poster

Nick Fury, zvláštní agent (TV film)

 • USA

  Nick Fury: Agent of Shield

 • Slovensko

  Nick Fury, agent Štítu

Akční

USA, 1998, 120 min

Režie:

Rod Hardy

Scénář:

David S. Goyer

Kamera:

James Bartle

Producenti:

David Roessell

Střih:

Drake Silliman

Scénografie:

Douglas Higgins

Kostýmy:

Monique Prudhomme
(další profese)
 • hynn3k
  **

  Když je Hasselhoff ten nejpřesvědčivější herec ve filmu, tak je něco špatně. Davča se snaží zahrát Furyho co nejvěrněji předloze a s doutníkem v hubě, který mu na začátku poleje vodopád, a jednou hláškou za druhou se mu to daří. Bohužel jen po obsahové stránce a svým vzhledem, protože s jeho hereckými schopnostmi jsou všichni obeznámeni. Jen mě mrzí, že není k sehnání TV verze. Chtěl bych vidět, jaké hlášky dostali do té půlhodiny navíc.(21.3.2014)

 • choze
  odpad!

  Ubohý televizák podle stejnojmenného marveláckého comicsu z pro marvelovské filmové adaptace temných předspider-manovských časů (televizní Hulk, Spidey a F4, Pyunův KAPITÁN AMERIKA). Hasselhoff neúspěšně se pokoušející hrát titulního drsňáka a jeho sexy parťačka představují jedinou zábavu, kterou vám tahle slaboduše napsaná, odehraná a zrežírovaná slátanina poskytne. A to má scénář na svědomí David S. Goyer, který ve stejném roce napsal i prvního BLADEA a později znovuoživil Batmana.(25.2.2008)

 • D.Moore
  *

  Ještě bych pochopil, že ta všudypřítomná naivní brakovitost Nicka Furyho měla připomínat ducha původního komiksu od Stana Lee a Jima Steranka. Jenže co by to bylo platné, když je film od začátku do konce tak nezáživný, odfláklý a herecké "výkony" všech tak ochotnické (pravda, David Hasselhoff se na Furyho hodí typově, ale tam to končí). Nemůžu popřít, že jsem se pobavil, nicméně bylo to díky tomu, jak moc nablblé mi to všechno připadalo. A taky jsem nevěděl, že jeden z pohlavárů Hydry sídlí v Praze.(6.3.2016)

 • B_EyE
  odpad!

  Jednou jsem měl v noci tu smůlu, že jsem nemohl usnout a v telce zrovna běžel tenhle film ... Hasselhoff se snaží ztvárnit jednu z nějzajímavějších postav Marvelovského vesmíru a myslí si, že mu k tomu bude stačit jen páska přes oko a žváro v hubě. Tenhle film je debilní. D-E-B-I-L-N-Í. Víc se k tomu snad asi ani říct nedá ...(13.5.2012)

 • Víteček
  odpad!

  Žjóva to teda byla hovadina. Jak mohl někdo něco takového vymyslet to vážně nechápu. Kdybych měl popsat, co je všechno špatně, tak bych tu musel strávit opravdu dlouhý čas. Hasselhof, záporáci, zápletka, inteligence všech, efekty, hlášky, postavy, etc., etc. A oni to ještě dají dvakrát během dvou týdnů!(13.8.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace