Vysoké sázky dostávají nový zlověstný rozměr ve třetím pokračování hororové série HOSTEL. Čtyři přátelé na rozlučce se svobodou v Las Vegas neodolají svodům dvou placených společnic a vydávají se na soukromou party daleko od centra. V cíli ale s hrůzou zjišťují, že se ocitli na místě, kde členové elitního klubu hostí nejsadističtější show ve městě, a z nich jsou oběti perverzní hry plné mučení. (oficiální text distributora)

Bloody13

Ve třetím Hostelu se ze špinavých česko-slovenských uliček a továren přesouváme do noblesního města hříchu Las Vegas. Roth opustil palubu plnou uřezaných končetin a vydloubnutých očí, a na jeho stoličku zasednul Scott Spiegel, producent, kamarád Sama Raimiho a režisér kultovního Narušitele. "Bude to maso," chtělo by se říct, jenže to se díky zkrouhnutému budgetu nekoná. Vraždy jsou tentokrát na mírné úrovni a bohužel ani záporáci nejsou správně sleazy. Ještěže si na nás tvůrci přichystali alespoň těch několik překvapení, mezi nimiž vám zůstane v paměti hlavně to příjemně hravé intro. ()

ricci.s

Vždy ma bavilo, ako táto séria dokázala zdvihnúť adrenalín a zrýchliť tep poniektorým užívateľom, no ja nevidím žiadny dôvod, aby som to hádzal do odpadu. Zmena prostredia tomu uškodila a je jasné, že z toho už nič nové nevzíde, navyše si treba dosť dlhú dobu počkať, kým príde na rad prvý pekný krvavý mord. Ale kto si počká, ten sa dočká. Mučeníčko je na úrovni, skalpovanie tváričky, chrobáčiky či šíp cez hlavičku (atď.) potešili, záver je dostatočne "akčný" - takže sa vlastne jedná o klasický béčkový gore štandard, ktorý síce hodnotím o triedu nižšie ako prvé dve o niečo zábavnejšie časti, ale nič viac som ani nečakal. ()

verbal

Tísnivá východoslovanská atmosféra předchozích dílů plná "slovenských" jugošů, ukrajinských šlapek z Rumunska a holohlavých ruských goril s ovarovými krky naverbovaných na bulharském pracáku je ta tam, a jak je tomu u ještě levnějších pokračování levných splatterů zvykem, zbylo jen marketingové propagační video Kosteleckých uzenin. A tak místní nezletilí, začínající sadisti opět berou šulínka do ruky a já si příště radši místo produkce skočím na exkurzi do nejbližší kafilérie. ()

POMO

Jakože propracovanější scénář než v předešlých dvou dílech, s jakože překvapivými momenty. Odehrávající se v Las Vegas. Snahu o dějový upgrade ale podkopává těžce laciná režie a pitomé dialogy, připomínající horší americké osmdesátkové horory. První mord každopádně děsivý a pořádně krutý, nic další ve filmu se mu pak již nevyrovná. ()

J*A*S*M

Pro mne na pomezí dvou normálních a tří guilty pleasure hvězdiček. Zatímco první dva Hostely pracovaly se starým známým faktem, že za hlavním vlakovým nádražím v Brně začíná Balkán, třetí část pracuje se zákonem "co se stane ve Vegas, zůstane ve Vegas". Film je laciný, hloupý, nelogický, nicméně se alespoň celkem snaží překvapovat (a v jednotlivostech se mu to docela daří), takže jsem se nad očekávání bavil. Na video film tedy poměrně OK. ()

• Scéna kolem 40. minuty, kdy Scott (Brian Hallisay) rozsvítí lampičku a následně zalézá šváb pod koberec, se v podobném provedení objevuje i ve snímku Motel smrti (2007). (Syna.1990)
  • Jedná se o první snímek hororové série, který nenatočil Eli Roth, který nebyl natočen v Evropě a zároveň první, který byl určen primárně pro videotrh. (gogos)