poster

The Belko Experiment

 • Austrálie

  The Belko Experiment

 • Velká Británie

  The Belko Experiment

Akční / Horor / Thriller

USA / Kolumbie, 2016, 89 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • cskomando
  *****

  Ráj pro mé oči ! Říkáte si, že film nemůže mít tempo od začátku až do konce ? Omyl ! Skoro se dá až říct, že se jedná o rozšířenou verzi SAW (díky počtu osob uvězněných v budově a úkolů, které když nesplní tak končí). Najdeme zde krásně provedený gore, krev, brutalita v podobě nožů, sekáčků, bomb uvnitř hlav, které bouchají jak balónky na cirkuse a zároveň vymalovávají místnosti do ruda. Co víc si můžete přát ? Za mě bych to viděl jako objev a brutální hororový filmek pro tento rok, který obhahuje Británie ! Děj a scénář postav je velice jednoduchý a působí dost realisticky. Je to jednoduché, zabij nebo budeš zabit.(27.8.2017)

 • pornogrind
  **

  Greg McLean mě zatím pouze jednou přesvědčil o tom, že umí. A to byl případ Wolf Creek(u) 2. Po zkouknutí The Belko Experiment je u mě stále pouze Wolf Creek 2 jediným filmem z McLean(ovi) režijní filmografie, kterej za něco stojí. " Belko " je pouhou vykrádačkou toho co jsme už 100krát viděli jinde. Neoriginalita tady číší na všechny strany. O vyvolání nějakých emocí či náznaku napětí nemůže být ani řeč. Herecké obsazení je neatraktivní a tak otřesně zvolenou hudbu ve filmu jsem už dlouho neslyšel. Čekal jsem tak, že se " Belko " výtáhne aspoň kulervoucím závěrem, ale ani tady se nekoná žádnej záchvěv originality. Takže pokud má někdo rád filmy podobnýho rážení, jako je skupina lidí uzavřená v nějakým komplexu ze kterýho nemůžou ven, psychologie a chování postav v krajních situacích a vybuchování hlav ve velkým, tak za sebe doporučuju neprávem opomíjený nízkorozpočťák The Human race. Podle mě je The Human race i s menším rozpočtem daleko kvalitnějším filmem. " Belko " mě neskutečně zklamal. Jen doufám, že se McLean vzpamatuje a Wolf Creek 3 bude stejná pecka jako dvojka. Pokud ano, bude vše odpušťěno. Zatím má u mě McLean víc mínusovejch jak plusovejch bodů.(3.8.2017)

 • dubinak
  ****

  Velice slušná napínavá záležitost s charakteristickými postavami, dobrou pointou a ještě lepším závěrem. Kdybych měla vytyčit zápory, asi řeknu, že se jede hodně rychle na počty mrtvých a to je asi tak všechno, Víc má Belko totiž kladných vlastností. Například, že postavy jednají v rámci možností docela logicky, jsou sympatické, stopáž krásně odsýpá, příběh drásá nervy a navíc netradiční konec si žádá řádné ohodnocení a to jest čtyři hvězdy, protože Belko je opravdu kvalitní "experiment".(1.7.2017)

 • korbitch22
  ****

  Takový masakr tu nebyl od dob druhého Collectora. Nečekejte žádnou velkou myšlenku či originalitu, tohle téma už tu párkrát bylo, ale můžete čekat perfektní atmosféru, skvělé a známé herce který ten béčkový námět nadzvednou ještě o kus výš a hlavně skvělou vybíjenou plnou nekompromisní brutality. James Gunn ví co píše a naštěstí si evidentně dohlédl i na McLeana, takže žádné zklamání a nuda se nekoná. Perfektní a zábavné béčko a po dlouhé době film, u kterého vím, že se k němu ještě určitě někdy vrátím. 80%.(10.7.2017)

 • TheSpearCZ
  **

  Očekávání byla veliká, ale hned na začátku jsem poznal, že tohle není ten film, na který jsem se těšil po zhlédnutí traileru. Na překvapivě krátkou stopáž se jedná o více než dlouhý (nudný!) film, který se radši vyplatí přeskočit, protože céčkové filmy nikdy nebudou v módě. A ten konec byl vyloženě trapnej to si mohli odpustit. Nevyužitý potenciál jako hrom! Čisté 2*(20.6.2017)

 • - Zhruba v čase 52:00, je děj doprovázen hudbou Antonína Dvořáka z „Rusalky“ – „Měsíčku na nebi hlubokém“. (kalysta)

 • - Spolu s filmem vyšla i hra ve virtuální realitě „Belko VR: An Escape Room Experiment“. (Osiris_o.O)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace