Dialgu, Palkii a Darkraie)- Těším se, až se podívám na Giratina a strážce nebe. Jo a fandil jsem Palkii.(20.3.2012)

Celkem tradiční film o Pokémonech, který má napínavé momenty. Vizuálně je ale zajímavý a jsou zde scény, na kterých si tvůrci daly skutečně záležet. Takové symfonie barev a tvarů. Tohle se mi hodně líbilo. Příběh je celkem klasický, ale objeví se zde spousta nových Pokémonů, takže proč ne.(13.5.2014)

Desátý pokemoní film vypadá po grafické stránce velmi dobře, s dějem je to už slabší, i když působivé momenty se najdou. Snad to bude i tím, že mě čtvrtá generace moc nevzala a její maskoti mi přišli dost o ničem. Ještě taková drobnost - líbí se mi, jakým způsobem se tvůrci inspirují reálnými lokacemi - zdejší město si hodně půjčuje z Říma, dvě věže mají připomínat Sagrada Familia. Doufám, že se (ve filmech šesté generace) dočkám Mont St. Michel, tahle lokace se hrám X/Y fakt povedla.(3.8.2018)