Henry ( cvokař ) : Ty, Jacku ( Robin Williams ) vadilo by, kdybych naší schůzku přesunul na pátou hodinu? Jack : V pět ? To už začínám pít. Henry : Tak nic. Henry ( Kevin Spacey ) se snaží pomáhat, ale zdá se, že je sám nakažen od všech pacientů. Sám tvrdí, že má syndrom únavy ze soucitu. Nejlepší scéna je jízda na golfovém vozíku. Jinak pěkná nenáročná komedie z velice ubrečeným koncem. No, to bych se z toho zcvoknul!!(18.11.2009)

• lesumir

Tohle je jako co? Mozaika příběhů, nad kterými se má člověk zamyslet? Studie duše? Nějaká sonda do života? Ne, ani jedno. Je to velké nic, které se možná snaží navázat na Spaceyho krizi v Americké kráse, ale nedaří se to.(17.10.2009)

Kevin Spacey je non-stop na sračky, Saffron Burrows to jako vždy sluší a Robin Williams všechny bez jakýchkoliv problémů převálcuje na celé čáře. Originální téma zpracováno typickou "hollywood" filmařinou.(4.10.2009)

Rozpočet $-miliónovTržby USA $189,621Tržby Celosvetovo $270,000(9.3.2010)

Škoda posledních patnácti minut. Výborný Spacey a výborný Dallas Roberts.(5.11.2009)

• - Film měl nesoutěžní premiéru na filmovém festivalu Sundance 2009. (Terva)

• - Natáčení probíhalo v Los Angeles. (Terva)