V šesťdielnom dobrodružno - historickom seriáli televízie BBC sledujeme skupinku archeológov, ktorí odhaľujú dávno zabudnuté bojiská, miesta či postavy histórie a odhaľujú záhady, ktoré sa pri objavovaní otvárajú. Ako mohli saracénski vojaci bojovať s templármi na Britských ostrovoch? Aké tajomstvá skrývajú rímske kúpele pri meste Bath? Aj na tieto otázky ponúka seriál odpovede. (Incantator)

Merv odpad!

Nie, nebudem sledovať tento hnus, pretože keď vidím čo už teraz dokážu v BBC stvoriť, cítim, že sa blíži koniec... ()

Petike odpad!

Toto mala byť paródia, či čo ?! Bez urážky, súhlasím s jednou recenzentkou, že toto je najhorší britský seriál posledného desaťročia. ()

klichem odpad!

Zacnem asi tym ze tak odpornu a neschopnu skupinku hercov som uz naozaj dlho nevidela. Scenar a rezia mi pripomina styl komisara Rexa (s tym rozdielom ze co bolo pokladane za "dobre" v 94-tom uz urcite nenadchne nikoho v roku 2008!). nad dejom a zapletkou jednotlivych dielov sa radsej ani nepozastavujem. Skutocne je to vysmech dobrodruzno - historickych serialov a zbytocna strata casu a penazi (ci uz na sledovanie alebo natocenie)! ()