• Martin741
  *

  Scenar je z principu fajn, ale reziser Vallelonga je amater a diletant, ktory rozhodne nema ani na Harlina, nieto este na vysiny Eastwooda. Hlavna sexica mala nieco do seba, ale aby prsate 40 kg dievca s rozmermi 90 - 60 - 90 rozkopalo dvoch stokilovych chlapov ..... tak to je trochu moc. Aj na mna. Tu budem nemilosrdny. Toma Sizemora neznasam od filmu NBK, a nepomohla ani ucast Michaela Biehna /Terminator, Abyss/ 5 %(15.10.2013)

 • bourec
  ***

  Film Stiletto zůstal někde na půli cesty.Jde tady o pomstu,ale ta je neustále rozmělňovaná jinýma scénama,a děj se zpomaluje a ztrácí tempo.Brutální je to dost,někdy až zbytečně samoúčelně.Filmu je vytýkána vulgarita,ale tak mluví kdekdo,takže tady bych problém neviděl.A pak je tady několik povedených záběrů,kdy si říkáte,že kdyby byl film dotaženější,mohla to být pěkná rubačka.takhle musim maximálně 50%,s přimhouřením oka.(19.9.2009)

 • Pythonator
  **

  Jako slepené ze dvou filmů. Příběh pomsty je neustále narušován někdy až zbytečnými záběry, které odvádějí pozornost od hlavní dějové linie. Snaha o tarantinovsky vypadající gangsterku tam jde cítit, ale výsledek je jen suchá béčková brutální slátanina. Stana Katic je ovšem super a drží to na dvou hvězdičkách. No a ta blonďatá magorka, co ráda masakruje lidi je fakt děsivá. Ve filmu pořád někdo někoho vraždí, takže je to děsivé i jako celek. Nejhezčí je ovšem nestárnoucí Kelly Hu, které bohužel někdo ustřelí hlavu. Dobře, přiznávám, ty dvě hvězdičky jsou spíš za baby a ne za film.(1.10.2014)

 • mala_kea
  *

  To jsem si zase jednou pořádně nasral do bot. Film jsem chtěl vidět jen kvůli panu Berengerovi a čekal jsem, že mi naservíruje nějakou pořádnou dávku adrenalinu. On se však drží jen v ustraní a nedává o sobě vůbec vědět. Ještě že Stana zachránila film před odpadem, protože předvádí docela povedené kousky, které film drží těsně nad hladinou. Hodně špatné béčko se sakra mizernou hereckou pasáží.(3.1.2010)

 • eraserhead666
  **

  No, dokoukal jsem to v pohodě, ale že by mě to nějak extra bavilo a chytilo, se říct nedá. Když jsem byl mladší, podobné kousky mě i docela bavily, dnes už mi to nic moc neříká. Možná i proto, že jsou svým způsobem jaksi přehnané a přestylizované – všichni jezdí v super autech, píchají hezké holky, chovají se jak největší macho idioti, převážně střílí nebo máchají pěstmi namísto toho, aby trošku zapojili mozek a zapřemýšleli, všichni jsou drsní a vzhledem k tomu, že jsme vstoupili do nového tisíciletí a mezilidské vztahy a vnímání jedinců se trochu změnilo, nejdrsnější jsou ženy, (pokud tedy zrovna nejsou běhnovsky povolné). Ono ne že bych proti tomu něco měl, myslím, že mnohé ženy se mužům v mnohém vyrovnají ba je i předčí, respektive, nijak se nestavím tomu, že by tomu tak mohlo být, ale dvě ženské postavy v tomhle filmu jsou fakt přepálené až na (možná za) únosnou míru. Možná je ve filmu až moc postav, kterým je třeba věnovat pozornost, některé se jen mihnou (asijská policistka, postava Dominique Swain), jiné jsou tu déle, ale je jich prostě asi moc. Zápletkou nic extra světoborného, nelze však upřít, že odvyprávěno to není špatně a scénárista si dal docela záležet. Máte-li pro podobné snímky slabost, asi to oceníte více než já, mě už tyhle snímky nic moc neříkají.(31.8.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace