Reklama

Reklama

Krvavé ulice

  • Česko Ulice plné krve (více)
všechny plakáty
Trailer 2

Parťák jednoho policisty zemřel při hurikánu Katrina, ale tento policista objeví, že byl možná zavražděn. Vyšetřování pokračuje a zavede ho s jeho novým parťákem do hlubin kriminálního polosvěta. (Filmbox)

Videa (2)

Trailer 2

Recenze (34)

Ded@M@tes 

všechny recenze uživatele

Val Kilmer a Sharon Stone, říkal jsem si to by nemuselo být k zahození. Neviděl jsem hodnocení před zhlédnutím, tak jsem ani nečekal nic zvláštního, od téhle nakonec vyklubané nezkrocené slátaniny. Charles Winkler mě teda zklamal a jeho režie nestojí prakticky za nic. ( Hodnocení: 2/10 ) ()

Fiftis 

všechny recenze uživatele

Veľmi slabá, podpriemerná snímka, s ako tak slušným a prekvapivým koncom. Val Kilmer je tu odpudivý, 50 Cent v každom filme rovnaký, Sheron Stone nič extra, taká suchá postava, za pochvalu stojí Jose Pable Cantillo a jeho typická postava drogového mexikánca. Koniec bol síce prekvapivý, ale dej počas celého filmu bol predvídaný. Dvojke Kilmer - Cent to nepristalo. Neboli to žiadni Willis - L. Jackson. Akcie pramálo a keď sa strieľalo tak ste sa aj tak nudili. K nikomu sa neviete vžiť, nikomu nedržíte palce, len sa dívate raz na obrazovku, raz na hodinky. Žiadna známa ani výrazná pieseň vo filme nezaznela a tak teda neprichádza pomoc ani v podobe soundtracku. Škoda, potenciál tam bol. ()

Reklama

Terva odpad!

všechny recenze uživatele

Koukám na to asi půl hodiny a hlava mi to nebere. Žádná pořádná hudba, nepovedená rozklepaná kamera a naprosto stupidní dialog. CITÁT - Zasraný právníci. Zasraný policajti. Koukám na to asi hodinu a stále nechápu. Moc černochů kolem, ženy jsou jen děvky, zločinci vyhrávají a já stále nechápu, kdo je větší zločinec, zda právníci, FBI, policajti nebo ti lidé z ulice. A kameraman se opravdu za svým nástrojem chová jak sjetej Santa Klaus o vánocích. Hip - hop vyhrává na celé město. Koukám na to asi hodinu a půl, ale nic se nezměnilo. Z nudy se pokusím to dokoukat, málem jsem i usnul. 90% snímku se odehrává ve tmě nebo pološeru a světlé stránky příběhu osvětlují jen výstřely pistolí a sprostá slova. ()

mysiak 

všechny recenze uživatele

Režisér Siete 2...uff, no to už so mnou zatriaslo..ale "hrajú" tu 50 Cent, tlsťoch - Val Kilmer, už nie tak sexy Sharon Stone, a terminátor Michael Biehn...a čo to vidím amatérsku digitálnu kameru, rádoby drsný jazyk hercov a úbohý scenár, ktorý by som zvládol napísať aj ja...a čo máme ako výsledok?...ťažko pozerateľný film, ktorý by obstál ako film do stánku, ale nie do požičovne...sorry North Video, začnite vydávať lepšie titulky ako túto céčkovú slátaninu... ()

Tommassi3 

všechny recenze uživatele

Svou přirozeností to připomíná výtečný americký seriál Policejní odznak.. Kilmer i "50 Cent" si odehrají svůj standart, Sharon Stone působí velmi přirozeně, potěší účast dlouho neviděného Michaela Biehna, zasazení příběhu do období po hurikánu Kathrina zesiluje dojem bezvýchodnosti.. Bohužel kvalita filmu padá s naprosto trapnými pseudointelektuálními dialogy jakoby plnými poselství a místy i značně přepáleným dějem.. ()

Galerie (2)

Zajímavosti (2)

  • Po filme Zlý poliš (2009) sa jedná o druhý snímok z policajného prostredia, kde sa vyskytli následky hurikánu Katrina, v ktorom si zahral Val Kilmer. (HUMOOOO)
  • Natáčení probíhalo v americkém státě Louisiana. (Terva)

Reklama

Reklama