Ace of Hearts

Môj štvornohý priateľ Ace

Rodinný / Drama

Kanada / USA, 2008, 100 min

• fcreading

Rodinny pribeh ničím neprekvapuje ale ani taktiež nenudí zahral si tu aj Dean Cain alias Superman. Ten pes mi prišiel dosť dobrý.(8.12.2008)

Rodinný film o policejním psovi a jeho rodině. Velice příjemné pokoukání na inverzní nedělní odpoledne. Neříkám, že to byla nějaká úžasná detektivka, ale to jsem od toho ani nečekal. Ale jako rodinný film mne to nezklamalo, i když je to asi určeno spíše divákům tak okolo 11-13 let. I přesto mne to pobavilo. Krásný pes, krásní herci, pozitivní příběh s dobrým koncem... co víc si přát? Asi bych dal normálně 50%, ale za toho krásného ovčouna, kteří se už dnes alespoň u nás skoro nevidí dávám 4*. Víc takových filmů... jo, a víc filmů ve slovenštině, ani jsem si neuvědomil, že je to slovensky, dokud jsem si to nepustil znovu, protože jsem nemohl najít tady profil filmu :-)(23.11.2014)

• Carol Pifková

Ježiši to bola slabota aj keď tam bol ten hafan.(10.1.2013)

• corpsy

Myslím, že moje hodnotenie hovorí za všetko.(27.2.2011)

• MikO_NR_1909

Dokonale nezvládnuté citové vydieranie smiešnych postáv a ich extra-ťažkého osudu. Ťažký kaliber i pre všetkých milovníkov domácich miláčikov. Skrátka typický príklad zlého filmu televíznych ambícií.(16.4.2013)