poster

Krvavá zásilka (amatérský film)

 • slovenský

  Krvavá zásielka

  (festivalový název)
 • anglický

  Bloody Parcel

Krátkometrážní / Komedie / Krimi / Akční

Česko, 2008, 25 min

Režie:

Jan Votýpka

Scénář:

Jan Votýpka

Kamera:

Jan Votýpka
 • Nin
  ***

  Technicky skvěle zvládnutý film (různý filtry, gore efekty, výborně vybraná hudba)... jenže nemůžu přejít fakt, že spoustu těch filmových hrátek ve skutečnosti až moc zakrývají absenci nějakého opravdového herectví, opravdových dialogů... a opravdového příběhu. Přesto je to sympatický film a místy i docela působivý, takže bych se rozhodně rád na něco dalšího od režiséra Votýpky podíval. (6/10)(6.1.2012)

 • choze
  ****

  Dějově zmatený, ale pekelně zábavný grindhouse s řadou odkazů, navíc technicky na výši. Skláním se před výkonem dětského neherce v ústřední trojroli a funkčním humorem, svoje dělá i Slyův dabér Pavel Rímský coby vypravěč. Na scénu zpomaleného vytahování nože podbarveného Sugar Baby Love nikdy nezapomenu.(20.8.2008)

 • POMO
  ***

  Obsahovo blbina s nefunkčnou pointou. Ale srší z toho toľká zamilovanosť tvorcov do grind-housu, kameramanskej práce Roberta Rodrigueza a hlavne nelenivosť vypiplať sa s každým, hoci len niekoľko sekundovým efektným záberom, že vás to ako nadšenecká amatérska pocta Tarantinovi a Rodriguezovi nemôže nechať chladnými. Pochvalu si tiež zaslúžia dobre vybraný rozprávač, a vizáž a "zhovadilo komické" hlasy hlavných postáv. Honza Votýpka je magor v tom najlepšom zmysle slova. :) Moje tri hviezdičky sú kompromisom medzi dvojhviezdičkovým obsahom a štvorhviezdičkvým konceptom.(11.2.2009)

 • pstros
  ****

  Velmi jsem se pobavil. Paradni krvavy brutal s mnoha odkazy na filmove prukopniky "zanru". Kamerova a hlavne strihacska prace je v porovnani s drtivou vetsinou jinych amaterskych filmu neskutecne na vysi. Vse podtrhuje tak trochu tarantinovsky vyber hudby. Jan Votypka v trojroli rulez!! :) Jedinou - zato ale poradnou - kaňku tvori tezko srozumitelne dialogy. Jeste, ze to zachranuje vtipne napsany a Slyovym daberem vyborne namluveny monolog vypravece. Na 3.rocniku Jahodoveho Jamu obsadil film 3.misto v kategorii souteznich amaterskych filmu :)). Mno a na zaver uz mi zbyva pouze dodat, ze se opravdu tesim na dalsi dilo tohohle zabijackeho bratrskeho dua.(7.9.2008)

 • snared
  *****

  Prvně viděno před lety v TV pořadu o amatérských a studentských filmech, nedavno znovu objeveno a zhlédnuto na jútůb. A co ti budu povídat... prostě láska na první i další pokuk! Šťavnatej grind s fajnovym vizuálem, old school efektama, parádní muzikou, hlodama, kde i tuctovej cinefil vidí ranec odkazů na Tarantina. Rímskýho vypravěč je už jen pomyslnou třešinkou na nejlepším amaťáku, kterej moje modroočka kdy spatřila. P.S: Jsem šokován a znechucen, když vidím těch osmdesát hodnocení. Dyť tohle má bejt kultovní film, kurva!(5.6.2015)

 • - Film natočil Jan Votýpka ve vlastní produkci. (hippyman)

 • - Na festivalu Ostrava Picture 2008 získal tento snímek v kategorii Příběhy "Zvláštní uznání pro amatérský filmový snímek". (hippyman)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace