Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Poručík Jake Neeley žije od dob války ve Vietnamu v lesích, kde se skrývá před společností i před dlouho pohřbenými vzpomínkami. Nevrlá povaha a samotářské rituály mu pomáhají zapomenout... dokud se do jeho péče nedostane mladá asijsko-americká dívka. Nevítaná připomínka všeho, co touží jednou provždy vytěsnit z paměti, ho nutí postavit se tváří v tvář jeho trápením a stane se katalyzátorem léčby v komunitě zapomenutých Američanů. (Bontonfilm)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (15)

lioncel 

všechny recenze uživatele

Výborné a mně velmi sympatické obsazení (myslím samozřejmě především na: Lucy / Kate Mara a Kyle / Jeff Bridges) .. já tohle mívám většinou hodně rád, mám pro podobné příběhy pochopení a proč to nepřiznat - slabost a někdy i tu potřebnou toleranci a trpělivost, která někomu může chybět a i když mi to tady také v pár scénách místy trošku drhlo (nejvíce Kyle a to jeho jedu / nejedu), nakonec jsem si uvědomil, že jsem zde to ´své´ našel (ve filmu padne otázka a přijde na ni velmi otevřená jednoduchá odpověď .. až teprve druhý den mi k mému vlastnímu překvapení došlo, že bych se pod ni mohl podepsat možná já sám) .. nebudu to raději moc dál rozvádět, přeci jen jde o velmi osobní věc .. nechci nějak přehánět hodnocení - film ode mě dostává *** .. a to ještě ta má třetí * je jen a pouze pro: Kate Mara .. ta se mi už nějakou dobu moc / moc líbí, ona je pro mě zatím vždy na pět hvězdiček(!) .. tady byla pro mě navíc okouzlující nejen svým vzhledem, ale i charakterem postavy, kterou ztvárnila naprosto věrohodně / moc roztomile … ()

FilmFan24 

všechny recenze uživatele

Příjemné rodinné drama o nelehkém sbližování otce a syna po dlouhých letech odloučení. Výborný Justin Timberlake a neméně dobrá Kate Mara ale za to Jeff Bridges se svým v poslední době přehrávaným huhláním je mě více a více protivný. Za chvíli ho budou muset předabovat aby mu bylo vůbec rozumět. A to jsem ho měl dříve tak moc v oblibě. Jo kde jsou ty časy Zubatého ostří či Big Lebowski! ()

Reklama

sedm.1 

všechny recenze uživatele

Skvěle hrající Jeff Bridges, charismatický a sympatický Justin Timberlake a krásná Kate Mara v nepříliš záživné road movie. V žádném případě se tedy žánrově, jak je uváděno v profilu filmu, nejedná ani okrajově o komedii, Open Road je čistokrevné, otcovsko-synovské vztahové drama, o znovunavázání kontaktu mezi nimi dvěma, ovšem celé je to strašně emočně slabé a nepůsobivé, ten vztah není zas až tak vyhrocený, takže se ke slovu nedostanou ani žádné intenzivnější a vypjatější momenty, vše se řeší chladně působivými, ve finále navíc většinou nic neřešícími, řečmi. Závěrečný happy end mi tím pádem pak přišel úplně o ničem, prostě jsme si cestou pokecali, párkrát vynadali, něco málo vytkli a půjdeme dál, jo a o vánocích si brnknem, jo? Tvůrci pak film neobohatili ani nějakým zajímavějším vizuálem, stylem, či výraznější atmosférou, rozvláčnější tempo také zrovna snímku nepřidalo a charakterem nezajímavé postavy jsou jen dalším negativním prvkem celé této mdlé podívané. Zkrátka, Open Road ve mně bohužel vyvolává pouze pocity jemné zbytečnosti, nenápaditosti, nudy a vlastně svým způsobem i zmaru, bez hlubší myšlenky a emocí. ()

Tommassi3 

všechny recenze uživatele

"Jsi hezčí než mladá jalovice na stráni, děvče.." ;) S otci je zkrátka potíž, stejně jako se syny, i když to nejsou zrovna slavní vidláci..;) To je zkrátka snad to nejstarší klišé.. Klišé jako ta kráva.. ;) Krásný malý film, jakkoli nejde o nic jiného než rutinní schematické roadmovie, který mě znovu přesvědčil o tom, co už léta tvrdím, totiž že Justin Timberlake platí za jednoho z nejlepších a nejnadanějších "neherců", jaké jsem kdy viděl.. Takže vlastně už i tohle tvrzení z mé strany také zavání tou trochou klišé, stejně jako herecky naprosto jistý Bridges a překrásná Kate Mara.. ()

Aljak 

všechny recenze uživatele

Komédia? Ale kdeže... Skôr len úplne obyčajný priemerný road-movie, dokonca aj tej drámy tam bolo pomerne málo. Celý film sa točí len okolo odmeraného vzťahu medzi synom a jeho otcom, ktorí sú bez kontaktu a spojiť ich má zdravotný problém ich milovanej matky, resp. manželky. Keďže cesta lietadlom sa nekoná - tak z Columbusu do Houstonu sa vydávajú autom, ich cestu "spríjemňujú" vzájomné hádky a obviňovanie. Dokonalo predvídateľné, ale že úplne všetko! Nechápem načo takéto klišé vôbec točia, a obsadzujú do nich serióznych a dobrých hercov (ktorým sa tiež divím, že takéto role berú). ()

Galerie (20)

Reklama

Reklama