Parťák jednoho policisty zemřel při hurikánu Katrina, ale tento policista objeví, že byl možná zavražděn. Vyšetřování pokračuje a zavede ho s jeho novým parťákem do hlubin kriminálního polosvěta. (Filmbox)

Ded@M@tes

Val Kilmer a Sharon Stone, říkal jsem si to by nemuselo být k zahození. Neviděl jsem hodnocení před zhlédnutím, tak jsem ani nečekal nic zvláštního, od téhle nakonec vyklubané nezkrocené slátaniny. Charles Winkler mě teda zklamal a jeho režie nestojí prakticky za nic. ( Hodnocení: 2/10 ) ()

Tommassi3

Svou přirozeností to připomíná výtečný americký seriál Policejní odznak.. Kilmer i "50 Cent" si odehrají svůj standart, Sharon Stone působí velmi přirozeně, potěší účast dlouho neviděného Michaela Biehna, zasazení příběhu do období po hurikánu Kathrina zesiluje dojem bezvýchodnosti.. Bohužel kvalita filmu padá s naprosto trapnými pseudointelektuálními dialogy jakoby plnými poselství a místy i značně přepáleným dějem.. ()

mysiak

Režisér Siete 2...uff, no to už so mnou zatriaslo..ale "hrajú" tu 50 Cent, tlsťoch - Val Kilmer, už nie tak sexy Sharon Stone, a terminátor Michael Biehn...a čo to vidím amatérsku digitálnu kameru, rádoby drsný jazyk hercov a úbohý scenár, ktorý by som zvládol napísať aj ja...a čo máme ako výsledok?...ťažko pozerateľný film, ktorý by obstál ako film do stánku, ale nie do požičovne...sorry North Video, začnite vydávať lepšie titulky ako túto céčkovú slátaninu... ()

MiCM

Neuvěřitelné. Jednou za čas se podívám na film s obdobným hodnocením a často se stejným výsledkem. S nehorazným znechucením jak takové hodnocení mohlo vzniknout.. Perfektní film. Jak scénář, tak režie, hudba, herci. Napínavé, akční, seriózní a pravděpodobně velmi autentické a aktuální.. Režisér Krajních mezí, Pobřežní hlídky..myslím, že není co dodat. Kdo hodnotil zle, asi film neviděl, nebo se dívá na filmy zásadně v nejhorší možné kvalitě..ještě to asi pořád letí.. Jinak dobře tam zmínili: "Kdo dělá ve sračkách, těžko bude čistý.." I když to asi dělají s nejlepším úmyslem, nejde být svatý a zároveň nečeho v takovém světě docílit.. ()

Terva odpad!

Koukám na to asi půl hodiny a hlava mi to nebere. Žádná pořádná hudba, nepovedená rozklepaná kamera a naprosto stupidní dialog. CITÁT - Zasraný právníci. Zasraný policajti. Koukám na to asi hodinu a stále nechápu. Moc černochů kolem, ženy jsou jen děvky, zločinci vyhrávají a já stále nechápu, kdo je větší zločinec, zda právníci, FBI, policajti nebo ti lidé z ulice. A kameraman se opravdu za svým nástrojem chová jak sjetej Santa Klaus o vánocích. Hip - hop vyhrává na celé město. Koukám na to asi hodinu a půl, ale nic se nezměnilo. Z nudy se pokusím to dokoukat, málem jsem i usnul. 90% snímku se odehrává ve tmě nebo pološeru a světlé stránky příběhu osvětlují jen výstřely pistolí a sprostá slova. ()

• Natáčení probíhalo v americkém státě Louisiana. (Terva)
  • Po filme Zlý poliš (2009) sa jedná o druhý snímok z policajného prostredia, kde sa vyskytli následky hurikánu Katrina, v ktorom si zahral Val Kilmer. (HUMOOOO)