Film vypráví o cirkusačce Tiře (Mae West), která se specializuje na krocení lvů. Tato dovednost se jí hodí i v její další zálibě, tedy v nahánění bohatých pánů. Cary Grant zde hraje Jacka Claytona, bohatého a ostýchavého gentlemana z vyšší společnosti, který se do Tiřiných vykalkulovaných osidel nechá snadno vlákat. (Pavlínka9)

IQ Tiqe

Přiznám se, že se mi Mae West od začátku nelíbila a byla mi nesympatická. Po 20 minutách jsem začal skákat v ději. Něco pozitivního, Cary Grant, se objevil až po půlce filmu a jeho vztah s Mae mi připadal nepravděpodobný (on pohledný, bohatý, ona nehezká, tlustá v obličeji a s laciným vystupováním). Opět nebylo komu "fandit". Takže po Carym je jediná zajímavá a zábavná věc soud v závěru a za ty jsou 2* až dost. Znovu bych si to zcela určitě nepustil. ()

r007

Docela dobře nechápu dost vysoké hodnocení ostatních, Mae je mi na míle vzdálená a chtěla bych někdy vidět muže, kterému se líbí. Najde se vůbec takový ? A ta její nemožná chůze! Ta se hodila leda tak v začátku k lákání obecenstva do cirkusu. Ale proboha kdo by tak chodil pořád? Jediný zajímavý moment celého filmu byl závěrečný soud, kde byla Mae opravdu vtipná.A božský Cary...tak kouzelný a milý....kdo by si tenkrát pomyslel, jakou závratnou kariéru má před sebou. ()

NinadeL

I'm No Angel je tím slavným filmem Mae West, který je tolik diskutován jako příliš provokativní, cynický a sexy. A musel ubrat, protože končila éra pre-code. West si opět vybrala za svého parťáka mladého Cary Granta (jako v She Done Him Wrong o půl roku dříve) a nenechala nikoho na pochybách, kdo je tady královna. Mae West hraje hlavní roli, prakticky nesleze z plátna (a že je pořád na co se dívat, kostýmy jsou dílem krále Paramountu Travise Bantona), je autorkou námětu, scénáře a samozřejmě i dialogů. Je to skvělá show, vtipná, pikantní a v cirkusových číslech až opulentní. Závěrečná soudnička je naprosto dokonalá. Skvělé jsou i postavy trojice černých služebných, které fandí Mae v jejích báječných flirtech. Neporozumí jen ten, kdo nechce rozumět. V téhle době byla radost chodit do kina, Dietrichová svítila v Blonde Venus, Marion Davies v Polly of the Circus... ()

mau

Nevím, jak hodnotí mužské publikum dnes, ale mně se tedy někdejší sexbomba Mae West příliš sexy nezdá. Má své kouzlo, vtip a ostrý jazyk, ale celkově působí podle mě spíš lacině se svými pompézními róbami, nablýskanými šperky a směšnou houpavou chůzí.. Tentokrát je jakousi pouťovou atrakcí - nedostižnou kráskou, ze které se vypracuje na kvězdu vystupující v cirkuse v nebezpečném čísle se lvy. Muži jí nadále padají k nohám, až se konečně (až ve 49. minutě stopáže) objevuje Cary Grant, který vedle ní působí trochu křehce a nepatřičně, ale jeho zamilovanost mu asi věříme víc, než nadále stejně cynické a nepřístupné Mae. I během krátkého nedorozumění, které pár samozřejmě brzy překoná, se Cary stále usmívá a snad nikde ho nevidíme tak roztomilého a rozzářeného :) ()

Chung

I'm No Angel je film, který dnes obstojí, pouze pokud se jej nesnažíte brát příliš vážně. Příběh je, pravda, smysluplnější než u druhé spolupráce s Grantem (She Done Him Wrong), kdovíjak nápaditý ale taky není. Pokud jde o Mae Westovou, netuším, jak nahlížela na své vlastní výkony a jak působila na diváky tehdy, ale z dnešního pohledu balancuje někde na pomezí vtipnosti a směšnosti (ta její chůze je prostě jako z jiné planety). Musím ale říct, že díky tomu, že je tak neskutečně „over the top“, jsem si ji vlastně tak trochu užíval (zejména v závěrečné soudní scéně jsem se opravdu od srdce zasmál). Stojí za zhlédnutí jako kuriozita předkodexového Hollywoodu. ()

• Legie slušnosti zařadila snímek na svůj seznam a po schválení Produkčního kodexu v roce 1934 byl film okamžitě stažen z distribuce a zakázán. (Zetwenka)
  • Do konce roku 1933 zhlédlo film přes 20 milionů diváků. (Zetwenka)
  • Film byl dokončen v září a do kin přišel v listopadu, aby stačil zachytit předvánoční horečku. V New Yorku měl film premiéru v kině Paramount, kde zaznamenali nový divácký rekord – jen za první týden si lístek koupilo 180 000 lidí. (Pavlínka9)