poster

Film o filmu: Bathory (TV film)

Dokumentární / Krátkometrážní

Česko, 2008, 26 min

Režie:

Jan Kadeřábek
 • hippyman
  **

  nejcennější na celém filmu o filmu byly ty zajímavosti v závěrečných titulkách, které si ale může každý přečíst tady... jinak celkem nuda... 40%(8.8.2008)

 • AngelAngie
  ****

  Doposud jsem neměla možnost shlédnout celý film, tak jsem se aspoň koukla na tenhle dokument. Musím říci, že mě opravdu hodně nalákal, ukázkám se to nepodařilo, ale tomuhle opravdu ano. Anna Friel vypadá rozkošně, myslím, že to byl od Juraje výborný tah - mohl si vybrat v podstatě kohokoli do téhle role a on si vybral anglickou herečku a to i přes to, že on sám anglicky né příliš dobře umí. Co se týče mnohých scén, tak mi přišly dokonalé, uvidím, jak tomu pak bude jako celému filmu, ale takhle? Nádhera ..(18.9.2008)

 • Frenegonda
  **

  Herci tu o sobě a o svojí práci hovoří s takovou pýchou, že vidět tohle před filmem asi bych se na něj ani nevydal!!!(6.8.2008)

 • Hakha
  **

  Ach jo. I film o filmu se nepovedl a jediné, co stojí za zmínku jsou zajímavosti v závěrečných titulkách, jinak nudný dokument, který moc neukázal. Mé hodnocení 1,5 hvězdičky...(26.9.2009)

 • lilina133
  **

  Ako dokument film o filme nuda, nuda & ešte raz nuda...Jediné, čo bolo skutočne aspoň trošku zaujímavé boli komentáriky pri záverečných titulkoch inak nič moc...(3.9.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace