Film Stiletto zůstal někde na půli cesty.Jde tady o pomstu,ale ta je neustále rozmělňovaná jinýma scénama,a děj se zpomaluje a ztrácí tempo.Brutální je to dost,někdy až zbytečně samoúčelně.Filmu je vytýkána vulgarita,ale tak mluví kdekdo,takže tady bych problém neviděl.A pak je tady několik povedených záběrů,kdy si říkáte,že kdyby byl film dotaženější,mohla to být pěkná rubačka.takhle musim maximálně 50%,s přimhouřením oka.(19.9.2009)

• aluna

Tak ze začátku jsem byla rozhodnutá udělit nemilosrdně odpad - slepice (90x60x90, 45kg) zamorduje dva 120 kg borce, pak brečí, protože jednoho přece milovala. Nato se objeví druhá děsně drsná kráva (pardon, ale jinak to říct nešlo), co po někom chce, aby jí sáhnul na prsa a pak ho rozkope, když jen tak zírá a k ničemu se nemá. To už jsem si říkala, co jsme my, ženský, scénáristům kdy udělaly, že nás navlečou do těsný sukně, rozpustěj nám vlasy a s vzezřením naprosto ženský sexbomby nás nechaj jednat a chovat se jako stokilový chlapi. Fyzika ať se jde zahrabat, hlavně, že pánský osazenstvo (s nízkými nároky) bude mít všechno najednou - akci, pořádný rvačky a pěknou holku. Pak ji ještě posadíme do rychlýho auta, nejlíp Ferrari a ono to něco vydělá. Nakonec mi hlavní hrdinka (tý druhý slepici jsem pořád přála bolestivou smrt) tak moc nesympatická nebyla a její cesta za pomstou (proč do srdce??) mě i trochu bavila, takže jsem chtěla dát dvě*. Pak přišla scéna s propíchnutým obličejem a já se začala děsně smát - takže zase odpad, pak konec - a průměr vidíte.(2.9.2010)

• zdenny

Celkem pitomina. Líbil se mi ale Tom Berenger. Prostě uvěřitelný šéf podsvětí. Jinak film o afektované ženské, která téměř upíří silou zabíjí lidi, které nenávidí, protože jí znásilnili sestru. Alespoň byly ty její stupidně provedené vraždy vysvětleny. Herci se tam míhali jak na běžícím páse. Každý byl odněkud jinud a vypadalo to, jako by do filmu chtěli skloubit všechny mafiány světa. Prolnutí se samozřejmě nepovedlo a akční scény? Škoda mluvit. Na začátku filmu zmlátí v obchodě mladá holka dva chlapy, přičemž ten jeden je celkem řízek, aby si potom típla cigáro do své nohy. No paráda. Stana Katic sice takovou sílu nemá, ale zase má dlouhý (připadá mi, že ho chtěl režisér zkultovnit) nůž, kterým zabíjí tak lehce, že snad ani do másla to takto nejde. A to probodnutí ksichtu v závěru filmu, no tak to snad ani nesnese komentář. Původně jsem chtěl dát dvě, ale když vidím, co k tomu píšu, dám jedna a ať jsou rádi.(30.7.2009)

• Martin741

Scenar je z principu fajn, ale reziser Vallelonga je amater a diletant, ktory rozhodne nema ani na Harlina, nieto este na vysiny Eastwooda. Hlavna sexica mala nieco do seba, ale aby prsate 40 kg dievca s rozmermi 90 - 60 - 90 rozkopalo dvoch stokilovych chlapov ..... tak to je trochu moc. Aj na mna. Tu budem nemilosrdny. Toma Sizemora neznasam od filmu NBK, a nepomohla ani ucast Michaela Biehna /Terminator, Abyss/ 5 %(15.10.2013)

Musím říct, ze ze začátku nic moc, ale pak mě film chytil. Protože kromě té hlavní dějové linie pomsty je to tragikomedie na téma, jak se gangsteři vlastně chovají jako malí kluci, hádají se o blbosti, o kuličky, zatímco "nahoře spí děti" (tedy o skutečných životních hodnotách nemají ani tušení), akorát že na rozdíl od pískoviště tady zhebávají lidi - v čemž tkví ta tragédie.(3.11.2009)