poster

Kanokon (TV seriál)

 • japonský

  かのこん

 • anglický

  Kanokon: The Girl Who Cried Fox

Animovaný / Erotický / Fantasy / Komedie / Romantický

Japonsko, 2008, 12x25 min

 • Subjektiv
  odpad!

  Pokud anime seriál začíná setkáním dvou hlavních postav, je vše v pořádku. Pokud je to setkání vtipné, je vše v pořádku. Ale pokud začíná tak, že chlapec proti své vůli zaboří hlavu do vyvinutého poprsí, je většinou zle. Tedy - mně je zle. A ještě hůře, ba nejhůře mi je, když takový začátek nasadí standard, kterého se bude seriál držet až do konce. Co že se mi tak hnusilo? Mladá slečna Chizuru nebo Hizuru, mimochodem liška, ať jsme originální, chce obtáhnout svého spolužáka Koutu. Usmrkanec Kouta se jí naoko brání, ale ve skutečnosti je do ní úplně udělanej. Pak ovšem přijde slečna jiná, mimochodem vlčice, ať se divák nenudí, a i ta by ráda Koutův klíč zasunula do svého zámku. Koutovy spolužačky jsou Koutou zhnuseni. Obávám se, že je to proto, že i ony jsou poblázněny tím, co má Kouta v kalhotách. Situace, ve které nadpřirození nadpřirozené bytosti pase po přirození smrtelníka se přirozeně nelíbí jiným nadpřirozeným bytostem, jež se snaží zcela neplatonickou lásku rozdupat, ale vždy se slitují, když vidí, kterak je touha ústřední dvojice po zasouvání silná. Vy, kterým můj popis přijde vulgární a lascivní, vězte, že právě takový je i seriál Kanokon. K tomu přispívá i skutečnost, že Kouta je nedomrlý chlapeček, který je namluven ženou.(2.7.2008)

 • Five By Five
  *

  Nadmerne vyvinutá líška sa snaží zviesť hanblivého, vystrašeného chlapčeka, ktorý, hoci ju tiež miluje, sa správa nedostupne (???). Skomplikuje im to, pre zmenu menej vyvinutá vlčica, ktorá sa, naozaj netuším prečo, doňho tiež zamiluje (ale ak som sa tu na niečom bavil, tak to bola práve ona...). Nenáročná ecchi, trochu perverzná, nie veľmi vtipná komédia, na ktorej, ak ju z nejakého dôvodu vydržíte pozerať a zvyknete si na ňu (v mojom prípade niekde okolo 9. časti), sa možno aj trochu zabavíte - teda hlavne na vedľajších postavách... NASLEDUJE SPOILER? ... No a samozrejme nechýba ani happy-end - proste si ho rozdelia... omg...(6.12.2010)

 • HAL
  odpad!

  Nebudu sáhodlouze popisovat jak je tento seriál tragicky hrozný (velmi), zoufale nudný (ještě víc) a retardovaný (úplně nejvíc) - to už tu udělal Ajantis se Subjektivem. Rád bych ale zapolemizoval s jediným zde kladným komentářem od Bersega. Zaprvé - o sex tam nejde, protože na něj nedojde. Zadruhé stěžovat si že to dějově stojí za prd je i vzhledem k žánru zcela v pořádku, protože i většina tvrdých hentai je na tom příběhově lépe. Zatřetí všechno to lascivní "sexi" na kterém seriál stojí je tak smutně trapné, že si to zaslouží leda jeden velký facepalm.(11.2.2014)

 • Berseg
  ****

  Asi drtivá většina lidí tento druh anime vyledává proto, aby se kochali pohledem na vnady mladých dívek a ještě se u toho pobavili. Tento seriálek toto splňoval a já se u něho bavil. Pokud někomu vadí dívat se na "sexi" anime plné záběru na polonahé dívky ve vyzívavých polohách a následně si stěžovat, že to dějově stojí za prd a je to stupidní, tak ať raději tento druh seriálku nevyhledává, neboť opravdu to jediné o co tam jde je sex. Tím pádem, tato série není určena pro širokou veřejnost, ale pro úzkou skupinku vyznavačů tohoto žánrů.(28.4.2010)

 • DaeGurth
  **

  Hm... u vtípků a ecchi scén jsem se bavil. Ale časem to začalo být na jedno brdo a navíc... Kouta je vážně ještě dítě. Nějak jsem si mě ty postavy nedokázaly výrazně získat. A všechno dorazil "překlad" Anime-Foxu, který byl slovo od slova z angličtiny (možná jen prohnané googlem), takže nechyběly ani "perly" ve stylu: absťák přeložíme jako ustupující symptomy (withdrawal symptoms) a budeme se divit, že to nikdo nechápe(1.4.2012)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace