poster

152

Krátkometrážní / Dobrodružný / Horor / Thriller

Japonsko, 2006, 32 min

Komentáře uživatelů k filmu (2)

  • Kusko.t2
    ***

    Druhý, opäť veľmi jemne hororový short s jednou záhadou (a to tunelom, v ktorom sú uväznené duše zosnulých), pre ktorú je rozhodujúce poznať význam čísla 152. Hlavná trojica na to príde. 152 totiž vyjadruje..........(5.7.2008)

  • SOLOM.
    ***

    „To zas bylo napínavé…“ - Darryl Knickrehm se sice snaží, co mu jeho nevelké zkušenosti dovolí, jenže já mám s ním jeden velký problém. Zatímco dokáže navodit opravdu zajímavou atmosféru a to nejen za pomoci zvukových doprovodných efektů, ale i průměrné kamery, tak tempo jeho „vypravování“ je doslova ubíjející. I tento příběh o tunelu, trojici přátel a čísle 152 je svým způsobem zajímavý (hlavně tedy finální myšlenka), ale stopáž byla i na tu půlhodinu až moc dlouhá a nezáživná. Ze začátku mi ten příliš rychlý útěk z tunelu nedával moc smysl, potom to díky sms(kám) začalo být zajímavé, závěr taky ušel, ale tu prostřední část bych prostě zkrátil tak o deset minut. Každopádně svůj komentář zakončím úryvkem ze známé písně: „Spaste svoje duše…“(2.3.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace