poster

Anakonda

 • USA

  Lockjaw: Rise of the Kulev Serpent

Horor / Sci-Fi

USA, 2008, 77 min

Režie:

Amir Valinia

Producenti:

Matt Keith

Scénografie:

Gabriel Saint
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • RetroMan
  *

  Ač zajímavý námět, pak by se v lepší produkci mohl stát shlédnutelným. Proč Anakonda? Těžko říct. Tento snímek jsem v polovině hrací doby začal brát jako parodii, protože snad není myšlen vážně. Dialogy nestojí za nic. Něco mi unikalo, ale asi nejsem sám. Když už je pomsta uvalena na skupinu, proč to odnáší i někdo jiný? A o samotném závěru jen pomlčet - asi došla škvára. Jedna* za námět a parodii. DMX se totálně ztrapnil.(17.3.2010)

 • eraserhead666
  odpad!

  Au. To prostě bolelo. Dá se odpustit ta levnost, hrozné herectví, digitální triky ze základní školy i skoro nepochopitelný fakt, jak mohl podprůměrný rapper DMX po fightech se Seagalem nebo Jet Lim klesnout tak strašně hluboko (živě si to představuji: "Hele, DMX, nezahrál by jsi nám tam, aby jsme tam měli alespoň jedno trošku známější jméno? A když už tam budeš hrát, nepřispěl by jsi nám nějakýma prachama? Napíšeme tě jako producenta." Co se ale odpustit a prominout nedá je ještě nepochopitelnější skutečnost, že nikomu, opravdu nikomu, od scénáristy, přes herce, režiséra až po distributory, nedošlo, že je to prostě debilní kravina, která není ani tak výjimečně debilní, aby měla šanci stát se kulervoucí komedií. Stupidní vylízaní mlaďoši pronáši ještě stupidnější WTF dialogy a tu a tam se před kamerou proplíží kříženec krokodýla s hadem. Na to, aby to alespoň trochu zaujalo, pobavilo a nebylo líto toho času s tím stráveného keců příliš, křížence málo. A český distributor jako by tohle všechno pochopil a ještě si přisadil naprosto šíleným českým dabingem v němž pětadvacetiletý chlápek dabuje desetileté dítě i padesátiletého chlapa (tedy jeho hlas se nehodí ani pro jednu postavu). Po deseti minutách jsem zapínal titulky.(12.5.2013)

 • LIVINGDEAD
  ***

  Distributor zřejmě neviděl film, protože by nemohl na cover DVD napsat takovou blbost, že chlapec zakopal hada. (Had má asi 20 m - pozn. autora :-) ) Takže trošku poopravím OBSAH: Africký kaplan (o kterém se ve filmu pouze mluví!), za pomocí voodoo a dřeva, vyrobí takovou pomstichtivou tužku. Kdokoliv s ní nakreslí nějakou pomstu, je splněna. Ta pomsta je vykonána sežráním oběti obrovským mutantním "ALIGÁTORO-HADEM"! Skupina přátel jede na chatu a díky rozptýlení způsobí smrt. Manžel oběti se chce voodoo tužkou pomstít! A tak začíná boj o holý život!--------->A nyní k fimu : Pěkné barvy, zajímavé téma, ucházející triky i herecké výkony, .....ale.... na to že má film 77 minut, se táhne. Mutantní zvíře asi 50 minut není vůbec vidět! Brutální scény - (až na urvanou hlavu) - "ŽÁDNÉ"! Trapný konec! Takže - já osobně jsem čekal více a má sestra mi sdělila, že je to ODPAD! FILM MÁ 77 minut(18.7.2008)

 • cariada
  *

  To zase byla kokotina levnýho zrna. Pětice pubertáků jede někam na chatu (zase takový nespárovaný počet). Před tím jsme měli možnost vidět malýho kluka co s kamarádkou ukradnou nákýmu šamanovi nákou věc a jeho ožralýho tátu sežere had. Pak v současnosti jsou ty dva už manželé. Skupina pubertáků cestou nasává a nevědomky sejmoou tu ženu onoho páru, která samozřejmě zemře a zdrcený manžel kreslý všem smrt a díky tomu na ně přivolá kletbu. Pak jeden podruhém umírá v utrobách hada (hned je vám jasné v jakém pořadí to bude) Co mě pobavilo jak dělá holka klukovi striptíz a je pořád v prádle pak na to vlítnou a ona je stále v prádle dost divný . Zbylá dvojice jede pro pomoc. Kam asi až dojede než k chlápkovi ,kterýmu před tím zabili ženu a ten se sice chce mstít ,ale nakonec jim pomáhá až krásně přijde o hlavu. Film je to naprosto amaterský hlavně co se týká hereckých výkonů. Přesto se u toho občas zasmějete. A hlavně to má velice solidní stopáž, takže se to nechá. Ps-ve filmu je 6 mrtvých.(18.3.2009)

 • StrYke
  **

  Filmy, jako je Anako(/u)nda jsou úplně k sežrání. Ale tak to vlastně platí u téměř všech kousků od DVD Edice... Anakonda je zase příkladem toho, že tento distributor propaguje pouze filmy s trapnými hláškami, špatnými herci, dobrým dějem - ale špatně zpracovaným, otřesnou kamerou, ale vždy s jistou zábavností. Samozřejmě nesmím zapomenout na fakt, že DVD Edice nedokáže obstarat ani obstojný dabing (padesátiletého chlapa dabuje asi dvacetiletý...). Kdybych se měl ve filmu rýpat, nalezl bych nespočet a nespočet logických chyb, a to i přes to, že bych vypustil nesrozumitelnou zápletku - např. když je záběr z minulosti, je vidět, že jsou Alan, Becky a Nick stejně starý, když se však děj filmu přesune do budoucnosti, je Alan minimálně o patnáct let starší, než ostatní... Dobrý taky bylo, jak šel Alan lovit s puškou Anakondu a když se tam konečně objevila, on po ní jednou (a to myslím naprosto vážně!) vystřelil a hned: "Musím do auta pro další náboje!". To si děláte srandu? Kdo může v roce 2008 natočit takhle stupidní a tak levně vypadající film? Ale to nejspíš posral režisér a herci, samotný scénář jsem sice nečetl (jak překvapující), ale děj byl docela uspokojující - Kdo namaluje určitou tužkou, jak had žere nějaký lidi, rázem se zrodí napůl had a napůl aligátor, který opravdu začne dotyčné lidi zabíjet. No, a když skupinka lidí jede po silnici a před nimi je Alanova manželka Becky, a řidič ani ostatní cestující nekoukají na cestu, Becky přejedou a ta zemře (samozřejmě, že ještě před tím Alan stačil půl hodiny koukat, jak se to auto řítí na jeho manželku, a až pak něco udělal). Alan měl nejspíše fakt super vnímání, protože i při té rychlosti, jakou se auto prohnalo kolem, si stačil zapamatovat všechny tváře lidí tak dobře, aby Anakonda poznala, koho má zabít. SPOILER: Nakonec však chtěl puberťákům pomoct, přičemž při "hlášce": "No, nebylo to tak hrozné..." mu Anakonda ocasem uřízla hlavu... KONEC SPOILERU: Zlatým hřebem filmu byla stejně hadí svléknutá kůže, u které si ještě teď nejsem jistý (bez legrace, když tak mě opravte), jestli to nebyla odpadní roura. Nakonec se však musí Anakondě přiznat zábavnost, která většinou u DVD Edice funguje prvotřídně, takže když divák vypustí všechny nesrovnalosti (=jako je například ženská, která se svléká před každým druhým člověkem, ale když Anakonda zabije jejího kluka, co udělá jako první? Samozřejmě, že zůstane ležet na místě, a začne se oblékat!), může mít z filmu skvělou podívanou. Uděluji dvě hvězdičky, což znamená přibližně 35%.(14.12.2010)