'Red Dwarf' A-Z (TV film)

Dokumentární / Komedie / Krátkometrážní

Velká Británie, 1998, 30 min

Komentáře uživatelů k TV filmu (12)

Jasne, na jednu stranu se tu clovek v podstate nic (novyho) nedozvi, tohle fakt neni zadnej dokument, jen proste vyber scenek z Trpaslika namixovanej s nekolika rozhovorama se znamejma osobnostma, ktery reknou, jakou maj radi postavu, dil a podobne. I kdyz rozhovory, vzdy z nich vypadnou tak tri, ctyri vety. Jenze proste to jsou skvely scenky ze skvelyho serialu, ktery by v podstate obstaly klidne bez tech rozhovoru. Takze tech 5* to samozrejme da.(28.7.2010)

Nového takřka nic, to nejlepší z toho starého alespoň v originále, což bylo zajímavé... 80%(14.4.2011)

Výběr z trpaslíka, bonus pro fanoušky :o).(26.11.2008)

Jeden z klasických bonusů ke kultu Red Dwarf... Kdo neviděl, jakoby nežil!!!(23.9.2008)

• T-pack

Moje hodnocení vlastně sráží fakt, že jsem čekal opravdový dokument a dostal jsem v podstatě jen přehlídku scének ze seriálu, doplněnou řadou známých osobností.(15.4.2012)

kdyby se nejednalo o trpaslíka tak dám asi i 3*.(27.9.2009)

Ukázka toho, žě gagy v Trpaslíkovi obstojí i bez kontextu, ale nic víc se tu nenajde.(8.9.2010)

"Když jsme přijali role v Červeném trpaslíkovi, bylo nám řečeno, že se jedná o prestižní drama. Ne o nějakou přihlouplou komedii, kde vám na hlavu spadne krokodýl." -herci-(22.1.2015)

• Mr.Jackass

Slabota...Ač velký fanoušek červeného trpaslíka, tento pořad nepřináší nic nového vyjma toho, že ukazuje několik osobností, jež seriál sledovali....Jinak souhrn ukázek, které jsem v seriálu viděl a vůůůůůbec nic nového. Pořad úplně k ničemu...(3.1.2009)

Tak názory celebrit na oblíbené epizody a postavy je fajn, to mě zajímá a třeba názory Stephena Hawkinga a Patricka Stewarta nejen pobavily, ale i potěšily. Hodně fajn byly i záběry ze setkání fanoušků, takovéhle věci mě vždycky pobaví. Pokud jde o sestřih těch nejlepších scén, je to opravdu zbytečné, kdyby tam dali více rozhovorů, bylo by to určitě lepší. Jenomže jde o nejlepší scény, takže prostě musím dát plný počet, neboť se mi to líbilo. A písmeno Z je (v tomto případě) vskutku parádní. 100%.(16.9.2014)

Je to prostě kult, když už to sledují osobnosti jako Stephen Hawking, Patrick Stewart nebo Terry Pratchett.(4.11.2010)

• Fixa

Počítám se za fanouška, ale tohle bylo tak nějak zbytečné. Když si budu chtít pustit svůj oblíbenej díl, ke konkrétní situaci, vždy budu vědět po čem sáhnout a nemusí mi to nikdo sestřihávat(3.2.2013)