poster

Matýsek (TV seriál)

 • Velká Británie

  Louie

Animovaný / Rodinný

Velká Británie, 2007, 78x6 min

Režie:

Frederic Mege
 • sheldonka.
  **

  No, Matýsek se moc nepřekonává.(29.11.2011)

 • Elfias Dóže

  Zapřísahal jsem se, že už pořady a seriály určené nejmenším divákům hodnotit nebudu, přece jenom můj pohled se od jejích pohledu velmi odlišuje. Ale přece jenom chci o Matýskovi něco říci, ptám se, proč takovýto projekt nebyl k sehnání, když jsem chodil do školky? Myslím si totiž, že pořad je skvělé didaktická pomůcka k výuce kreslení - krátký, nenáročný. Možná bych dnes uměl lépe malovat a nemusel se za své první (a vlastně i současné) kresby stydět.(2.11.2012)

 • MaMitti
  ****

  No vida a mě lákal kurz kreslení pravou mozkovou hemisférou....doporučuju napřed vyzkoušet Matýska, já jsem spokojená. Za děti, samozřejmě....:-)))))))))))))))))))))))))))(15.6.2012)

 • Teya
  ***

  Žasnu nad českým názvem - Louie aka Matýsek, to je vážně úlet. :) Megainfantilní, neskutečně barevné a kýčovité až hrůza, ale aspoň dá dětem jednoduché základy kreslení a ve srovnání s ostatními pohádkami pro nejmenší určitě jedna z lepších věcí. A moje dvouletá dcera to miluje, tak co. :)(5.1.2011)

 • Gemini
  ****

  Žil byl (a stále žije) pán jménem Yves Got, který se krom jiného živil (a stále živí) kreslířskou tvorbou pro děti. A vymyslel zajíce Matýska (v originálu Louie), berušku Sofii a několik dalších postaviček, a hlavně seriál, ve kterém učí děti (nebo taky jejich rodiče - funguje to docela dobře;)) jak si nakreslit to či ono, od delfína po dostavník. Sice občas místo čtverce vymlaskne regulérní obdélník, ale jak známo, nic není dokonalé - ani totalita:) Za zmínku stojí ještě výborná hudba, která je jednoduchá, zapamatovatelná, a ani po sedmdesátém díle z ní nechcete páchat hrubé brachiální násilí;) Tenhle naučný pořad se opravdu povedl. A jeho český dabing taky. 80%.(7.6.2016)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace