poster

Nick Fury, zvláštní agent (TV film)

 • USA

  Nick Fury: Agent of Shield

 • Slovensko

  Nick Fury, agent Štítu

Akční

USA, 1998, 120 min

Režie:

Rod Hardy

Scénář:

David S. Goyer

Kamera:

James Bartle

Střih:

Drake Silliman

Scénografie:

Douglas Higgins

Kostýmy:

Monique Prudhomme
(další profese)
 • Chino
  odpad!

  David Hasselhoff nám znovu dokazuje, že je hercem až nevídaně záporných kvalit. Dialogy daleko za hranicí imbecility či naprosto nesmyslný děj, to jsou jen některé atributy tohoto neúspěšného pokusu o alespoň velice špatný film. Snímek mi připadne jako vrchol troufalosti a Hasselhoff očividně zkouší divákovu trpělivost, když dělá jeden dementní ksicht za druhým. Na tohle se už dívat opravdu nedá. Film, nad kterým mě zůstal rozum stát, a po němž jsem ještě dlouho nevěřícně kroutil hlavou a ptal se sám sebe: Mají to skutečně zapotřebí?(25.11.2003)

 • Phobia
  *

  Hvězdičku, bo jsem se nasmála, div jsem si nenacvrnkala do textilu. David Hajzlhofno ve své nejlepší roli, k tomu spousta černé kůže a bujně obdařených žen! Skoro i lituju, že jsem viděla akorát nesouvislé kousky - jako parodie to je fakt kvalitní kousek, u kterého zamáčknete nejednu slzu a notně posílíte abdomen! 25%(17.5.2010)

 • hynn3k
  **

  Když je Hasselhoff ten nejpřesvědčivější herec ve filmu, tak je něco špatně. Davča se snaží zahrát Furyho co nejvěrněji předloze a s doutníkem v hubě, který mu na začátku poleje vodopád, a jednou hláškou za druhou se mu to daří. Bohužel jen po obsahové stránce a svým vzhledem, protože s jeho hereckými schopnostmi jsou všichni obeznámeni. Jen mě mrzí, že není k sehnání TV verze. Chtěl bych vidět, jaké hlášky dostali do té půlhodiny navíc.(21.3.2014)

 • Hever
  odpad!

  Na tenhle film se nedívejte ledaže nutně potřebujete klistýr. Hajzlhroch coby dementní, jednooký a téměr zcela šílený akční superhrdina rozsévá smrt mezi řady nepřátel, podporován protiteroristickou organizací Štít. Za neustálého drsného žvýkání ucintaného doutníku (který pochopitelně za celý film nedokouří) blije nechutnou směs trapných, imbecilních hlášek, jimiž jasně deklaruje divákovu smrt. Příběh je žádný a zbytek herců je snad ještě horší. PROČ!!!(24.11.2003)

 • Nin
  **

  Poměrně pohodová kravinka, která svojí hloupostí a jednoduchostí dokáže pobavit. David Hasselhoff se snaží být drsný, ale je celkově jen tak nějak zajímavě vtipnej. Na Nicka Furyho si spíš hraje, než že by ho opravdu hrál; tu komiksovou postavu nepřipomíná vůbec. Připomíná to spíš takový Davidův cosplay :) A jinak všechno, co byste tak čekali - Stupidní příběh, klišoidní charaktery, stokrát omletý dialogy, pár logických nesmyslů a sem tam hrozní herci. V tomhle nehraje prim David, ale ta naprosto strašná blonďatá kozatá záporačka, která neuvěřitelně přehrává a celkově svými kostýmky a talentem připomíná herečku z pornofilmu. Všechno špatně a přesto to pobaví. Já se bavil a smál :) (3/10)(25.7.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace