Lie to Me

Fling

Romantický

USA, 2008, 99 min

Skromný film, jenž překvapí. Neotřelá a do jisté míry uvěřitelná zápletka.... Pěkná kamera, režie a scénář a dobrý casting...(30.3.2009)

Opravdu originální počin na poli vztahových filmů + krásná Courtney Ford, musím říct, že jsem se u toho ani chvíli nenudila. Můžu jen doporučit.(27.8.2010)

• tomeš

They think they’ve got troubles? Oy, the stories I could tell them... se píše v jediné ( ! ) externí recenzi na IMDB a maj pravdu. Nemám rád filmy, při jejichž sledování si můžu číst recenze a o nic nepřijít - a (téměř) autorský snímek pana Mullera Lie to me je jeden z nich. K tomuhle filmu jsem se dostal přes Steva Sandvosse, ale zklamal mě. Z tohohle dílka si bohužel nemám co vzít a filmařsky to také za mnoho nestojí.(29.7.2012)

Nenápadný, avšak místy překvapivě opravdový snímek o vztazích. Roztřepaná práce s kamerou místy ruší, místy umocňuje autentičnost příběhu. Škoda jen, že film tak nějak celkově není dotažený do konce. (60 %)(2.11.2015)