• zdenny

Celkem pitomina. Líbil se mi ale Tom Berenger. Prostě uvěřitelný šéf podsvětí. Jinak film o afektované ženské, která téměř upíří silou zabíjí lidi, které nenávidí, protože jí znásilnili sestru. Alespoň byly ty její stupidně provedené vraždy vysvětleny. Herci se tam míhali jak na běžícím páse. Každý byl odněkud jinud a vypadalo to, jako by do filmu chtěli skloubit všechny mafiány světa. Prolnutí se samozřejmě nepovedlo a akční scény? Škoda mluvit. Na začátku filmu zmlátí v obchodě mladá holka dva chlapy, přičemž ten jeden je celkem řízek, aby si potom típla cigáro do své nohy. No paráda. Stana Katic sice takovou sílu nemá, ale zase má dlouhý (připadá mi, že ho chtěl režisér zkultovnit) nůž, kterým zabíjí tak lehce, že snad ani do másla to takto nejde. A to probodnutí ksichtu v závěru filmu, no tak to snad ani nesnese komentář. Původně jsem chtěl dát dvě, ale když vidím, co k tomu píšu, dám jedna a ať jsou rádi.(30.7.2009)

Film Stiletto zůstal někde na půli cesty.Jde tady o pomstu,ale ta je neustále rozmělňovaná jinýma scénama,a děj se zpomaluje a ztrácí tempo.Brutální je to dost,někdy až zbytečně samoúčelně.Filmu je vytýkána vulgarita,ale tak mluví kdekdo,takže tady bych problém neviděl.A pak je tady několik povedených záběrů,kdy si říkáte,že kdyby byl film dotaženější,mohla to být pěkná rubačka.takhle musim maximálně 50%,s přimhouřením oka.(19.9.2009)

Ten film nebyl dějově vůbec špatný, herci také sympatičtí, dokonce i dost krve bylo prolito a pěkně zpracované což mě mile překvapilo u tohoto akčního/krimi filmu. výborné překvapení na závěr ale.. má to své ale.. nepochopitelný závěr co se vlastně stalo, kam vlastně odešla hrdinka filmu nebo jak skončil zkorumpovaný policista s mafiánem, kteří byli v domě naproti sobě ? Jejich lehký myšlení v průběhu filmu nevypadalo vůbec reálně jak kdyby nevěděli co říct místy a poté hlavní hrdinka přežije několikero ran do hlavy, břicha atd. a všechno přežije i přesto, že má zraněnou nohu - toto je opravdu přehnaný.(1.2.2014)

Musím říct, ze ze začátku nic moc, ale pak mě film chytil. Protože kromě té hlavní dějové linie pomsty je to tragikomedie na téma, jak se gangsteři vlastně chovají jako malí kluci, hádají se o blbosti, o kuličky, zatímco "nahoře spí děti" (tedy o skutečných životních hodnotách nemají ani tušení), akorát že na rozdíl od pískoviště tady zhebávají lidi - v čemž tkví ta tragédie.(3.11.2009)

• Pythonator

Jako slepené ze dvou filmů. Příběh pomsty je neustále narušován někdy až zbytečnými záběry, které odvádějí pozornost od hlavní dějové linie. Snaha o tarantinovsky vypadající gangsterku tam jde cítit, ale výsledek je jen suchá béčková brutální slátanina. Stana Katic je ovšem super a drží to na dvou hvězdičkách. No a ta blonďatá magorka, co ráda masakruje lidi je fakt děsivá. Ve filmu pořád někdo někoho vraždí, takže je to děsivé i jako celek. Nejhezčí je ovšem nestárnoucí Kelly Hu, které bohužel někdo ustřelí hlavu. Dobře, přiznávám, ty dvě hvězdičky jsou spíš za baby a ne za film.(1.10.2014)