• Austrálie

Akční / Horor / Thriller

USA / Kolumbie, 2016, 89 min

V extrémních situacích když jde člověku o život, tak myslí v první řadě hlavně sám na sebe a až pak přichází na řadu ostatní a z člověka do kterýho bysme to neřekli se najednou může vyklubat někdo úplně jinej a o tom přesně byl Belko experiment.. oceňuju solidní tempo, sympatický postavy a celkovou myšlenku tohohle filmu..(26.7.2017)

• figliar

Béčkoví herci zo seriálov a filmov z minulého tisícročia v béčkovom filme, ktorý sa snaží kopírovať SAW. Ani scenár od Gunna či hudba od Batesa v tomto prípade nepomohli vytiahnuť kvalitu tohto predvídateľného filmu, ktorého koniec sa až priveľmi podobal na Labyrint. Ani atmosféra, ani herecké výkony a žiadny zvrat sa nekonal, takže k tomu nasvedčuje aj moje hodnotenie.(7.8.2017)

|83%| Sakra mě to ale bavilo. Určitě by se dalo ještě něco vylepšovat + trochu pozměnit úplný závěr, kdy přeživší až moc jednoduše zlikvidoval strůjce onoho experimentu. Děj je jednoduchý, ale pro potřeby tématu dostačující. Herci byli zvoleni dobře, každý mě bavil. Nuda zde nehrozí. Je tu spoustu zajímavých vyvraždovaček, včetně dobrých headschootů a scény, kdy lidem vybuchovala hlava čipem, byly bravurní. Abych dal plný počet hvězd tak bych přidal ještě více nápadů, hlavně bych film prodloužil tak aspoň o půl hodiny. Přesto jsem spokojený. Ocenil bych, aby se z tohoto stala série. Mírně mi to připomnělo hororovou sérii Saw.(16.10.2017)

Jednou (určite), hádam aj dvomi hviezdami - nedocenený "exploiďák". Je pravdou, že mohlo byť pri toľkom počte obetí, prezentovanie násilia prinajmenšom originálnejšie. Taktiež gore, i keď sa objavilo, mohlo ho byť rapídne viac. No táto, povedzme extrémnejšia varianta "The Stanford Prison Experiment-u" doktora Philipa Zimbarda určite stojí za pozornosť. Očakával som viac, no nenudil som sa, natočené je to kvalitne, postavy sú sympatické, tak načo hundrať - 60%(9.6.2017)

Solidní napětí, rychlé tempo a několik povědomých obličejů potěšilo nejvíce. Zajímavý nápad, který mohl být ještě o dost zajímavější, ale i tak obstál na výbornou a udržel si mou pozornost od začátku do konce. Jestli se mi něco nelíbilo, tak zbytečné detaily (sekera, sešívačka), protože nebyly třeba.(2.9.2017)

• - Zhruba v čase 52:00, je děj doprovázen hudbou Antonína Dvořáka z „Rusalky“ – „Měsíčku na nebi hlubokém“. (kalysta)

• - Spolu s filmem vyšla i hra ve virtuální realitě „Belko VR: An Escape Room Experiment“. (Osiris_o.O)