Pokettomonsuta daiyamondo & Paru diaruga VS Parukia VS Dakurai

• Japonsko ポケットモンスター ダイヤモンド&パール ディアルガVSパルキアVSダークライ (více)

Ash, Dawn a Brock sa vydávajú na ďalšiu cestu za dobrodružstvom, ktorá sa im otvára za pomoci temného Pokémona Darkraia. Kto zvíťazí v novom, zdanlivo nekonečnom boji? Priestor, alebo čas? (Marys)

Marys

Mohlo to byť trošku temnejšie si myslím, kvalít Heroes, či Lucario to nedosahuje, ale veľmi pekná hudba, animácia, silný, stále neobohraný príbeh... ()

kaylin

Celkem tradiční film o Pokémonech, který má napínavé momenty. Vizuálně je ale zajímavý a jsou zde scény, na kterých si tvůrci daly skutečně záležet. Takové symfonie barev a tvarů. Tohle se mi hodně líbilo. Příběh je celkem klasický, ale objeví se zde spousta nových Pokémonů, takže proč ne. ()

t.mon

Slabší rozjezd, ale jinak dost dobrá anime řežba (ano, jak si každý všiml, mám na mysli Dialgu, Palkii a Darkraie)- Těším se, až se podívám na Giratina a strážce nebe. Jo a fandil jsem Palkii. ()

Fingon

Desátý pokemoní film vypadá po grafické stránce velmi dobře, s dějem je to už slabší, i když působivé momenty se najdou. Snad to bude i tím, že mě čtvrtá generace moc nevzala a její maskoti mi přišli dost o ničem. Ještě taková drobnost - líbí se mi, jakým způsobem se tvůrci inspirují reálnými lokacemi - zdejší město si hodně půjčuje z Říma, dvě věže mají připomínat Sagrada Familia. Doufám, že se (ve filmech šesté generace) dočkám Mont St. Michel, tahle lokace se hrám X/Y fakt povedla. ()