poster

Grindstone Road

 • Slovensko

  Grindstone Road

Horor / Thriller / Mysteriózní

Kanada, 2008, 88 min

Režie:

Melanie Orr

Kamera:

Simon Shohet

Producenti:

Jonathan Dueck

Střih:

Steve Bedernjak

Scénografie:

Andrew Berry

Kostýmy:

Soo Luen Tom
(další profese)
 • tron
  **

  „Učiteľom a knihovníkom nemôžete veriť.“ Poctivý kanadský pokus na jednu z najobľúbenejších hororových tém a to na "strašidelný dom". Po tom, čo sa ich syn ocitne v kóme, odchádzajú manželia na vidiek, kde si kúpia parádny veľký dom. Za podozrivo nízku sumu. So stavbou ale súvisia tajomné udalosti z dávnej minulosti a múry vzdychajú pod (pre)tlakom nepokojných duchov. Som takto napísaným hororom ochotný veľa odpustiť a navyše ak obsahujú aj zopár sekúnd strašenia a zoofilnú Fairuzu Balkovú (ČARODEJNICE, OSTROV DR. MOREAUA)...(8.8.2009)

 • Smok
  *

  Šedivý kanadský thriller s nádychom detskej (vz)duchárčiny. Jedno dieťa v kóme, druhé straší v dome :) V každom prípade som na túto tému videl už veľa pokusov a aj lepšie spracovaných.(8.8.2009)

 • T2

  Rozpočet CAD 1,5milióna(7.8.2009)

 • eraserhead666
  *

  Rodinný horrůrek na nedělní odpoledne, jako vystřižený z TV Hallmark aneb kouká celá rodina: děti budou trochu napjaté, matka dojatá, taťka mezi prvním a druhým pivem ocení hlavní hrdinku v minisukni a kozačkách a puberťáci budou zívat a předvádět takové to známé gesto zvracení. Stejně jako všichni ostatní. Nenapsala ve snaze o mezižánrový přestup literární předlohu náhodou Rosamunde Pilcher (a že by tomu závěr odpovídal)? Víte, co je zajímavé? Dokud se to nedostalo do bubu roviny a nezačal se řešit a zjevovat ten kluk, i se na to dalo koukat (a za to alespoň nějaké hodnocení). Pak už ne, pak už jsem dělal všechno možné, jen ne koukal na monitor. On je to vlastně přesně takový ten film, na který se nemusíte vůbec dívat, stačí ho mít jen jako zvukovou kulisu a vůbec nic vám neuteče (ani o nic důelžité nepřijdete). Režisérka se možná měla rozhodnout, jestli chce točit rodinné drama nebo duchařinu a nesnažit se to zkombinovat.(8.1.2014)

 • oveckaoa
  *

  Hodně slabý horor o strašidelném domu. Jakási ženská a chlap kteří mají kluka v komatu se přestěhují jinam aby začli nový život. Přestěhují se do domu ve kterém straší kluk kterého rodiče dříáve zabili.Lekačky stojí za prd pokud tam nějaké vůbec jsou a celkově film vyznívá slabě. Nicméně když to porovnám s sračkou sraček Saunou tak si 1 hvězdu zaslouží.(13.7.2011)