25 let Rokenrolové síně slávy (koncert)

25th Anniversary Rock and Roll Hall of Fame Concert, The

Hudební / Dokumentární

USA, 2009, 137 min (SE: 255 min)

Super kombinacie(17.3.2012)

Až tak moc nechápu, jak někdo tohle může hodnotit hvězdičkama a když už, tak méně než pěti. Jediní, koho to omlouvá, jsou dechovkáři, bo i ti hiphopáři a repisti by bez Rock&Rollu a R&B byli v pérdeli jako pan Hrábě.(7.11.2017)

V dnesni dobe se pod pojmem "Rock and Roll" skryva obrovska paleta zanru. Vsechny mozna mohou patrit do jedne sine slavy, trosku hure se narvou do dvou gala-koncertu, ale sestrihat je do dvouhodinove show... achichouvej. Neuveritelne falesni U2 (koukal na to se mnou tata, a protoze jejich pisnicky zna jen z radia, myslel si, ze se jedna o nejakou parodii), tesne po nich nastoupi Metallica, kterou sice nijak moc nezeru, ale presto musim uznat, ze svym zivym vystupem zase udelali ze vsech ostatnich zucastnenych naprosty loosery, a po metalu prijde nejakej "strasne slavnej" cernoch, kterej tam zacne drnkat na banjo... to se pak chci jit obesit. Na druhou stranu jsem rad, ze jsem videl sislajiciho Ozzyho, kterej uz sice bez opirani se o mikrofon neudrzi balanc, ale kdyz jeho Paranoid a Iron Mana zahraje Larsova particka, je to porad skvelej zazitek i skrz obrazovku.(2.12.2011)