Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Liz je uznávaná terapeutka, která ve svém pořadu v rádiu radí týraným ženám. Když jedné z nich poradí, aby opustila svého manžela, netuší, že se jedná o psychopata, který jí bude chtít zničit život... Liz Mannersová je uznávaná terapeutka, která radí lidem ve své rozhlasové show. Jednoho dne jí volá žena jménem Sarah Jane. Ta se jí svěří, že jí její muž drží doma. Sebral jí kreditní karty a ve všem ji omezuje, například jí zakazuje jakýkoliv kontakt s okolím. Liz radí, aby utekla, když vtom se rozhovor přeruší. Do domu se vrátil její manžel Kyle a vyhrožuje jí, že už ji nikam nepustí. Sarah vyběhne ven z domu a Kyle ji honí. Sarah vběhne na ulici, kde ji srazí auto. Kyle je zdrcený... Liz najde na svém účtu platbu, kterou neplatila. Kartu má sdílenou se svým mužem, ale on byl v tu dobu údajně pryč. Kyle se chce Liz pomstít, jelikož na ni svaluje vinu za smrt své ženy. V jedné restauraci se sejde s Liz a jejím mužem. Liz hledá sponzora pro charitu a Kyle se nabídne, že ji podpoří. Manžel Liz Rob se chová divně, například položí zvonící telefon. Pak se ukáže, že má milenku, a Kyle ho sleduje. Rob se ten den vrátí pozdě domů a vymlouvá se na auto. Liz mu ale nevěří a zjistí, že má milenku. Liz ho vyhodí z domu.

Rob přijde za svou milenkou Ashley a řekne, že už se nemůžou vídat, protože chce svou ženu zpět. Ta zavolá do rádia a řekne Liz, že spala s Robem. Později se ukáže, že Kyle si najal prostitutku Ashley, aby chodila s Robem a pak udělala Liz skandál v rádiu. Ashley svůj úkol splnila, ale chce víc peněz, než jí Kyle nabídl. Kyle ji proto zabije. Pak se sejde s Liz a nabídne jí velký finanční dar pro charitu. Poté si povídají o jeho bývalé ženě a on říká, že zemřela a že to byla vražda, jelikož věřila zlému člověku. Liz netuší, že tím „zlým člověkem" myslí právě ji... Za Liz pak přijde novinář, který má tajnou nahrávku, kde Liz mluví se svým manželem o jednom sporném případu, kdy zemřel muž, který týral svou ženu. Liz jí poradila, aby nevolala záchranku, ale teď může být tato žena obviněna z vraždy. Kyle se schová v domě Liz a Roba. Rob tam přijede s kytkou, Kyle ho překvapí a zastřelí. Poté čeká na Liz... (TV Prima)

(více)

Recenze (4)

Rodriguez odpad!

všechny recenze uživatele

Doktorka Liz ráda v rádiu radí týraným ženám, co mají v dané situaci dělat. Jednoho večera zavolá Sarah Jane a ani jedna z nich netuší, že to bude mít pro ně neblahý konec... Její psychopatický manžel, se začne mstít. Televizní drámko u kterého budete tlouct hlavou do zdi a modlit se, aby to už skončilo, protože něco tak ujetého jste určitě dlouho neviděli! 0% ()

John80 

všechny recenze uživatele

Terapeutka prostredníctvom rádia komunikuje s týraniu ženou, ktorá sa stane obeťou svojho manžela. Časom jej manžel chce dostať aj terapeutku. Thriller 3* ()

Reklama

rublik05 odpad!

všechny recenze uživatele

Levný televizní thriller, který divákovi nabídne nesmyslný příběh, mizerný scénář a nulové herecké výkony. Thriller postrádá jakoukoliv atmosféru, celkem nudí a nemá moc co nabídnout. V podstatě nezajímavý, tuctový snímek, kterému se raději vyhněte obloukem. 0/10. ()

Galerie (7)

Reklama

Reklama