Hostel III

Hostel 3

Horor / Mysteriózní / Thriller

USA, 2011, 88 min

• Moena

Jsem zklamaný, velmi zklamaný! Jestli tohle má být podle hodnocení nejlepší Hostel, tak jsem Uweho Oscar! Prostředí Las Vegas je úplně mimo. Oběti už si nikdo nekupuje, prostě je jen trapně oddělaj v krabici z plexiskla a pár pracháčů si na to vsadí. Je tu prostě všechno špatně... Jednu hvězdu, za vynikající úvod a za jednu hlášku tak trochu ze života (přesný znění si teď nevzpomenu)(18.5.2012)

• petero

Eli dal od trojky ruky preč a tak novinke chýba už to čaro predchodcov (a nie je to len zmenou prostredia). Postavy vďaka absentujúcej charakterizácii sú nám úplne ukradnuté a kiksy v logike ešte viac podtrhujú amatérsky prístup tvorcov. Atmosféra a univerzum Hostelu tak dostáva na frak napriek tomu, že scenár má v rukáve pár zvratov. Bohužiaľ aj tie postrádajú prepracovanosť aby boli aspoň trochu pôsobivé. To, že žiadny masaker sa nekoná je však smutné najviac. Koho už len zaujíma smrť švábmi či dostrieľanie kušou!? Týranie na smrť pred obecenstvom je tiež zabité “kolesom šťastia“, ktoré stavia princíp pôvodných Hostelov na hlavu (pohraj sa s obeťou ako chceš a s čím chceš).(19.12.2011)

• Mefistofelle

Nejsem překvapená, že Hostel III. dopadl takhle špatně. Jednička byla sice dobrá, dvojka už však byla hodně špatná. A trojka? Mizérie, která jen tak nenajde obdoby. Je to kýčovité, hloupé a atmosféry jaká byla v prvním díle to nemá ani co by se za nehet vešlo. Část mužského publika sice možná ocení až trapné množství spoře oděných zadků a bujných poprsí, ale jinak to nemá nic. Jednu hvězdičku dávám jenom proto, že jsem byla schopná to dokoukat. Víc k tomu říct ani nejde.(1.1.2012)

Hopla. Musím říct, že jsem to tedy čekal mnohem horší. Snad proto, že z předešlých dvou dílů nijak extra neuslintávám. Celé to klasicky americky zesterilnělo. Vytratil se ten slovanský šarm a šmrnc. Kupodivu, na rozdíl od předešlých dvou filmů, mě docela (to docela berte relativně, váže se to k těm předešlým dílům) bavily mezigore scény, respektive scény tvořící nějaký děj. Občas jsem si tedy připadal a přistihl se při myšlenkách, že koukám na třetí pokračování komedie Pařba ve Vegas. Ty gore scény ne že by byly extra špatné, ale nemělo to vůbec ducha, náplň, koule, prostě extrémně sterilní, až se mi to chtělo odzívat. Chybou určitě asi je, že hlavní hrdinové se chovali stylem, který mě nutil s úšklebkem konstatovat, dobře vám tak, blbci. Ale to už je asi tradiční kolorit amerických filmů o americké mládeži. Dobrým tahem je obsazení Kipa Parduea, on ani nemusí hrát dobře, ale má v sobě něco (nebo ze sebe vyzařuje) co prostě poutá pozornost a odvádí od jeho případných hereckých nedostatků (které nepřichází). Balzámem pro oko pak je "asistentka" Thomase Kretschmanna. Trochu mě zklamal samotný závěr. Snad bych i řekl, že jsem si to užil lépe než první Hostel. 2,5*(1.2.2012)

• dr.horrible

Prvé dve časti boli priemerným exploitation filmom,ale zároveň výbornou (nechcenou) komédiou.Akonáhle sa snažili zvážnieť,akurát im to ubralo na zábavnosti.Trojku dostal na starosť Scott Spiegel,tak som čakal najvtipnejší film série,opak je však pravdou.Hostel 3 by pravdepodobne jediný uspel aj ako vážny horor.Debility ubudlo a vystriedala ju bohužiaľ nuda,takže ho v podstate ani neni prečo pozerať.Vlastne sa mi páčila iba (prekvapivá) prvá scéna,potom posledná a ešte pár hlášok.Zvyšok je iba tá nuda(10.2.2013)

• Kip Pardue

• - Jedná se o první snímek hororové série, který nenatočil Eli Roth, který nebyl natočen v Evropě a zároveň první, který byl určen primárně pro videotrh. (gogos)

• - Scéna kolem 40. minuty, kdy Scott (Brian Hallisay) rozsvítí lampičku a následně zalézá šváb pod koberec, se v podobném provedení objevuje i ve snímku Motel smrti (2007). (Syna.1990)

• - Vrátnik sleduje v televízii film Black Dynamite (2009). (ed_wood)