poster

La figlia di Elisa - Ritorno a Rivombrosa (TV seriál)

 • Slovensko

  Elisina dcéra: Návrat do Rivombrosy

Drama / Romantický

Itálie, 2007, 8x56 min

Scénář:

Luca Biglione

Scénografie:

Giuseppe Pirrotta

Kostýmy:

Luciano Capozzi
(další profese)
 • mariannda

  Hlavní hrdinka nádherná tak,jak by být měla vzhledem ke svým rodičům. No a mužský protějšek okouzlující, tmavé vlasy,modré oči,ach, můj typ :-)) Akorát by mě zajímalo také,co se stalo s Elisou a taky hlavně s její druhou láskou Cristianem. Dle dat na náhrobcích spolu byli 8 let,jestli dobře počítám,ale co pak, kam se ztratil Cristiano po Elisině smrti? Nebo zemřeli spolu? Kde pak je ale jeho náhrobek? A kde se vzal syn Lucrecie,čí je? Barona z Coneliana? To by pak byl ale o 3 roky mladší než Agnese.. Toto mírně nesedí,ale jinak jsem vcelku spokojená. Nejvíce se mi líbí tedy druhá série,která pro mě předčila první (Cristiano se mi líbí víc než Fabricio ;-) ), ale i na toto se dá dívat.(28.1.2018)

 • nurielka
  ****

  Nádherné exteriéry, a ešte krajší hlavný hrdina Krahulec, a aj keď sa nevyrovnal Fabriziovi z prvej série, aj tak stál za to. Agnes je príjemná a sympatická, vôbec sa mi neprotivila, aj keď z prvej časti tomu všetko nasvedčovalo, no potom môj dojem zmizol. A tá hudba, je neopísateľná, taká dobrodružná a zároveň romantická. Zaľúbenci krajší jeden než druhý. Vedľajšie postavy tiež neostali výnimkou. Láska a láska a láska. A intrigy. Čo si počnem. Zbožňujem Rivombrosu. Obľúbená postava - Lucrezia van Necker(1.4.2011)

 • zuzka236
  *****

  Tento seriál patrí k jedným z tých, ku ktorým sa rada vraciam a pozerám ich znova a znova.:-) Nádherné kostýmy, prostredie , skvostná doprevádzajúca hudba a skvelý výkon hercov ma úplne oslnil a seriál som si zamilovala. Vzhľadom na to, že z histórie je obdobie klasicizmu pre mňa tým najkrajším, čo sa týka dizajnu, umenia, či módy, páčila sa mi táto séria oveľa viac ako Elisa z Rivombrosy 1,2. 5*(20.6.2014)

 • Katulik25
  ****

  Musím uznat, že seriál Elisa di Rivmbrosa I. , II. a III. je opravdu velmi vydařený film.. Hudba je úplně originální! Nejvíc mě bavila I. série kde hrál můj oblíbený ALESSANDRO PREZIOSI :3 .. II. série už byla trošku nudnější, nic méně jsem s radostí dokoukala.. S velkým nadšením se se vrhla i na III. sérii , kde mě ohromila Agnes svojí podobou na Elisu a Fabrizia.. Jinak obsazení některých hercu nic moc. Např. Martin Ristorri - nepřišel mi moc sympatický :/ , ale i tak jsem díly dokoukala! Konec konců FABRIZIO( Alessandro) byl nenahraditelný! Mile mě i překvapil herecký víkon Lucrezie van Necker, která zahrála naprosto boží mrchu ;))(6.4.2014)

 • Arsenal83
  *****

  Pokračovanie Rivomborsy, kde som mal obavy. Tak ako to s pokračovaniami býva, väčšinou to ide prudko nadol. Tu sa to ale nestalo, že tu nastala ale kompletná výmena postáv a ostala len Lucretia, bolo výborným rozhodnutím. Dalo to seriálu nový nádych, nový život. Inak scenáristicky, hudobne aj herecky zvládnute tak ako „jednotka“, podľa mňa seriál presne prináša, čo od neho fanúšikovia očakávali a preto naproti veľmi nízkemu hodnoteniu musím aj tu ako tak vyrovnať skóre a dávam plný počet.(14.3.2016)

 • - Z protagonistů Geiulia Berrutiho a Anny Safroncik se stali během natáčení partneři. (Zdroj: ČSFD.cz)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace