Bloody Merry Christmas

(studentský film)
  • angličtina Bloody Merry Christmas
Krátkometrážní / Animovaný / Loutkový / Horor / Komedie
Česko, 2007, 12 min

Klid a pohodu Štědrého večera naruší nebezpečný Vánoční fantom, který právě utekl z místní věznice. Jako svou další oběť si vybere nic netušící šťastnou rodinku, která si s ním musí poradit po svém. Krátký film je plný loutkové brutality a černého humoru. (-Bomba-)

Savel

Loutková animace je přímo stvořená pro horor. A idea vraha schovávajícího se ve vánočním stromku je kouzelná. ()

daduza

Konečně někoho napadlo udělat film s opravdu vánoční atmosférou. 3* za film a 1* za nápad a odvahu ho realizovat. ()

TomasKotlant

Přeefektované, všechny ty digitální efekty jsou strašně vidět a nepůsobí to hezky, Asi tak do půlky to působí jakžtakž děsivě, což dává filmu určitou kvalitu, ale směrem ke konci je to čím dál roztěkanější a to vyústění jsem nějak vůbec nepobral. Po technické a animační stránce velmi slušné (tedy v místech, kde nejsou ty příšerné efekty). *** Ve zkratce: To vám takhle jednou o Vánocích zaklepe u dveří vánoční stromeček... ()

Pradlík

Tento dokonale psychopaticky pocin mi skutecne vyrazil dech! Zpracovani opravdu dokonale, napeti by se dalo krajet a ten zaver...no primo vybrouseny! Stastne a krvave!!! ()

alanP

Momentálně (od 21.1. do 27.2.09) je to k vidění na výstavě After Flash v Galerii Kabinet v Brněnském kulturním centru společně s filmy téhož autora Bim a Bim, Zapomenutý klobouk a videoartem autorského dua Janečková - Míčová. Nikdo tam nechodí, takže budete mít klid na projekci. ()

Agent24

Loutkový hororový masakr. Vrah, který se převléká za vánoční stromek chce zmasakrovat jednu obyčejnou rodinu. Film vznikal tuším v ateliérech Břetislava Pojara a to si zaslouží plný počet. 100%!!! ()