Krvavé ulice

Krvavé mesto

Krimi / Drama / Thriller

USA, 2009, 95 min

• Terva

Koukám na to asi půl hodiny a hlava mi to nebere. Žádná pořádná hudba, nepovedená rozklepaná kamera a naprosto stupidní dialog. CITÁT - Zasraný právníci. Zasraný policajti. Koukám na to asi hodinu a stále nechápu. Moc černochů kolem, ženy jsou jen děvky, zločinci vyhrávají a já stále nechápu, kdo je větší zločinec, zda právníci, FBI, policajti nebo ti lidé z ulice. A kameraman se opravdu za svým nástrojem chová jak sjetej Santa Klaus o vánocích. Hip - hop vyhrává na celé město. Koukám na to asi hodinu a půl, ale nic se nezměnilo. Z nudy se pokusím to dokoukat, málem jsem i usnul. 90% snímku se odehrává ve tmě nebo pološeru a světlé stránky příběhu osvětlují jen výstřely pistolí a sprostá slova.(19.2.2011)

Neuvěřitelné. Jednou za čas se podívám na film s obdobným hodnocením a často se stejným výsledkem. S nehorazným znechucením jak takové hodnocení mohlo vzniknout.. Perfektní film. Jak scénář, tak režie, hudba, herci. Napínavé, akční, seriózní a pravděpodobně velmi autentické a aktuální.. Režisér Krajních mezí, Pobřežní hlídky..myslím, že není co dodat. Kdo hodnotil zle, asi film neviděl, nebo se dívá na filmy zásadně v nejhorší možné kvalitě..ještě to asi pořád letí.. Jinak dobře tam zmínili: "Kdo dělá ve sračkách, těžko bude čistý.." I když to asi dělají s nejlepším úmyslem, nejde být svatý a zároveň nečeho v takovém světě docílit..(19.10.2010)

• Tommassi3

Svou přirozeností to připomíná výtečný americký seriál Policejní odznak.. Kilmer i "50 Cent" si odehrají svůj standart, Sharon Stone působí velmi přirozeně, potěší účast dlouho neviděného Michaela Biehna, zasazení příběhu do období po hurikánu Kathrina zesiluje dojem bezvýchodnosti.. Bohužel kvalita filmu padá s naprosto trapnými pseudointelektuálními dialogy jakoby plnými poselství a místy i značně přepáleným dějem..(13.5.2013)

• anuki

Hrozný!!! Původně jsem si myslel, že se režisér zbláznil, ale když jsem se podíval na jeho dosavadní tvorbu a bylo mi to jasný. Pan Televizní film :-) . Kamera je příšerná, že by to nebylo ani na TV film, scénář debilní a to i přes to, že pár věcma vykrádá Street Kings a to dokonce i názvem. Ta postava šéfa policie je až přiblble podobná F.Whitakerovi. Sharon Stone už je definitivně zboží z videopůjčovny a 50 cent asi hulí hodně špatnou trávu, když odešel z natáčení The Expendables a tady to hovno v klidu natočil. A Val Kilmer, ten kterej už dávno do půjčovny patří ale někdy má slabou chvilku a občas se mu něco povede, se taky nepředved ( vlastně v tomhle filmu by to ani nešlo). Sečteno a podtrženo, ten film je tak špatně natočenej, že bylo škoda i těch pár peněz co musel stát.(8.7.2009)

Val Kilmer, Curtis "50 Cent" Jackson, Sharon Stone. Nezvyklá kombinace herců v tomhle výborném snímku odehrávající se na pozadí hurikánu Katrina. Akční thriller má vše, co dokáže zaujmout. Výborný scénář, výborné tvrdé přestřelky, výborná atmosféra. Snad jediný Curtis "50 Cent" Jackson trochu pokulhává ve svém hereckém výkonu, ale u něj se to ještě dá přehlédnout. Vyšetřování vraždy policisty má spád, řádění gangů je až šokující. Tento snímek považuji za povedený a je to dobrá zpráva pro Vala Kilmera, protože ten poslední dobou nemá štěstí na pořádný film.(13.7.2014)

• - Natáčení probíhalo v americkém státě Louisiana. (Terva)

• - Po filme Zlý poliš (2009) sa jedná o druhý snímok z policajného prostredia, kde sa vyskytli následky hurikánu Katrina, v ktorom si zahral Val Kilmer. (HUMOOOO)