Aféra Cartier (TV film)

The Cartier Affair

Komedie / Krimi

USA, 1984, 104 min

Komentáře uživatelů k TV filmu (3)

Kudrnáč a bába z Dynastie. První pohled. Na druhý místy vtipná komedie se strašným, ale opravdu strašným vyvrcholením s letadly. Ačkoliv jsem se nezbavil pocitu, že Joan je asi o třicet let starší, docela jim to sedělo. Telly Savalas jako mafián k smíchu. Vladimír Brabec namluvil asi šedesát postav, mladý Mahdal na Hajzlhofa náhodou docela slušný, v režii Marie Fronkové už z časů, kdy šel rozpočet asi na setinu.(15.10.2016)

• J.Connor

No, kdyby nehodnotili různí Drsani a další, co film neviděli, asi bude stěží v červených číslech. Poměrně unylá krimi komedie s romantickým odérem, jejíž příjemné béčkové obsazení napovídá, že nic extra nebude. Bohužel to není ani nijak nablble zábavné, protože film je řemeslně docela zvládnutý a až na plavčíka tu nejsou ani úplně mizerní herci. Takhle je to spíš zbytečnost.(6.10.2012)

Naivní a sladká komedie, jenž nijak nenadchne, ale ani neurazí. Joan nádherná, David snesitelný.Průměrná záležitost.(15.1.2018)