poster

Neuvěřitelná láska (festivalový název)

 • Indie

  Kambakkht Ishq

 • Indie

  कमबख़्त इश्क़

Akční / Komedie / Romantický

Indie, 2009, 142 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • NinadeL
  ****

  Vedle Salmiče, akčního Devgana a například SRK jen tím "nejvíc nejlepším" Akshay Kumar a jeho věčný jednoduchý hrdina, který má ovšem srdce a svaly vždy na pravém místě. V Kambakkht Ishq si to rozdává na ostří nože s Kareenou, která byla pro bodobné bitvy pohlaví jako stvořena, protože jí opravdu nedělá problém zahrát chlapa, i když má na sobě blištivé mini. Úvodní buranský humor je v proudu příběhu smazán nástupem dvou Hollywooďanů - Denise a Slye. A společně s poctou této legendě "My name is John Rambo" vrcholí celek v oslnivou love story, která je tak strhující a pravdivá jako Děvče za výkladem a Divoch v jednom a proto jí mám tak ráda :))) Jenom jsem netoužila během dvou dnů zažít třikrát Bomana, ale tak to už je opravdu detail. Obecně zastávám názor, že by se Kambakkht Ishq mohl stát klidně novým Lagaanem co do nalákání nových bollywoodských fandů. #festivalbollywoodskehofilmu(15.10.2010)

 • Niktorius
  **

  Kamabakkht Ishq vlastně není o moc hloupější než Pammal K. Sambandam, kterého remakuje. Jenže pokud má deklamovaný hit roku obdobné kvality jako vyloženě provinční snímek, tak prostě něco není v pořádku. A už vůbec není dobrou vizitkou pro jakýkoli remake, že v něm dobře fungují jen ty scény, které jsou do detailu okopírované z předlohy a zbytek vyplňuje na střídačku nuda či stupidní a nevkusný humor. Není to úplné zlo a nepocítil jsem u toho potřebu odběhnout si k Mišpuli pro aspirin, ale při srovnání s jinými bollywoodskými komediemi poslední doby (a to mám na mysli i ulítlosti typu Singh is Kinng) musím dát palec dolů. Zklamání z výsledku je tentokrát posíleno nejen mocným hypem, ale především faktem, že Sabbir Khan rozhodně nepodpoří dobré jméno indické kinematografie v očích těch, co si Kambakkht Ishq vyloví z torrentů jen kvůli kratičkému cameu Stalloneho. 30% ___________ P.S: Shodou mnoha podivných náhod a okolností jsem film viděl znovu na Bollywoodském festivale 2010 a připadal mi ještě o trošku snesitelnější. Ale třeba už mám nenapravitelně zničený vkus :)(31.8.2009)

 • Yara8
  *****

  ♥ ♥ KAMBAKKHT ISHQ ♥ ♥ - překvapivě milý, a vtipný film, který jsem si zamilovala :) Byla jsem na něm v kině a celý kino bylo mrtvý smíchy,a při nástupu Sylvestera Stalloneho kino řvalo a tleskalo jako by tam opravdu byl. Fakt nejpohodovější atmosféra v kině co jsem zažila.Právě mi hraje OST na plný pecky a nemůžu si přestat zpívat :D xD Prostě OBROVSKÝ zážitek. Jediná scéna, která byla opravdu trapná a podle mého by tam vůbec nemusela být je, jak tlustá černoška surově hledá u Viraje drogy... Kareena Kapoor nic moc hezká a na pohled protivná baba. Do role Simirty by mi možná více sedla Preity Zinta, která umí zahrát protivnou a zároveň je u toho i krásná. Ale kdo ví, třeba by to bez Kareeny nebylo ono. Každopádně jsem si to moc užila a došla ke změně názoru: Ano, Akshay Kumar opravdu JE hezkej chlap :) :) :)(31.10.2010)

 • Aljak
  ***

  Typická romantická komédia s obvyklým vývojom a hlavne so značne predvídateľným dejom, čo bolo dosť na škodu veci. Pretože námet bol naozaj výborný - len škoda, že asi tak prvá polovica toho sa vyvíjala v takej mierne trápnej infantilnej atmosfére, keď sa hlavní hrdinovia navzájom urážali a obviňovali (často až úplne nemiestne). Potom sa to konečne začalo aj obracať k lepšiemu a v jednej chvíli to dokonca mierilo ku dráme. Koniec bohužiaľ neprekvapil - bol presne taký ako sa dalo tušiť už s poriadnym predstihom. Celkovo to však nebolo vôbec zlé, aj keď potenciál bol určite ešte vyšší. Celkom zaujímave bolo aj to zakomponovanie hollywoodskych hviezd priamo do deju. Kareena Kapoor bola znovu neodolateľná (ako už býva dobrým zvykom), ale k Akshay Kumarovi som stále nenašiel žiadnu sympatiu (ani teraz, ani vo filme Bewafaa, kde sa tiež objavil v jednej z hlavných úloh po boku Kareeny).(26.8.2013)

 • Mišpule
  *

  Akshay usiluje o titul nejhoršího herce roku. Kareena s Amritou soutěží o nejafetovanější blbaňu roku. Film není akční, komedie už vůbec ne, protože trapným vtipům se opravdu zasmát nemůžete. Hudba a choreografie taky za moc nestojí. Ale pokud se i tak rozhodnete na tento film podívat, tak doporučuju buď hodně aspirinů nebo alkoholu, protože jinak se přežít nedá.(4.7.2009)