Ron a Dale jsou pár, kteří nosí pohromu a pustošení. Do jejich cesty se v jedné chvíli postaví Andrew, který se stává jejich rukojmím v boji o volnost. Ale je opravdu on v této hře obětí? (LIVINGDEAD)

EvilPhoEniX

Australané Prostě Thrillery Umí! Výborný Psychický tlak od začátku do Konce.. Skvělá Atmosféra, ani chvíli jsem se nenudil !! Představa, že přepadnu týpka, aby mi vydal prachy na účtě, a on trpí Agrofobíí což znamená strach z otevřených Prostorů.. Tak by mě asi Jeblo! + Krásná Hlavní Hrdinka! Radost na ni koukat Nahou ! ()

eraserhead666

Australanům jde poslední dobou nejen horror, ale i thriller, byť lehce hororrově laděný. Ono se to všechno tváří jako klasická, stokrát provařená zápletka, přesto to dokáže udržovat pozornost a překvapovat, např. dobře napsanými postavami a dobrým herectvím. Jednoduše: není to hloupé!!! A Teresa Palmer tady vypadá jako australské (mnohem hezčí a žhavější) dvojče Kristen Stewart. ()

castor

Občas tahle nenápadná dílka nejsou k zahození. Viděli jsme to mnohokrát. Mladý pár, který si se zákonem hlavu moc neláme, se řítí krajinou, dělá pitomé chyby a má velké sny a plány. Dokud se jejich ksichty neobjeví v televizi. Jejich rukojmím je navíc chlápek, který má strach z veřejných prostranství. Násilnický primitiv Ron je zmatený, prakticky není jasné, co vůbec chce, neustále se kvůli jeho rozhodnutím točíme v kruhu a postupně se tak vytrácí napětí. Tvůrci v druhé polovině vůbec nedokážou zastavit krev v žilách publika. Natahují jednoduchý příběh, kterému alespoň trošku pomáhá australská herečka Teresa Palmer – tedy podle toho, co diváka zajímá, zda její výkon nebo…? Solidní rozjezd, mdlý dojezd. ()

milka

Nápad to byl slibný. Dva uprchlíci se vloupou do domu a seberou rukojmího, kterej je ale docela magor. Sice nic nového pod sluncem ale slušný drama se z toho vytřískat dalo. Tohle je ovšem nuda bez špetky napětí, náznaku atmosféry či nějakého dobrého nápadu. Navíc to hlavní herecké trio také moc talentu nepobralo, takže se můžete maximálně kochat křivkami hlavní představitelky. Nuda a já už bych chtěl taky po dlouhý době vidět nějakej pořádnej film, mám teď na ty blbosti nějakou smůlu. ()

viperblade

Když jsem se včera díval na Take Me Home Tonight, tak mě zaujala Teresa Palmer. Potom jsem se dozvěděl, že právě v tomto filmu se předvede i bez šatů… takže bylo jasné, co si musím sehnat. :-) Upřímně - stálo to za to. Nejen kvůli dokonalé krásce Terese, ale i kvůli filmu, který je napínavý, dobře promyšlený a poměrně originální. Kdyby se ten závěr neprotahoval a ta finální pointa by nebyla jasná už asi od poloviny filmu, možná bych dal i plný počet. Takhle je 70 % za film a 10 % za Teresu. ()

• Stephen Moyer (Andrew) se v rámci své přípravy na roli setkal s agarofobikem, aby se mohl lépe vcítit do své postavy. (BioCake)