poster

Krvavé ulice

 • Česko

  Ulice plné krve

 • USA

  Streets of Blood

 • Slovensko

  Krvavé mesto

Krimi / Drama / Thriller

USA, 2009, 95 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • mala_kea
  ***

  Nevím, co většina lidí má, ale tento snímek je poměrně dobrý. Zajímavý nápad, jak zapojit zkorumpování policie do filmu s černošskými gangy. Zápletka je sice trochu "staromodní" ale přes to si herci zaslouží můj potlesk. Samozřejmě jsou lepší filmy s touto tématikou, ale tento kousek má opravdu něco do sebe. Některým fázím a dialogům jsem uplně nerozuměl (možná to bylo mnou), a tím pádem ubírám nějakou tu hvězdičku. Každopádně krásné 3 hvězdičky jsi tento film v klidu zaslouží.(9.7.2009)

 • Ded@M@tes
  *

  Val Kilmer a Sharon Stone, říkal jsem si to by nemuselo být k zahození. Neviděl jsem hodnocení před zhlédnutím, tak jsem ani nečekal nic zvláštního, od téhle nakonec vyklubané nezkrocené slátaniny. Charles Winkler mě teda zklamal a jeho režie nestojí prakticky za nic. ( Hodnocení: 2/10 )(21.4.2012)

 • aLPaC
  odpad!

  Před 15 lety by se producenti za tyto herce nespíše nedoplatili, dnes jsou ale Sharon, Michael Biehn i Val jen stínem své někdejší slávy. Zvlášť Val, který toho za posledních 5 let natočil víc než předtím za celý život vypadá už opravdu k smíchu. K filmu můžu dodat, že téma určitě zajímavé (že by inspirace Pride and Glory?), nicméně scénář a většina dialogů jsou k smíchu, o kameře netřeba mluvit (i v Blair Witchi či REC, kde je amatérská kamera použita schválně to vypadá profesionálněji) a mexikáni s negrama nevypadaj moc drsně. Prostě kravina na druhou.(4.11.2011)

 • MickeyStuma
  ****

  Val Kilmer, Curtis "50 Cent" Jackson, Sharon Stone. Nezvyklá kombinace herců v tomhle výborném snímku odehrávající se na pozadí hurikánu Katrina. Akční thriller má vše, co dokáže zaujmout. Výborný scénář, výborné tvrdé přestřelky, výborná atmosféra. Snad jediný Curtis "50 Cent" Jackson trochu pokulhává ve svém hereckém výkonu, ale u něj se to ještě dá přehlédnout. Vyšetřování vraždy policisty má spád, řádění gangů je až šokující. Tento snímek považuji za povedený a je to dobrá zpráva pro Vala Kilmera, protože ten poslední dobou nemá štěstí na pořádný film.(13.7.2014)

 • mysiak
  *

  Režisér Siete 2...uff, no to už so mnou zatriaslo..ale "hrajú" tu 50 Cent, tlsťoch - Val Kilmer, už nie tak sexy Sharon Stone, a terminátor Michael Biehn...a čo to vidím amatérsku digitálnu kameru, rádoby drsný jazyk hercov a úbohý scenár, ktorý by som zvládol napísať aj ja...a čo máme ako výsledok?...ťažko pozerateľný film, ktorý by obstál ako film do stánku, ale nie do požičovne...sorry North Video, začnite vydávať lepšie titulky ako túto céčkovú slátaninu...(31.3.2010)

 • - Natáčení probíhalo v americkém státě Louisiana. (Terva)

 • - Po filme Zlý poliš (2009) sa jedná o druhý snímok z policajného prostredia, kde sa vyskytli následky hurikánu Katrina, v ktorom si zahral Val Kilmer. (HUMOOOO)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace