poster

Neuvěřitelná láska (festivalový název)

 • Indie

  Kambakkht Ishq

 • anglický

  Incredible Love

Akční / Komedie / Romantický

Indie, 2009, 142 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • IQ Tiqe
  *

  Během 6 minut je jasné, jak to dopadne. Vše je čitelné, trapně jednoduché (ne sympaticky vtipně naivní, jak byste od indických rem. komedií čekaly a většinu nedostatků jim púak odpustili, ale spíš odfláknuté); rány a facky jsou až okatě hrané, hlavní hrdina nesympatický, v ženských rolích, jak už to v Indii bývá, samé krásky, ale ty vám dobrý film neudělají. 30%(15.5.2011)

 • Yara8
  *****

  ♥ ♥ KAMBAKKHT ISHQ ♥ ♥ - překvapivě milý, a vtipný film, který jsem si zamilovala :) Byla jsem na něm v kině a celý kino bylo mrtvý smíchy,a při nástupu Sylvestera Stalloneho kino řvalo a tleskalo jako by tam opravdu byl. Fakt nejpohodovější atmosféra v kině co jsem zažila.Právě mi hraje OST na plný pecky a nemůžu si přestat zpívat :D xD Prostě OBROVSKÝ zážitek. Jediná scéna, která byla opravdu trapná a podle mého by tam vůbec nemusela být je, jak tlustá černoška surově hledá u Viraje drogy... Kareena Kapoor nic moc hezká a na pohled protivná baba. Do role Simirty by mi možná více sedla Preity Zinta, která umí zahrát protivnou a zároveň je u toho i krásná. Ale kdo ví, třeba by to bez Kareeny nebylo ono. Každopádně jsem si to moc užila a došla ke změně názoru: Ano, Akshay Kumar opravdu JE hezkej chlap :) :) :)(31.10.2010)

 • nash.
  ***

  Akshay Kumar sice vypadal a choval se jako primitiv, ale občas jako zábavný primitiv, Kareena Kapoor nedokáže oslnit krásou jako to umí třeba Aishwarya Rai nebo Priyanka Chopra, ale do role protivné harpie na zabití sedla tak dokonale, že uvěřit jí závěrečnou proměnu bylo nemožné. Největší úspěch, největší salvy smíchu a dokonce potlesk v sále si tak vysloužil Sylvester Stallone ve svých dvou geniálních miniaturních výstupech, zejména pak za ten druhý balancující na hranici sebeparodie. Jinak to je typický rozmáchle pozlátkový Bollywood se vším všudy. Prostoduchý naivní humor, spousta písniček a tanečků, všechno dokonale vypulírované, blyštivé a samá cetka, vymydlení a jakoby z lifestylových časopisů vysypaní herci, přehrávající tak, že balancují téměř na hranici klasické sennettovské grotesky. Zkrátka jako by Malý televizní kabaret s Dvořákem a Molavcovou natočil Michael Bay v produkci Elle a Cosmopolitanu. Což znamená, že buď přijmete tradice a budete se bavit nebo ne a pak budete s kritickým okem rozšířeným neskutečně trpět. Volba je na vás.(21.10.2010)

 • NinadeL
  ****

  Vedle Salmiče, akčního Devgana a například SRK jen tím "nejvíc nejlepším" Akshay Kumar a jeho věčný jednoduchý hrdina, který má ovšem srdce a svaly vždy na pravém místě. V Kambakkht Ishq si to rozdává na ostří nože s Kareenou, která byla pro bodobné bitvy pohlaví jako stvořena, protože jí opravdu nedělá problém zahrát chlapa, i když má na sobě blištivé mini. Úvodní buranský humor je v proudu příběhu smazán nástupem dvou Hollywooďanů - Denise a Slye. A společně s poctou této legendě "My name is John Rambo" vrcholí celek v oslnivou love story, která je tak strhující a pravdivá jako Děvče za výkladem a Divoch v jednom a proto jí mám tak ráda :))) Jenom jsem netoužila během dvou dnů zažít třikrát Bomana, ale tak to už je opravdu detail. Obecně zastávám názor, že by se Kambakkht Ishq mohl stát klidně novým Lagaanem co do nalákání nových bollywoodských fandů. #festivalbollywoodskehofilmu(15.10.2010)

 • Niktorius
  **

  Kamabakkht Ishq vlastně není o moc hloupější než Pammal K. Sambandam, kterého remakuje. Jenže pokud má deklamovaný hit roku obdobné kvality jako vyloženě provinční snímek, tak prostě něco není v pořádku. A už vůbec není dobrou vizitkou pro jakýkoli remake, že v něm dobře fungují jen ty scény, které jsou do detailu okopírované z předlohy a zbytek vyplňuje na střídačku nuda či stupidní a nevkusný humor. Není to úplné zlo a nepocítil jsem u toho potřebu odběhnout si k Mišpuli pro aspirin, ale při srovnání s jinými bollywoodskými komediemi poslední doby (a to mám na mysli i ulítlosti typu Singh is Kinng) musím dát palec dolů. Zklamání z výsledku je tentokrát posíleno nejen mocným hypem, ale především faktem, že Sabbir Khan rozhodně nepodpoří dobré jméno indické kinematografie v očích těch, co si Kambakkht Ishq vyloví z torrentů jen kvůli kratičkému cameu Stalloneho. 30% ___________ P.S: Shodou mnoha podivných náhod a okolností jsem film viděl znovu na Bollywoodském festivale 2010 a připadal mi ještě o trošku snesitelnější. Ale třeba už mám nenapravitelně zničený vkus :)(31.8.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace