Proti proudu

Turn the River

USA, 2007, 92 min

Zajímavej příběh, divnej konec. Jako došlo mi, co se asi stalo (a došlo mi to správně), ale film, u kterýho musim googlit, jestli jsem si konec domyslel dobře, nemůžu hodnotit víc jak na 3 hvězdy.(18.3.2010)

Už kvůli Famke je to přitažlivý, prostoru má kopec a neprošustruje minutu, hraje skvěle a ještě líp vypadá, leč, bohužel, našlápnutí na slušnou nezávislárnu lekne jak ryba na suchu a jeden ani nepostřehne, kdy se tak stalo.(15.12.2008)

Famke Janssen je nepopierateľne dobrá, no jej výkon, vďaka okoliu a slabému scenáru, nestačil na to, aby sa tento snímok vyšplhal aspoň nad úroveň TV filmov, ktoré nám, občanom, púšťajú v sobotu o 18.00.(31.8.2008)

Možná, kdybych znala o trochu víc pravidla kulečníku, bylo by to ještě zajímavější. Nicméně na konci jsem zůstala jen nevěřícně koukat, takže kvůli tomu a kvůli přesvědčive Famke Janssen dávám 4*.(26.7.2014)