Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Vysoké sázky dostávají nový zlověstný rozměr ve třetím pokračování hororové série HOSTEL. Čtyři přátelé na rozlučce se svobodou v Las Vegas neodolají svodům dvou placených společnic a vydávají se na soukromou party daleko od centra. V cíli ale s hrůzou zjišťují, že se ocitli na místě, kde členové elitního klubu hostí nejsadističtější show ve městě, a z nich jsou oběti perverzní hry plné mučení. (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (234)

klerik 

všechny recenze uživatele

To už sú amíci leniví zájsť do východnej Európy? Koho zaujíma Las Vegas? Ale vôbec to nie je zle vymyslené. Ale tam kde malo byť gore v štýle SAW, tam boli mordy, ktoré by nezaujali ani v osemdesiatych rokoch. Jedna slušná scéna je prekliate málo. Ale príbeh (aj keď béčkový) nebol ozaj zle vymyslený... ()

Havaj8 

všechny recenze uživatele

Narozdíl od prvních dvou dílů tohle bylo opravdu fair-play. Tudíž to nebyla jenom obyčejná zabijačka, ale prostě na všechny strany. Mám rád tyhle druhy, kdy je partička, jeden z nich je vždycky nejchytřejší, už dávno něco tuší, ale počká si až zbyde poslední, kdy je to tutovka a až pak zakročí, každopádně tenhle díl byl fakt vydařenej...málokdy je až ten třetí nej. ()

Reklama

kingik 

všechny recenze uživatele

Z temně hororové evropské tour se stala akčně pojatá hororová show pro zbohatlíky sázející si na mučené oběti poblíž Las Vegas. Eli Rotha usilujícího o nadhled vystřídal hororový harcovník Scott Spiegel, který proslul přebíráním hororových sérií po slavnějších kolegách, kteří ztratili zájem udržovat je naživu. Spiegel je přímočarý režisér mající v oblibě mix akce a hororu. Třetí díl už vlastně ani tolik o perverzním mučení není. Sice se ho v druhé polovině dočkáme, ale je nejslabší ze všech tří dílů. Děj je sestaven z několika originálních nápadů, ale v první polovině originalitou zrovna neoplývá. Dá se říct, že začíná ve chvíli, kdy si čtyři mladí muži jedou užít povinné rozlučky se svobodou do Vegas, a natrefí tam na organizovaný gang unášející lidi, za něž si dobře zaplatili boháči sledující úchylnou show. Za tím se skrývá jedna neodhadnutelná pointa a v závěru přijde ještě jedna. Jak už jsem napsal, mučení je slabé. Nejvíc se film rozjede v poslední akční půlhodině, která nabrala nejvíce kladných bodů v mém hodnocení. Na filmu je znát, že se jedná o video snímek a technické zpracování zaostává za předchozími dvěma výraznými zástupci nepříliš častého hororového subžánru torture-porn. Trojka však mohla dopadnout naprosto hrozně, což se ale nestalo, ale ani velké pokroky od ní nelze očekávat. Za zhlédnutí stojí. 60% ()

Kryton odpad!

všechny recenze uživatele

Totálně osekaná náhražka, která má v sobě více éček, než sálám Gothaj za 3 Kč v akci. Pokud se první dva Hostely přes daly sníst a to ještě s velkým sebezapřením, tak toto chemické cosi už ne. Herci unylí, scénář o dvou prázdných A4,gore žádný a ani humor to nemá - chybí tu romský fotbal s lidskou hlavou. ()

George Stobbart 

všechny recenze uživatele

Tretie pokračovanie Hostelu som síce nijak extrémne neočakával, no keď sa mi už dostalo pod ruku tak som ho samozrejme vyskúšal. A môžem povedať, že sklamaný nie som, hoci je o niečo slabšie ako jeho dvaja predchodcovia. Prvý Hostel mal šťastie, že vychytal správny čas a ponúkol brutalitu, ktorá v mainstreame trochu chýbala, zaobalenú do zvláštnej atmosféry, slušného audiovizuálu a bonusovo sa mu podarilo aj (ne)šťastne zabŕdnuť do Československa. Druhý diel sa s výraznejším úspechom síce nestretol, ale zaujal lepším príbehom, temnejšou atmosférou a niekoľkými vychytávkami, ktorými dal najavo, že sa nejako vážne neberie a je si vedomý svojej béčkovosti. A podobne je na tom aj toto tretie pokračovanie, ktoré už ani nešlo do kín a na režisérsku stoličku sa namiesto Eliho Rotha vyvalil Scott Spiegel, ktorý už v hororových vodách dávno, aj keď nenápadne, pláva popri tých správnych osobách. No na tej stoličke ostal vyvalený asi do polovice natáčania, kedy sa konečne zobudil a pridal plyn, vďaka čomu nakoniec vznikla ďalšia béčková krvavá zábava, so štipkou hororového napätia a s tradičným hostelovským gore, ktoré však už nepôsobí tak špinavo a zakázane ako predtým, za čo možno poďakovať hlavne zmene prostredia na Las Vegas a celkovo americkejšiemu prístupu. Ale zlé to nebolo! ()

Galerie (32)

Zajímavosti (6)

  • Scéna kolem 40. minuty, v níž Scott (Brian Hallisay) rozsvítí lampičku a následně zalézá šváb pod koberec, se v podobném provedení objevuje i ve snímku Motel smrti (2007). (Syna.1990)
  • Jedná se o první snímek série Hostelů (2005, 2007, 2011), který nenatočil Eli Roth a který nevznikl v Evropě. Zároveň i první, který byl určen primárně pro videotrh. (gogos)

Související novinky

Andy Serkis opět opičákem

Andy Serkis opět opičákem

02.07.2010

...a spousta dalších pokračování. Co takhle Top Gun 2? Jerry Bruckheimer nemá dobrý rok – Princ z Persie neuspěl a Čarodějův učeň zřejmě dopadne ještě hůř. Účetnictví mu zachrání čtvrtí Piráti, ale… (více)

Reklama

Reklama