Reklama

Reklama

Tajemná mladá Ruska vraždí členy zločinecké organizace, kteří stojí za zmizením její sestry. Patří k nim i její bývalý milenec, bohatý mafiánský boss Virgil (Tom Berenger), jenž nechápe, proč se Raina proti němu postavila, a najme si detektiva, aby ji našel.
Hrdinkou napínavého akčního thrilleru je tajemná mladá Ruska (Stana Katic), která své oběti chladnokrevně zabíjí úzkou dýkou. Její sestra byla totiž unesena, a když Raina zjistí, kdo je za její zmizení zodpovědný, rozhodne se vzít právo do vlastních rukou a tvrdě se pomstít. Terčem se stává i její bývalý přítel - bohatý mafiánský boss Virgil Vadalos (Tom Berenger), jehož dříve hluboce milovala. Virgil nechápe, proč se Raina proti němu obrátila, a protože ji stále miluje, najme zkorumpovaného detektiva Becka (Paul Sloan), aby ženu vystopoval a přivedl ji dřív, než ji dopadne policie. (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (44)

Martin741 

všechny recenze uživatele

Scenar je z principu fajn, ale reziser Vallelonga je amater a diletant, ktory rozhodne nema ani na Harlina, nieto este na vysiny Eastwooda. Hlavna sexica mala nieco do seba, ale aby prsate 40 kg dievca s rozmermi 90 - 60 - 90 rozkopalo dvoch stokilovych chlapov ..... tak to je trochu moc. Aj na mna. Tu budem nemilosrdny. Toma Sizemora neznasam od filmu NBK, a nepomohla ani ucast Michaela Biehna /Terminator, Abyss/ 5 % ()

mala_kea 

všechny recenze uživatele

To jsem si zase jednou pořádně nasral do bot. Film jsem chtěl vidět jen kvůli panu Berengerovi a čekal jsem, že mi naservíruje nějakou pořádnou dávku adrenalinu. On se však drží jen v ustraní a nedává o sobě vůbec vědět. Ještě že Stana zachránila film před odpadem, protože předvádí docela povedené kousky, které film drží těsně nad hladinou. Hodně špatné béčko se sakra mizernou hereckou pasáží. ()

Reklama

Mamlas 

všechny recenze uživatele

Sice to bylo naprosto zmatené a až skoro do konce jsem nechápal, která bije a proč, ale aspoň se tam objevilo fakt hodně starých známých tváří. Děj je mizerný, chaotický, trochu ovoněný devadesátkami, celé je to sice dost žumpa, ale se sebezapřením se to dá dokoukat až do konce, který se taky nepovedl. (28%) ()

cskomando 

všechny recenze uživatele

Ten film nebyl dějově vůbec špatný, herci také sympatičtí, dokonce i dost krve bylo prolito a pěkně zpracované což mě mile překvapilo u tohoto akčního/krimi filmu. výborné překvapení na závěr ale.. má to své ale.. nepochopitelný závěr co se vlastně stalo, kam vlastně odešla hrdinka filmu nebo jak skončil zkorumpovaný policista s mafiánem, kteří byli v domě naproti sobě ? Jejich lehký myšlení v průběhu filmu nevypadalo vůbec reálně jak kdyby nevěděli co říct místy a poté hlavní hrdinka přežije několikero ran do hlavy, břicha atd. a všechno přežije i přesto, že má zraněnou nohu - toto je opravdu přehnaný. ()

Pythonator 

všechny recenze uživatele

Jako slepené ze dvou filmů. Příběh pomsty je neustále narušován někdy až zbytečnými záběry, které odvádějí pozornost od hlavní dějové linie. Snaha o tarantinovsky vypadající gangsterku tam jde cítit, ale výsledek je jen suchá béčková brutální slátanina. Stana Katic je ovšem super a drží to na dvou hvězdičkách. No a ta blonďatá magorka, co ráda masakruje lidi je fakt děsivá. Ve filmu pořád někdo někoho vraždí, takže je to děsivé i jako celek. Nejhezčí je ovšem nestárnoucí Kelly Hu, které bohužel někdo ustřelí hlavu. Dobře, přiznávám, ty dvě hvězdičky jsou spíš za baby a ne za film. ()

Galerie (10)

Zajímavosti (2)

Reklama

Reklama