Další z veseloher, kde je po 10 minutách jasné, jak dopadne, ale vám to vůbec nevadí. Zápletka dobrá. Pravda, když se musel Cary "tahat" s nezletilou, působilo to kapku divně, bylo mi ho až líto, ale bylo to jen pár chvil. Myrna Loy je komediální herečka každým coulem, a nepotřebuje k tomu pitvoření ani jiné excesy. A s Cary si sedne stejně dobře jako s Powellem. Snímek, po kterém bych se nebál sáhnout znovu, protože to je hezká jednoduchá romantická komedie a kromě zábavy se mi líbil i jeden Déjà vu moment. # dobrá hláška z vězení: „- This cell comfortable?“ „-Well, I don't know. I haven't anything to compare it with. This is my first time.“ # [viděno: monitor, 2.0->5.1]# příběh 7 | hudba ? | humor 4 | akce 1 | napětí 0 | pustil bych si unovu 7(21.8.2012)

Rozpočet $-miliónovTržby USA $8,750,000Tržby Celosvetovo $-(15.5.2009)

• Houdini

Oscar 1 : Scénář(20.5.2004)

Od druhé poloviny čtyřicátých let se Carymu začali plést pod nohy slabší scénáře (tohle že má Oscara???) a na prvotřídní projekty začal narážet až v druhé půlce padesátých, takže je Bachelor and the Bobby-Soxer tak trochu jednookým mezi slepými (tedy až na pár výjimek). Ty slabší čtyři jsou hlavně za Caryho klasické "grantování" (Cary hraje teenagera, Cary se tváří zděšeně, Cary je v pozadí a snaží se urvat slovo...) a výbornou scénu v restauraci, protože jinak tahle komedie klesá do vod průměru. P.S. Pro fanynky nutnost, jinde Caryho jako rytíře v lesklé zbroji neuvidíte :)(30.8.2008)

RKO Radio Pictures.__ How would you like a cigarette?_ -I'm not allowed to smoke yet._ -Sorry I haven't any bubble gum._ Good night, Tommy._ By the way, we're having a little birthday party for my niece. We'd love to have you come. She'll be 6._ -How's your jaw?_ -Fine, why?_ Because the worst I can get is 90 days.____ Zdařilá konverzačka s roztomilou Shirley, někdejším dětským miláčkem Hollywoodu. Našlo by se pár scén, které jsou možná zbytečné, celkově se ale snímku snadno daří udržet v kategorii opravdových komedií.(21.2.2010)

• - Myrna Loy byla o 22 let starší než její filmová sestra Shirley Temple. (IQ Tiqe)