U ledu

Under The Ice

Drama / Psychologický / Thriller

Německo, 2005, 90 min

• Koky666

Silně nedotažené. Námět není špatný, ale tím to taky končí.(28.1.2009)

• villon17

Hodně dramatickej snímek zachycující náhlej zvrat jinak poklidný rodinky. Policajt, kterej vyšetřuje smrt dcery svejch přátel a zároveň je nejspíš otcem vraha? Nezáviděníhodná situace...(23.7.2008)

• moviepill

Strašný film. :-( O to strašnejší, že decká sú NAOZAJ schopné vraždiť... Stačí vidieť raz.(1.11.2008)

• lennyd

Na první pohled šťastná rodinka - Jenny a Michael a jejich desetiletý syn Tim. Michael je místním policistou, který se zabývá vyšetřováním vražd - a v současnosti pátrá po zákeřném vrahovi, který udusil mladou dívku. Náhle je stejným způsobem zabita v blízkém lesíku Timova nejlepší kamarádka Luzi. Sice vše ukazuje na stejného pachatele jako v minulém případě, ale jen Jenny ví, že kamarádku zabil její syn Tim. Snaží se jej všemi silami chránit, ale Tim je více a více nezvladatelný ... Na film jsem se docela těšil, dle popisu to mělo být docela drsný psychologický thriller - policista, který vyšetřuje vraždu a je zároveň otcem vraha? Vidět vnitřní boj, jestli je více policistou nebo otcem ... bohužel ... se nepodařilo. Film skončil právě v okamžiku, kdy se otec dozvěděl, že jeho syn je opravdu vrahem - ve chvíli, kdy by se celá drama mohlo rozjet - blik - a závěrečné titulky. To mne teda dost naštvalo. Celý příběh je takto vlastně o ničem, a pokud chcete něco víc, nezbývá, než si to dál domyslet. Kde udělali soudruzi z NDR chybu?(18.8.2008)