90210: Nová generace - Série 3

(série)
všechny plakáty
USA, (2010–2011), 15 h 4 min (Minutáž: 40–42 min)

Kamera:

Krishna Rao

Shenae Grimes, Tristan Mack Wilds, AnnaLynne McCord, Ryan Eggold, Jessica Stroup, Michael Steger, Jessica Lowndes, Matt Lanter, Gillian Zinser (více)

Epizody(22)

NinadeL

A ve 3. sérii konečně došlo i na HIV. Doufám, že nakonec zkopírují všechna klišé, která najdou. Teddyho coming out už je hodně blízko modernitě dneška. A z toho plyne ten velice příjemný pocit, že se ty příběhy odehrávají tady a teď. Když se baví o filmech, tak jedině o současných, používají reálné technologie, navazují v každém ohledu na dnešek a to se nakonec stává hlavním primem celé show. Co na tom, že každé dva až tři díly se aktuálně nejvýraznější zápletky mění v marginálie zas a znovu. Raj Kher je tu od toho, aby aktuálně zaujal smrtelnou leukémií a připomenul, že zájem o vše indické vrcholí ;) Co si asi ti blázínci počnou, až nastoupí na výšku? Co by, budou zkrátka pokračovat tam, kde přestali a v podstatě se nezmění vůbec nic. A tak se skutečně děje. Nejdrsnější jsou samozřejmě nástupy nových postav, které jsou tak papírové, že by je stačilo jedním šmahem vygumovat. Ale co mi dělá skutečnou radost, je flexibilita Adrianna Tate-Duncan. S tou se dá provést naprosto cokoli. ()