Into Temptation

USA, 2009, 95 min

• Little bear

Upřímně jsem vůbec nevěděla, co od tohoto filmu očekávat (vzhledem k tomu, že zde zatím není jeho obsah). Hlavním důvodem, proč jsem ho chtěla vidět, byla Kristin Chenowth, kterou jsem už dlouho chtěla vidět ve vážnější roli (než například v Pushing daisies nebo Rodinná dovolená a jiná neštěstí). A musím říct, že nezklamala. Ovšem čekala jsem, že zde bude mít trochu více prostoru. Nicméně ani ona nevytáhla film na vyšší úroveň. Příběh nic moc, zdlouhavý a téměř o ničem. Za Kristin 2*.(30.5.2011)

Tlieskam výbornej kamere a sľubnému námetu. Uškŕňam sa nad naivným vývojom príbehu. A v podstate vlastne ani neviem, ako je možné, že ten istý film ma dokázal v niektorých momentoch dojať, a v niektorých úplne znechutiť. Takže priemer. Aspoň pre mňa.(17.5.2012)

• Figuska

Přiznám se, že jsem to nedokoukala. Přišlo mi to hrozně zdlouhavé a amatérské. Nápad možná dobrý (neznám konec), ale strašně se to vleklo. Postavy nevýrazné.(24.1.2010)