Krvavé ulice

Krvavé mesto

Krimi / Drama / Thriller

USA, 2009, 95 min

• mysiak

Režisér Siete 2...uff, no to už so mnou zatriaslo..ale "hrajú" tu 50 Cent, tlsťoch - Val Kilmer, už nie tak sexy Sharon Stone, a terminátor Michael Biehn...a čo to vidím amatérsku digitálnu kameru, rádoby drsný jazyk hercov a úbohý scenár, ktorý by som zvládol napísať aj ja...a čo máme ako výsledok?...ťažko pozerateľný film, ktorý by obstál ako film do stánku, ale nie do požičovne...sorry North Video, začnite vydávať lepšie titulky ako túto céčkovú slátaninu...(31.3.2010)

• Acrobat

Takmer z akéhokoľvek uhlu hrubo neprofesionálne nasnímaný film a štvorici tupcov nutne hovoriacich vulgárne v každej druhej vete. Táto réžia, ktorá nespeje nikam a prekombinovaný dej ženie vpred nudou obrastený svaly napínajúci gýč, kde tváriť sa nasrane nestačí. Najväčšou slabinou je akože dokumentaristicky (či ako to mysleli) štýl, ktorý je extrémne otravný. Skrátka a dobre, Kilmer s 50 centovkou nebude Belushi s 2Pacom. Alebo inak v zmysle porekadla „Nebude z Winklera Ayer.“ (videné 01.09.2020, AMC archív)(2.9.2020)

Neuvěřitelné. Jednou za čas se podívám na film s obdobným hodnocením a často se stejným výsledkem. S nehorazným znechucením jak takové hodnocení mohlo vzniknout.. Perfektní film. Jak scénář, tak režie, hudba, herci. Napínavé, akční, seriózní a pravděpodobně velmi autentické a aktuální.. Režisér Krajních mezí, Pobřežní hlídky..myslím, že není co dodat. Kdo hodnotil zle, asi film neviděl, nebo se dívá na filmy zásadně v nejhorší možné kvalitě..ještě to asi pořád letí.. Jinak dobře tam zmínili: "Kdo dělá ve sračkách, těžko bude čistý.." I když to asi dělají s nejlepším úmyslem, nejde být svatý a zároveň nečeho v takovém světě docílit..(19.10.2010)

Rozjíždí se to poněkud pomalu. Charaktery postav jsou poněkud nejednoznačné, většina je napůl policajt a napůl zločinec. Zápletka není nijak komplikovaná a nakonec vlastně ani pořádně vysvětlená. Val Kilmer je výrazný hlavní hrdina, který má svoji vlastní jasnou a nekompromisní představu o morálce a při jejím prosazování nekouká na nějakou tu mrtvolu. Je to trochu prvoplánové, ale ta role mu sedne. S rolí Sharon Stone je to tak, že se asi někomu zdálo jako dobrý nápad ji angažovat, jí se asi zase nechtělo moc pouštět do žádných větších akcí. Tak to vyřešili tak, že do děje tu a tam vstupuje jako policejní psycholožka, ale vlastně je spíše taková narátorka, jejíž otázky a rozhovory s aktéry umožňují dovysvětlovat děj. No čím více o tom přemýšlím, tím více vidím, že slavné to není, ale osobně mi to nepřipadalo tak zlé, jak by hodnocení na ČSFD napovídalo. Za mě slabší 3, takový film na pozdní večer, kdy už člověk fakt o ničem nechce moc přemýšlet a jen tak zrelaxovat u videa.(7.4.2011)

Nevím, co většina lidí má, ale tento snímek je poměrně dobrý. Zajímavý nápad, jak zapojit zkorumpování policie do filmu s černošskými gangy. Zápletka je sice trochu "staromodní" ale přes to si herci zaslouží můj potlesk. Samozřejmě jsou lepší filmy s touto tématikou, ale tento kousek má opravdu něco do sebe. Některým fázím a dialogům jsem uplně nerozuměl (možná to bylo mnou), a tím pádem ubírám nějakou tu hvězdičku. Každopádně krásné 3 hvězdičky jsi tento film v klidu zaslouží.(9.7.2009)

• - Po filme Zlý poliš (2009) sa jedná o druhý snímok z policajného prostredia, kde sa vyskytli následky hurikánu Katrina, v ktorom si zahral Val Kilmer. (HUMOOOO)

• - Natáčení probíhalo v americkém státě Louisiana. (Terva)