Mentalista - Série 3

(série)
Drama / Krimi / Mysteriózní / Thriller
USA, (2010–2011), 17 h 27 min (Minutáž: 41–44 min)

Epizody(24)

Axident

Já, bohužel, nejaem pro dávání humoru na vedlejší kolej, protože ten jediný, spolu s dost skvělým obsazením, byl silnou nadhodnotou Mentalisty. Ta se ovšem posunem k 'važné detektivce' vytrácí a pro mě je to špatně. Jak jsem byl nadšený z první série a v rozpacích z druhé, třetí už mě skoro ani nebaví. ()

YumiOkami

wow. zase tam bylo nekolik nudnych dilu, ALE ten konec... za ten DOKONALY konec dat jenom 4 hvezdicky nemuzu:))))♥️ 𝐨𝐛𝐥𝐢𝐛𝐞𝐧𝐞 𝐞𝐩𝐢𝐳𝐨𝐝𝐲: 𝘳𝘦𝘥 𝘴𝘬𝘺 𝘢𝘵 𝘯𝘪𝘨𝘩𝘵, 𝘳𝘦𝘥 𝘮𝘰𝘰𝘯, 𝘫𝘰𝘭𝘭𝘺 𝘳𝘦𝘥 𝘦𝘭𝘧, 𝘳𝘦𝘥 𝘢𝘭𝘦𝘳𝘵, 𝘳𝘦𝘥 𝘲𝘶𝘦𝘦𝘯, 𝘳𝘩𝘢𝘱𝘴𝘰𝘥𝘺 𝘪𝘯 𝘳𝘦𝘥, 𝘴𝘵𝘳𝘢𝘸𝘣𝘦𝘳𝘳𝘪𝘦𝘴 𝘢𝘯𝘥 𝘤𝘳𝘦𝘢𝘮 (𝘱𝘢𝘳𝘵 1&2) ()

Likan7

Malý, fakt nepatrný posun kvalitou trochu nahoru. Hlavně ke konci série se dostává seriál vod, kam by mohl doplavat, kdyby dal humor na druhou kolej a přitvrdil na vážnosti a thrilleru. Patrick Jane by na tom rozhodně netratil. ()

• Ve scéně, kdy agenti CBI chytají vraha během dostihů, se dostanou až do budovy, kde se určují sázky. Ve 37. minutě můžeme vidět komparzistu tmavší pleti v béžové bundě, jak se na levé straně objeví kolem probíhajících agentů. Vzápětí ho ale vidíme o dvě vteřiny později před pachatelem, který agentům utíká. Záběr končí, jakmile probíhá skoro kolem něj, nicméně v další scéně je opět před pachatelem a uhýbá na stranu. (Jeffic)
  • Přestože Rigsby (Owain Yeoman) se svou kolegyní jen chodil, má v této epizodě při rvačce s otcem jasně viditelný prsten na prsteníčku. (Ermanaricus)