Humboldt County

Scénografie:

Freddy Naff

Kostýmy:

Amy Brownson

jak je lehké najít klid a utéct dobrovolně z chaosu do jiného protředí než je člověk zvyklý a najít možná sám sebe pomocí druhých lidí, kteří žijí úplně jinak, než na co je člověk zvyklý v stereotypu, první půlka byla fajn, ale poté jaksi ztrácel dech,a už to nebylo tak dobré jako první třetina filmu, ale přesto to zas tak moc špatný film nebyl, i když na něho po chvíli zapomenu a už asi nebudu vědět o čem to vlastně bylo. Škoda.(31.10.2010)

celkem fainový příběh tradičního se odloučení od konzumní společnosti a žití si v ústraní s partou hipíků, dosti se to celé točí kolem pěstování maryhuany, která slouží jako hlavní obchodní surovina a v komunitě je každodenní rutinnou...každopádně to nemá skoro žádnej spád a tak do půlky si říkáte o čem to vlastně je, nicméně neurazí, možná tak zarputilé odpůrce drog, zahrané je to více než solidně a některé záběry jsou opravdu "vykouřeně" krásné(30.3.2009)

Tohle je ten druh filmu, jehož začátek mě dokáže nadchnout, ale bohužel s přibývajícím časem se kvalita filmu postupně zhoršuje. Což je docela velká škoda, protože námět to byl zajímavý a filmy z prostředí hippies mi nevadí, i když zde se ani příliš o hippies nejedná, spíše jsou to lidé, kteří chtějí jen klid a při tom si pětují daleko od lidí marihuanu. Bohužel však film zůstal někde na půl cesty mezi geniálním neotřelým příběhem a bezbarvou nudnou historkou ze života jednoho budoucího lékaře. Já jsem ale hlavně rád, že jsem to dokázal dokoukat aniž bych usnul, protože už po půlhodině filmu jsem začal pociťovat, jak se mi zavírají oči. Nakonec tedy film nezbývá než označit za docela solidní průměr, kde rozhodně byla na začátku zajímavá myšlenka, avšak čím déle je hlavní hrdina na farmě, tím více ubíjející celý tenhle film je. Asi jsem od toho čekal trochu víc, asi jsem tak trochu doufal, že film se mi bude líbit, a takováto očekávání bohužel ne každý snímek dokáže splnit. Jak říkám, tady to zůstalo zaseknuté bohužel v průměrných vodách, ale filmu naštěstí docela pomáhají i herecké výkony, které jsou velice silnou stránkou filmu. Už to nebudu dál protahovat, tenhle film beru jako mírné zklamání, ale i přesto film dokázal zůstat v průměru, proto hodnotím třemi hvězdami.(28.5.2010)

Pěkný filmek o tom, že v jednoduchosti je krása a člověk vlastně vůbec nepotřebuje vymoženosti dnešního světa.(24.10.2009)

Pohodový film o americkém zapadákově, marihuaně a návratu k přírodě. Neurazí, ale asi ani nenadchne.(10.12.2009)