The Secret Life of the American Teenager (TV seriál)

Komedie / Drama / Rodinný

USA, 2008, 43 min

Caroline Kepnes

Dan Foliart

Shailene Woodley, Molly Ringwald, Allen Evangelista, Amy Rider, Josie Bissett, Renee Olstead, Ken Baumann, Megan Park, Gia Mantegna, Byrne Offutt, Francia Raisa, Mayim Bialik, Kelly Thiebaud, India Eisley, Mark Engelhardt, Mackenzie Rosman, Bianca Lawson, Sinqua Walls, Ruben Pla, Grant Harvey, Brando Eaton, Michael Grant, Jorge-Luis Pallo, Nicholas Braun, Samantha Droke, Michael Rupnow, Marcus Folmar, Michelle N. Carter, Anne-Marie Johnson, Anne Ramsay, Natalie Dreyfuss, Chelsey Bryson, Erin Ross, Austin Stowell, David Thomas Jenkins, Jorge Diaz, Mark L. Young, Paola Turbay, Derek Ray, Maiara Walsh, Judilin Bosita, Keahu Kahuanui, Brian George, Nick Baga, Abbie Cobb, Ben Weber, Elizabeth Friedman, Michelle DeFraites, Greg Finley, Jackie Debatin, Christian Serratos, Nicole Travolta, Kristopher Higgins, Roger Payano, Melise, Marielle Jaffe, Rachel Grate, Katelyn Tarver, Samantha Cope, Beverley Mitchell, Ki-hong Lee, Tessie Santiago, Daren Kagasoff, Jacqueline Obradors, Wyndoline Landry, Chase Kim, Joseph C. Phillips, Geoffrey Owens, Robert Scott Wilson, Chelsea Ricketts, Nick Zano, Joy Regullano, Shawn Johnson, Kevin Fabian, Greg Mullavey, Little JJ, Ricardo Chacon, Larry Sullivan, Tom Virtue, Steffani Brass, Brennan Mejia, Kate Miner, Peter Mackenzie, Juan Carlos Cantu, Kathy Kinney, Steve Schirripa, Julia Silverman, Julian Acosta, Zoë Hall, Chaz Bono, Bryan Callen, Judith Drake, Camille Winbush, Philip Anthony-Rodriguez, Andrea Ellsworth, Coby Ryan McLaughlin, Scott Klace, Alex Boling, Shane Coffey, Jeanine Mason, Oliver Muirhead, Fernando Rivera, Elena Campbell-Martinez, Charles Walker, Carla Jimenez, Rodney J. Hobbs, Jimmy Bellinger, Danny Pintauro, Alice Hirson, Susan Leslie, Hudson Thames, Travis Winfrey, Greg Collins, Larry Clarke, Christina Masterson, Bryna Weiss, Sujata Day, Jack DePew, Nick Steele, Mark Derwin, Wendy Worthington, Marco Sanchez, Ryan Sypek, Rick Scarry, R.J. Cantu, Regi Davis, Doug Haley, Bee-Be Smith, Jason Stuart, Sandra Dee Robinson, Gina Morelli, Tom Konkle, Constance Marie, Nicole J. Butler, Jeff Meacham, Andra Fuller
  • Mithal

Toto je neskutečná blbost, jediné, co se zde řeší je sex, sex a sex. A když v šesti minutách narazíte na deset zmínek o sexu, tak už cítíte, že je něco špatně. Kromě toho jsou všichni hrdinové tak úžasně cool, sexy, duševně vyspělí a emancipovaní. Ale nijak mě nepřekvapuje, že americká mládež tento seriál zbožňuje.(28.12.2009)

No musím přiznat, že první díl mě nenatchnul. Ale když se člověk koukne i na další díly, tak je to celkem v pohodě. Zkuste se zamyslet jak by bylo vám, kdyby jste se dozvěděli, že jste těhotní. (no pouze holky samozřejmě) :D Asi by ste se taky neradovali kdyby jste to měli v patnácti. No je to prostě průměr ... 3*(29.8.2011)

• hotjason1991

Coura, další coura, ku*evník, potom... Koho tu ještě máme... Ach ano... Naivního a ne moc populárního mladíka, křesťanku, která nechce mít sex... křesťana, kterej mít sex chce... a tak podvede křesťanku... Pak tu máme ještě několik lhářů, pokrytců, kteří se podvádějí navzájem, pak ještě jednoho kterej sám podvádí... Kriste pane proč se na to dívám? A tohle je hodnoceno jako pro děti vhodné?(26.7.2014)

• Marrianna

První díl má cca 43 min. Z toho 42 minut obsahuje stupidní a nereálné dialogy o sexu - typu máš sex? Chci mít sex, nebudu mít sex, sexuju, jestli sexovat nezačnu asi umřu.... Stupárna na entou okořeněná křesťanskými důvody proč sex nemít. Tak jestli se takhle chovají Američtí teenageři, chápu proč mi Bůh daroval české občanství. Ubohé, plytké, trapné.. Jediné mini plus vidím ve školním poradci - ten mě docela bavil ale ani jedním procentem plusu nevyváží tolik humusu nastrkaného do čtyřiceti minut.(31.3.2010)

• RobbieM@N

Je pravda, že Shailene Woodley je kus, tenhle seriál i přes tuhle milou skutečnosti může soupeřit se sračkama českých luhů a hajů, v mnoha věcech je i překonává, to co tvůrci dali dohromady i třeba v jednom dílu je k neuvěření, je to tak absolutní sračka....až je škoda vůbec psát komentář, tak to berte jen jako upozornění proti radioaktivnímu materiálu.(14.3.2009)