poster

Nick Fury, zvláštní agent (TV film)

 • USA

  Nick Fury: Agent of Shield

 • Slovensko

  Nick Fury, agent Štítu

Akční

USA, 1998, 120 min

Režie:

Rod Hardy

Scénář:

David S. Goyer

Kamera:

James Bartle

Producenti:

David Roessell

Střih:

Drake Silliman

Scénografie:

Douglas Higgins

Kostýmy:

Monique Prudhomme
(další profese)
 • Phobia
  *

  Hvězdičku, bo jsem se nasmála, div jsem si nenacvrnkala do textilu. David Hajzlhofno ve své nejlepší roli, k tomu spousta černé kůže a bujně obdařených žen! Skoro i lituju, že jsem viděla akorát nesouvislé kousky - jako parodie to je fakt kvalitní kousek, u kterého zamáčknete nejednu slzu a notně posílíte abdomen! 25%(17.5.2010)

 • Nin
  **

  Poměrně pohodová kravinka, která svojí hloupostí a jednoduchostí dokáže pobavit. David Hasselhoff se snaží být drsný, ale je celkově jen tak nějak zajímavě vtipnej. Na Nicka Furyho si spíš hraje, než že by ho opravdu hrál; tu komiksovou postavu nepřipomíná vůbec. Připomíná to spíš takový Davidův cosplay :) A jinak všechno, co byste tak čekali - Stupidní příběh, klišoidní charaktery, stokrát omletý dialogy, pár logických nesmyslů a sem tam hrozní herci. V tomhle nehraje prim David, ale ta naprosto strašná blonďatá kozatá záporačka, která neuvěřitelně přehrává a celkově svými kostýmky a talentem připomíná herečku z pornofilmu. Všechno špatně a přesto to pobaví. Já se bavil a smál :) (3/10)(25.7.2008)

 • Ravi
  odpad!

  No to byl úlet ... nemůžu se z toho vzpamatovat. Ale má to i světlé stránky - každá věta ve filmu byla navržena tak, aby byla památná, každá postava ve filmu byla tak výrazná, že děj zanikl, atakdále. Chvíli jsem si říkal, jestli to není parodie nebo nějaká zkouška diváka, ale asi není. Film, u kterého se zasmějete a pobavíte, ale ne proto, že by to byl účel. Tudy ne, pánové!(13.8.2010)

 • choze
  odpad!

  Ubohý televizák podle stejnojmenného marveláckého comicsu z pro marvelovské filmové adaptace temných předspider-manovských časů (televizní Hulk, Spidey a F4, Pyunův KAPITÁN AMERIKA). Hasselhoff neúspěšně se pokoušející hrát titulního drsňáka a jeho sexy parťačka představují jedinou zábavu, kterou vám tahle slaboduše napsaná, odehraná a zrežírovaná slátanina poskytne. A to má scénář na svědomí David S. Goyer, který ve stejném roce napsal i prvního BLADEA a později znovuoživil Batmana.(25.2.2008)

 • B_EyE
  odpad!

  Jednou jsem měl v noci tu smůlu, že jsem nemohl usnout a v telce zrovna běžel tenhle film ... Hasselhoff se snaží ztvárnit jednu z nějzajímavějších postav Marvelovského vesmíru a myslí si, že mu k tomu bude stačit jen páska přes oko a žváro v hubě. Tenhle film je debilní. D-E-B-I-L-N-Í. Víc se k tomu snad asi ani říct nedá ...(13.5.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace