poster

Neuvěřitelná láska (festivalový název)

 • Indie

  Kambakkht Ishq

 • Nizozemsko

  Incredible Love

Akční / Komedie / Romantický

Indie, 2009, 142 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Yara8
  *****

  ♥ ♥ KAMBAKKHT ISHQ ♥ ♥ - překvapivě milý, a vtipný film, který jsem si zamilovala :) Byla jsem na něm v kině a celý kino bylo mrtvý smíchy,a při nástupu Sylvestera Stalloneho kino řvalo a tleskalo jako by tam opravdu byl. Fakt nejpohodovější atmosféra v kině co jsem zažila.Právě mi hraje OST na plný pecky a nemůžu si přestat zpívat :D xD Prostě OBROVSKÝ zážitek. Jediná scéna, která byla opravdu trapná a podle mého by tam vůbec nemusela být je, jak tlustá černoška surově hledá u Viraje drogy... Kareena Kapoor nic moc hezká a na pohled protivná baba. Do role Simirty by mi možná více sedla Preity Zinta, která umí zahrát protivnou a zároveň je u toho i krásná. Ale kdo ví, třeba by to bez Kareeny nebylo ono. Každopádně jsem si to moc užila a došla ke změně názoru: Ano, Akshay Kumar opravdu JE hezkej chlap :) :) :)(31.10.2010)

 • nash.
  ***

  Akshay Kumar sice vypadal a choval se jako primitiv, ale občas jako zábavný primitiv, Kareena Kapoor nedokáže oslnit krásou jako to umí třeba Aishwarya Rai nebo Priyanka Chopra, ale do role protivné harpie na zabití sedla tak dokonale, že uvěřit jí závěrečnou proměnu bylo nemožné. Největší úspěch, největší salvy smíchu a dokonce potlesk v sále si tak vysloužil Sylvester Stallone ve svých dvou geniálních miniaturních výstupech, zejména pak za ten druhý balancující na hranici sebeparodie. Jinak to je typický rozmáchle pozlátkový Bollywood se vším všudy. Prostoduchý naivní humor, spousta písniček a tanečků, všechno dokonale vypulírované, blyštivé a samá cetka, vymydlení a jakoby z lifestylových časopisů vysypaní herci, přehrávající tak, že balancují téměř na hranici klasické sennettovské grotesky. Zkrátka jako by Malý televizní kabaret s Dvořákem a Molavcovou natočil Michael Bay v produkci Elle a Cosmopolitanu. Což znamená, že buď přijmete tradice a budete se bavit nebo ne a pak budete s kritickým okem rozšířeným neskutečně trpět. Volba je na vás.(21.10.2010)

 • IQ Tiqe
  *

  Během 6 minut je jasné, jak to dopadne. Vše je čitelné, trapně jednoduché (ne sympaticky vtipně naivní, jak byste od indických rem. komedií čekaly a většinu nedostatků jim púak odpustili, ale spíš odfláknuté); rány a facky jsou až okatě hrané, hlavní hrdina nesympatický, v ženských rolích, jak už to v Indii bývá, samé krásky, ale ty vám dobrý film neudělají. 30%(15.5.2011)

 • vojta1
  **

  Tento film posouvá hranice. Hranice množství neúnosných klišé na jeden film. To, čím mi plní zuby západní romantické komedie, je zde k nalezení v míře nehraničící s dobrým vkusem, ale s vkusem totálně zvráceným… Nejpalčivější je schematická proměna vztahu dvou hlavních hrdinů, kdy se, světe div se, z nenávisti stane láska. Ta totiž vyklíčí, aniž by byla jakkoliv zdůvodněná. Sexy modelka studující medicínu obrátí, když sympatický svalovec získá cenu za nejlepšího kaskadéra roku (asi jí začal imponovat slávou, takže láska se dívce vloudí do srdce potom, co se její protějšek stane populárním). V opačném směru jsme oloupeni o motivaci hlavního hrdiny. Ten po sázce, že dívku svede, propadne jejímu kouzlu… Bollywoodská kinematografie byla vždy eklektická vzhledem k Hollywoodu, ale je pravda, že má svoje originální prvky. Postavy protančí a prozpívají mnoho filmového času. Dojde na komedii, na drama, na akční film i na muzikál. Pro Indický prostor již od nejstarších divadelních příruček tak charakteristická postava vidúšaky (šaška) je ve filmu k nalezení. Samozřejmě humor je něco, o čem se této postavě ani nesnilo, za to trapností hýří na potkání. Zajímal by mě honorář D. Richards s S. Stallona, kteří oba měli podivné role v tomto filmu. Nemůžeme po hercích chtít, aby poznali, který scénář je kvalitní a který ne, ale máme snad právo žádat, aby poznali, který scénář je zoufale nepovedený. Obávám se však, že tolikaciferné číslo jim oběma ucpalo oční nerv natolik, aby si scénář nemohli pořádně přečíst. A na závěr příklad jednoho vtipu, který svou kvalitou poukazuje na shlédnutelnost celého snímku. Nevěsta na svatbě je zničená z toho, že se jí svatebčané porvali. Sedíc na zemi opřená o stůl popíjí nešťastně z lahve. Ve všeobecném chaosu před ní někdo skočí a jeho zadní vylučovací otvor se nachází přesně u její hlavy. A pak to přijde. Prdne si a odběhne dál...(23.9.2009)

 • NinadeL
  ****

  Vedle Salmiče, akčního Devgana a například SRK jen tím "nejvíc nejlepším" Akshay Kumar a jeho věčný jednoduchý hrdina, který má ovšem srdce a svaly vždy na pravém místě. V Kambakkht Ishq si to rozdává na ostří nože s Kareenou, která byla pro bodobné bitvy pohlaví jako stvořena, protože jí opravdu nedělá problém zahrát chlapa, i když má na sobě blištivé mini. Úvodní buranský humor je v proudu příběhu smazán nástupem dvou Hollywooďanů - Denise a Slye. A společně s poctou této legendě "My name is John Rambo" vrcholí celek v oslnivou love story, která je tak strhující a pravdivá jako Děvče za výkladem a Divoch v jednom a proto jí mám tak ráda :))) Jenom jsem netoužila během dvou dnů zažít třikrát Bomana, ale tak to už je opravdu detail. Obecně zastávám názor, že by se Kambakkht Ishq mohl stát klidně novým Lagaanem co do nalákání nových bollywoodských fandů. #festivalbollywoodskehofilmu(15.10.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace