poster

V utajení (TV film)

 • USA

  SIS

 • Slovensko

  Špeciálna jednotka

Akční / Drama / Krimi / Thriller

USA, 2008, 79 min

 • Arius
  *

  Slabé, postráda to akúkoľvek atmosféru, vierohodnosť a o hereckých výkonoch sa netreba ani baviť. Mal som pocit že sledujem epizódu lacného seriálu.(26.9.2009)

 • dris
  **

  Jako pilotní díl seriálu bych to akceptoval a hodnocení možná o hvězdu zvýšil jako film i když TV film je to slabé. Závěr: Škoda jako seriál by to nemuselo být špatné.(24.7.2009)

 • Lacike
  **

  Americky dokumentarny serial o Slovenskej Informacnej Sluzbe? Bolo jasne, ze to amikov nezaujme. He, he. Ale teraz vazne. Je to pilot k takemu tuctovemu policajnemu serialu. Technicka stranka je ok. Sem tam sa dockame mensej solidnej prestrelky. Ale vôbec ma nezaujali postavy, takze pripadny serial by som rozhodne nesledoval. Napriek kratkej stopazi sa aj pilot strasne tiahol. 4/10.(5.1.2019)

 • Terva
  *

  Na co si to ten pitomec Melville hrál? Hned na začátku filmu se mi zhnusí jeden z hlavních hrdinů. No to zas bude film. Zábavná věta : Pojď, miláčku domů, přestaň vraždit a krást, uděláme si dítě, budeš dobrý taťka.....(15.8.2009)

 • vegetol.mp
  ***

  Budu velkorysej a dám tři hvězdičky. Ve své podstatě to vlastně není úplně zlé, jen neoriginální a plné těch nejotřepanějších klišé. Natočené je to na TV pilot slušně a radši bych jako seriál sledoval tohle, než miliontou řadu Kriminálky MIami, kde všichni chodí v Ray Banech i spát. Na druhou stranu je třeba si říct, že tématicky spřízněnýmu Shieldu, nesahá tahle policejni historka ani po kotníky.(18.2.2016)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace