poster

Hormonální akvárium (studentský film)

 • slovenský

  Hormonálne akvárium

  (festivalový název)
 • anglický

  Fish´n´Pills

  (festivalový název)

Dokumentární / Krátkometrážní

Česko, 2007, 20 min

Režie:

Tereza Tara

Kamera:

Braňo Pažitka
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • The_God
  **

  Dobré téma s naprosto zbabranou technickou stránkou. Když chtěli poukázat na farmaceutický problém, tak nechápu, proč půlka filmu vypadala jako porno pro zoofila se zaměřením na ryby (ichtyofil?). Nehledě na fakt, že část vypadala jak vytržená z pořadu o vaření. Musí se ještě hodně učit, mami, hodně učit!(7.10.2013)

 • OryLien
  *

  Velmi zajímavé téma, které podle mě bude v budoucnosti hodně diskutované. A to je tak vše! Přes skvělé recenze a upoutávky jsem očekávala něco více než třetinu filmu zírání na večeřející rodinu s absurdními a bezvyznamnýmí plky, druhou třetinu na nepochopitelné záběry na koupališti s hudbou, která hrála v průběhu "dokumentu" déle než jakýkoli jiný dialog a třetí třetinu nekonečné pípání se záběrem na čističku, jak ve velice podprůměrném americkém filmu, kdy umírá hlavní hrdina. Jaká byla vlastně pointa? Jaký byl závěr? Jaký rozsudek nebo řešení? Proč teda pro nebo proti?(4.6.2014)

 • Angelino
  ***

  Ak bolo snahou upozorniť na negatívne vplyvy hormonálnej antikoncepcie, fajn. Ak bolo snahou naznačiť koľko informácií sa k nám nedostane, pretože by to "lieky" nepredalo, ok. Ak išlo o pokus umelecky spracovať dokumentárnu tému, dá sa. Ale čo s tým? Aká je alternatíva? Ako sa tomu brániť? Čo hormonálne masti? Rýpnuť sa dá do čohokoľvek bez rozumných záverov, tak dúfam že režísérka si dá nabudúce viacej záležať na tom, čo s tým ďalej.(2.6.2010)

 • Skip
  ***

  Obsahově zajímavý dokument, ale jeho formální stránka, zejména střih, hodně pokulhává.(4.4.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace