Dokonalý podraz (TV seriál)

Leverage

Podvodníci

Drama / Krimi / Mysteriózní / Thriller

USA, 2008–2012, 54 h 34 min (Minutáž: 41–57 min)

Joseph LoDuca

Timothy Hutton, Gina Bellman, Saul Rubinek, Beth Riesgraf, Aldis Hodge, Phillip Edward Van Lear, Christian Kane, Jaime Ray Newman, Scott Lowell, Salvator Xuereb, Sam Anderson, Garrett M. Brown, Richard Chamberlain, Jonathan Frakes, Kevin Tighe, David S. Lee, Sara Rue, Devon Graye, Timothy Carhart, Ginger Williams, Jeri Ryan, Clayne Crawford, Anthony Azizi, Jake McLaughlin, Delilah Anderson, Brent Spiner, Jonathan Chase, Katie Lowes, Gerald Downey, Robert McKeehen, Michael J. Prosser, Joshua St. James, Victor Morris, Danny Bruno, Robert Blanche, Adrienne Vogel, Trish Egan, Mitch Pileggi, Sean Faris, John Billingsley, Tony Bill, Edwin Hodge, Anne-Marie Johnson, Leon Rippy, Michael E. Rodgers, Charles Martin Smith, Michael McGrady, Tom Skerritt, Tina Holmes, Alan Smyth, Gil Luna, Drew Powell, Danielle Bisutti, Demetrius Sager, Cas Anvar, Alastair Duncan, Megan Kathleen Duffy, Victoria Ullmann, James Pusztay, Leah Rachel, Shawn Telford, Danny Glover, Kurt Naebig, Richard Cox, Spencer Garrett, Angela Oh, Luis Moncada, Bryan Friday, Todd Stashwick, Marissa Neitling, Melise, Sofia Pernas, Ron Roggé, Noa Tishby, Aarti Mann, Sasha Barrese, Lisa Brenner, Ayla Kell, Aria London, Russell Hodgkinson, Chase Kim, Mark Doerr, Philip De Lorenzo, Raymond Ma, Tierra Valentine, Bradford Farwell, Jennifer Brian, Rodney Sherwood, Tony Cicchetti, Joshua Sawtell, Diego Velazquez, Jaime Zevallos, James Martinez, David Shatraw, Tiffany Espensen, Betty Moyer, Michael Patten, Sapphire Lichelle James, Glen Baggerly, Eric Martin Reid, Rich Morris, Alex Terzieff, Tony Doupe, Conner Marx, Eric Riedmann, Sean McGrath, Wayne Bastrup, Don Alder, Thomas Nabhan, Ebbe Roe Smith, Matt Nolan, Wil Traval, David Meunier, Ayanna Berkshire, Michael Gladis, Joey Naber, Haley Talbot, Chase Offerle, Mike Dunay, Matthew DiBiasio, Gavin Hoffman, Randy Schulman, Sean Cook, Paul Glazier, Tim Blough, Eric Newsome, David Loftus, Kyle Vahan, Bruce Blanchard, Brian Silverman, Cooper Bombadil, Jonah Weston, Andrea White, Robert Alan Barnett, Gary Norman, Nicole Santora, Peter Anthony Jacobs, Spencer Conway, Tobias Anderson, Jerry Basham, Hank Cartwright, Meredith Adelaide, Dennis Adkins, Todd A. Robinson, Gene Freedman, Camille Collard, David Ellison, Jason Rouse, Paul F. Bernard, Ricki Bhullar, Nnamdi Asomugha, Maria Russell, Michael O'Keefe, Mike Bradecich, Jeremy Roenick, Ryan O'Quinn, Steve Coker, Jack Armstrong, Stoney Westmoreland, Natasha Duvall, Ben Bray, Michael Sheets, Marco Morales, Armando Pucci, Mark Kubr, Luke Perry, Geoffrey Blake, Mark Sheppard, Jace Daniel, John Rezig, Graham Shiels, Greg Collins, Annie Fitzgerald, David Carpenter, Anna Lieberman, Mario Perez, Gary Houston, Tom Choi, Tom Christensen, Jessica Jann, Carollani Sandberg, Lea Zawada, Derek Sitter, Jeanine Jackson, Nicole McCullough, David Ogden Stiers, Richard Lee Porter, Robert Pine, John Rogers, Jonathan Kowalsky, Rick Hoffman, D.B. Sweeney, Michael O'Neill, Rick Overton, Ezra Buzzington, Kathleen Gati, Dan Lauria, Nicole Sullivan, Andrew Divoff, Anthony De Longis, Danny Strong, Jamie Hill Fuller, Armin Shimerman, Lauren Holly, Kahlil Joseph, Norma Michaels, Peter Hansen, Kari Matchett, Alex Carter, Erick Avari, Kevin Chapman, Josh Turner, Brian Goodman, Beth Broderick, William Wheeler, Will Wallace, Daniel Louis Rivas, Griffin Dunne, Wil Wheaton, Pasha D. Lychnikoff, Peter Riegert, Odessa Rae, Ted Rooney, Matt Keeslar, Andrew Harris, John Breen, Chris Gannon, Wade Williams, Jennifer Taylor, Richard Kind, Paul Blackthorne, David Ellison, Arye Gross, Kari Wuhrer, Giancarlo Esposito, Melissa Glenn, Dougie Baldwin, John Schneider, Alona Tal, Clancy Brown, Bill Engvall, Bruce Davison, Riley Smith, Eric Sheffer Stevens, James Frain, J.W. Crawford, Dave Foley, Matt Smith, Goran Višnjič, Arian Montgomery, Cameron Daddo, Eric Stoltz, William Russ, Johanna Braddy, Sam Wilson, Kevin Carroll, Brett Rice, Brandon Smith, Erik Jensen, Marco Morales, David Rees Snell, James Tolkan, Tom Amandes, Jonathan Keltz, Sarah-Jane Crawford, Josh Randall, Peter Stormare, Michael Paré, Cary Elwes, Jay Acovone, Adam Baldwin, Brian Robertson, Tony Thomas, Treat Williams, Thure Riefenstein, Daniel Liu, Neil Hopkins, Sean O'Bryan, Steve Valentine, Marshall R. Teague, Steve Rankin, Fred Ward, Ronny Cox, David Knell, Ion Overman, Matthew Lillard, Mekia Cox, Monte Markham, Christa Campbell, Brigid Brannagh, Willa Ford, Michael Jaffe, Andrew Bowen, Hart Bochner, Dana Barron, Gregg Henry, E.E. Bell, Catherine Dent, Richard García, Darius Pierce, Emma Caulfield Ford, Thom Bray, Dominic Burgess, Basil Harris, Will Hawkes, Andrew Garrettson, Mia Riverton, Erin McGarry, Dana Millican, Allen Nause, Susan Hess, William Dick, Jana Lee Hamblin, Lathrop Walker, Tim True, Roberto 'Sanz' Sanchez, Dan Waller

Komentáře uživatelů k TV seriálu (70)

• tulrika

Prostě mi to nesedí. Nevěřím jim. Dvě hvězdy za to, že to beru trochu jako parodii. Po britském Hustle jsem namlsaná(17.6.2013)

Cool seriál, který by se dal brát jako takový nevinný manuál pro všechny podvodníčky a zloděje. Musím říct, že tvůrci tohoto seriálu mají opravdu skvělou fantazii a představivost, protože situace, na které zde narážíme, si v normálním světě vůbec nedokážu představit. Skvělá manipulace, načasování, správné slovíčkaření, hacking, šikovné prstíky a svaly, které to jistí – prostě dokonalý tým pro někoho možná antihrdinů, ale pro většinu jasných klaďasů, kterým držíte palce. Dalo by se říct, že jejich heslem by mohlo být „vždy máme záložní plán, který výde“. Jediné na co předem upozorňuji je český dabing, který tomuto seriálu dost uškodil, protože nedodržel myšlenky originálu a to hlavně u postavy Sophie, která skoro v každé epizodě mluví s jiným přízvukem, který opravdu napomáhá dané situaci. Proto doporučuju originál s titulky, je to ještě víc zábavné!!!(6.9.2011)

Je to dobrý seriál a já mám ráda tyhle typy "podrazů", kdy je vše vymyšleno do posledního detailu, všichni jsou převezeni a hlavní banda vyhrává s hrdostí nad všemi zlými. Ale taky je pravda , že někdy už je to trošku nudné, jak jsou dokonalí. Ale mám to ráda i přes to a hlavní hrdinové jsou skvělí. A vtip v seriálu rozhodně patří k plusovým bodům.(15.11.2011)

povedená partička v které jsem nenašel jedinou mě protivnou postavu a všichni jsou sympatičtí. První série vypadala, že budeme sledovat i hlubší myšlenková dilemata sjednotitele party, ale v dalších dílech už jednoznačně převládla zábavná složka seriálu.(2.7.2012)

Tenhle seriál jsem si docela oblíbil. Pro mě celkem neznámí herci se ukázali jako celkem fajn parta. Líbí se mi jak je to celé promyšlené a tak musím dát alespoň 75%.(16.12.2012)

Některé podrazy jsou fakt bravurní :D(6.1.2013)

Parta sympatických elitních podvodníků, kteří zjistí, že dělat dobro je vlastně fajn. No a proč ne. Je to vtipné, Sofie je krásná, Parker krásně střelená a kvalitu to drží až do konce páté série. Takže plný počet, skvěle jsem se bavil.(12.9.2016)

Dle mého uvážení jeden z nejlepších seriálů - a to seriálech o těch špatných, kteří si myslí že jsou dobří a přitom podvádějí podle nich ty špatné. Nate Ford mi vždy dokáže vyrazit dech: ,,Ukradneme budoucnost!".... Parkerová je zase naprostý blázen bez jediného citu, s pocitem bolesti v sobě. Hardison, netřeba zmiovat ten je ten hacker :). A Eliot? Eliot Spancer? Když na n ěho čekala snoubenka v Ohiu, osvobozoval Ukrainu... :D :D(11.9.2011)

Jako u psych. V podstatě kravina, ale tak pohodová, že se u ní krásně zrelaxuji:)(6.2.2013)

Zpočátku mi tento seriál připadal jako až příliš velká obdoba britského Hustle, příčemž Hustle má ovšem větší dávku šarmu, typického britského humoru a jisté noblesy a připadá mi i promyšlenější. Přesto jsem si časem našla k postavám cestu a ačkoliv jsou příběhy občas trochu přitažené za vlasy a ne zcela uvěřitelné, uznávám, že seriál má své kouzlo a z původně zamýšlených 3 zvyšuji na 4 hvězdičky. Nejsilnějším momentem je asi ta vzájemná podpora a oddanost zpočátku vzájemně nesourodých hlavních hrdinů. Nejlepší postavy jsou pro mne Parker (velmi vtipná a originální) a Sterling (škoda, že není ve více dílech).(30.8.2018)

1 2 3 4 následující >>