Nick Fury, zvláštní agent (TV film)

Nick Fury: Agent of Shield

Douglas Higgins

Kostýmy:

Monique Prudhomme
  • Hever

Na tenhle film se nedívejte ledaže nutně potřebujete klistýr. Hajzlhroch coby dementní, jednooký a téměr zcela šílený akční superhrdina rozsévá smrt mezi řady nepřátel, podporován protiteroristickou organizací Štít. Za neustálého drsného žvýkání ucintaného doutníku (který pochopitelně za celý film nedokouří) blije nechutnou směs trapných, imbecilních hlášek, jimiž jasně deklaruje divákovu smrt. Příběh je žádný a zbytek herců je snad ještě horší. PROČ!!!(24.11.2003)

• Pecival

Jediny film, kde uvidíte vybuchnout oko. David "macho" Hasselhoff jako ten nejultimátnější drsňák, před kterým by se i geneticky upravený klon Eastwooda a Bronsona chvěl jako papír. Aby byl jeho status absolutního nadsamce zcela nezpochybnitelný pochybuje se zpomaleně jako by v řiti čípek měl a přihazuje k tomu tvrdé škleby. Ale i ti největší tvrďáci můžou mít citvlivé srdce a potřebují občas parťáky. Proto mu pomáhá děva o jejíž sličnosti pochyb být nemůže - k zvýraznění svých kvalit používá sexi kožený obleček, ktéry je do pravé akce jako dělaný a proto je asi tak věrohodná jako dělník co není opřený o lopatu. Pokud by vás snad nebavily kožené oděvy hlavních bouráku, máme k dispozici létající pevnost, příšerně přehrávající (ale to je fakt liga) hlavní záporačku, ďábelský plán, nervový plyn, nebohé civilisty, no prostě vše co má mít správná břečka. Hodnocení tohoto filmu není až tak podstatné (já dám za to oko jednu hvězdu), pokud jste schopni do sebe dostat v krátkém čase psychedilika rozličných druhů a kvalit, tento film je ideální volba na strávení rauše na který hned tak nezapomenete :)(29.5.2010)

• liquido26

Sledovat dobré filmy je snadné. ... Jednu hvězdu dávám za kožené kalhoty Furyho parťačky Val ... Představitelka Viper vypadá a hlavně hraje jako kdyby utekla z porno filmu. ... Našlo se tu hodně nechtěně vtipných momentů, ale na to, aby se z toho stalo moje guilty pleasure je to zatraceně málo ... Docela jsem byl překvapanej, že je to z roku 1998. Vypadá to, jako kdyby to vzniklo o deset let dřív.(2.4.2018)

• Víteček

Žjóva to teda byla hovadina. Jak mohl někdo něco takového vymyslet to vážně nechápu. Kdybych měl popsat, co je všechno špatně, tak bych tu musel strávit opravdu dlouhý čas. Hasselhof, záporáci, zápletka, inteligence všech, efekty, hlášky, postavy, etc., etc. A oni to ještě dají dvakrát během dvou týdnů!(13.8.2010)

Rozkošný hasselhoffovský odpádek. Tv komiksovka zo starej školy, kde sa záporáci smejú hrozivým smiechom a na konci utečú do stredu zeme. Fakt som si to užil. Tak suché (a nevtipné) hlášky nedáva ani Texas Walker Ranger. By the way keď by sme sa tento výtvor mali brať vážne, aspoň by sa ukázalo, čo je David S. Goyer zač. A kam presne patrí.(25.1.2019)