Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Film vypráví příběh „Poppyho“ Rose (Cary Grant), drobného úředníčka, který doslova bojuje o přežití, a jeho nerealisticky štědré „potrhlé“ manželky Anny (Betsy Drakeová), která nosí domů opuštěná štěňata, koťata i děti, které nechtějí žít v původních rodinách. (Pavlínka9)

Recenze (4)

Hollohlaway 

všechny recenze uživatele

Příjemně rodinná věc, více melodramatická, než vtipná. Dětské role jsou zábavné a dobře odehrané, manželka Carryho Granta se svatou jiskrou v oku je sympaticky mateřský typ a otec Carry je navzdory stále se rozrůstající rodině rezervovaný a optimismu plný. Nebo možná rezignoval, kdo ví. ()

Reklama

Flego 

všechny recenze uživatele

Komediálnym spôsobom natočený rodinný film so silnou myšlienkou. Cary Grant dodáva filmu hviezdny šmrnc, ale sú to všetci zaiteresovaní včetne detských postáv, ktorí spoločne potiahli film. Príjemná záležitosť. Tretia recenzia. ()

r007 

všechny recenze uživatele

Nádherný film, který mi vlezl doslova pod kůži okamžikem, kdy Cary odnáší nahoru po schodech kufr...Jakkoli je film idealizovaný, model dokonalé rodiny čouhá na nás v téměř každém záběru, je natolik silný, že mu odpouštím...Betsy je ze začátku dost naivní, ale má i své originální nápady, jako nechat řídit auto dítě, co ne a ne promluvit. A Cary je jako otec prostě dokonalý ! Jeho proslov v rodině kluka, do kterého se zakoukala jeho skoro dcera, je příkladem pro všechny rodiče. Doporučuju všem , koho neodradí černobílá verze. ()

Galerie (19)

Reklama

Reklama