Reklama

Reklama

Mianhada, saranghanda

(seriál)
  • Jižní Korea 미안하다, 사랑한다 (více)
Drama / Romantický
Jižní Korea, 2004, 16 h 41 min (Minutáž: 60–70 min)

Epizody(16)

Obsahy(1)

Cha Moo Hyuk byl adoptován australskou rodinou, která ho však v dětství nechala na ulici. Vyroste z něj člen gangu, který okrádá asijské turistky. Moo Hyuk je na svatbě své bývalé přítelkyně postřelen do hlavy. Kulka bohužel nejde vyoperovat a jemu zbývají jen dva měsíce života. Rozhodne se proto vrátit se do Koreje a najít svou biologickou matku. Zde ho čeká nejedno překvapení. (Pethushka)

(více)

Recenze (8)

Pethushka 

všechny recenze uživatele

Sorry, I love you mi v mnoha ohledech připomínalo A love to kill (dodatečně zjišťuji, že mají stejnou scénáristku). Taky je to příběh o pomstě, beznaději a touze po něčem "zakázaném". Společné měly tyhle dva seriály například i to, že jsem nepochopila některá jednání hlavního hrdiny a hrdinky. Ale to se mi na tom zároveň líbilo. To, že byli jiní a měli své myšlení. Soo Jung Lim byla na začátku skvělá. Ke konci, kdy se ke slovu dostávalo zoufalé chování a postavy začaly blbnout, mě už ale tolik nebavila. Ztratila ducha. Podtrhl to rozhodně i fakt, že jí pak obarvili vlasy na černo, a ona tak vypadala v obličeji bledší. Na druhou stranu ten smutek zahrála přesvědčivě. Podobně jsem to měla s křenem. Nejdřív mi přišel, i s tou svou nehoráznou rozmazleností, strašně roztomilý, ale zhruba od poloviny jsem ho měla plné zuby. Takže jediný, kdo mě držel od začátku do konce byl Ji Sub So. Pomsta a nenávist s sebou vždycky nesou bolest. A on sehrál skvostně boj, který se v něm odehrával. A ke konci řeknu jen to, že byl jiný, než jaký jsem si ho představovala, a že ve mně zanechal hodně hluboký dojem. A stejně tak seriál samotný. Každý díl byl napínavý a dělo se v něm něco velkého. Smutně krásný... 4,5* ()

Pirkaf 

všechny recenze uživatele

Prozatímní hodnocení po 8mi dílech, čili po polovině: Dramata z prostředí asijských celebrit příliš neprožívám a i tady byl začátek velmi, velmi vlažný. Po pár dílech skoro až na odpis. Nicméně po těch několika dílech se tento seriál dost výrazně zlepšil, jak už to tak bývá, takže to vypadá, že to bude po Snow Queen (jejíchž kvalit ovšem nedosahuje) druhý korejský seriál ze současnosti, který dám až do konce... držím si palce... už kvůli Su-yeong Lim, která je jako vždy neodolatelná... ....ufff, tak už to mám za sebou a ani to moc nebolelo... na rozdíl od herců, které to bolet muselo, protože neustále někde omdlévali a nechali se vozit do nemocnice... škoda že není seriál kratší, takhle to opravdu hodně dlouho trvá, než se proberou všechny možné i nemožné situace ve vztazích zúčastněných osob... on je to mrcha seriál, díly většinou končí neuvěřitelně napínavě, takže se nedá nepustit zase další... přiznávám, že v některých dost hluchých místech jsem skákal malinko dopředu... unylá nasládlá muzika mě uspávala, takže jsem musel trošku popojet... hvězdičku jsem přidal za Su-yeong Lim, nebýt jí tak nevím nevím... ()

mi0 

všechny recenze uživatele

"Surová" ľudská dráma, kde sa postavy na seba stále neusmievajú, vtáci neštebocú ani počasie nie je stále príjemne slnečné. Oproti iným seriálom niečo nové, ešte neopozerané. Jediné, čo by som mohol vytknúť je pri niektorých postavách ich až prehnaná vyhrotenosť charakterových čŕt (a teda ich správania sa). (update: trochu som z hodnotenia ubral... už som mal možnosť vidieť kvalitnejšie seriály :) ()

Ceres 

všechny recenze uživatele

Kvalitní seriál, a to hlavně díky obsazení (Im Su-jeong speciálně), kvůli kterému jsem se na tento seriál začal vůbec dívat. Celkové hodnocení ale trošku přestřeluje, pro mě to byl dobrý seriál s dobrým soundtrackem, který dokázal vždy v pravý čas pěkně podbarvit scény, zvláště klavírní část titulní skladby. Plusem je i občas dobrý příběh, ale i "dobrý" konec. Jediné co seriálu ubírá je občasné amatérství (kamera, i když... a již zmiňované mikrofony v jednom z komentářů). Jak tohle ohodnotit? Je to bohužel přesně mezi 3 a 4. Jelikož jsem viděl už lepší kousky, nebudu vyloženě přestřelovat a dám za velmi dobrých 65 %. ()

Galerie (16)

Reklama

Reklama