poster

Lie to Me

 • anglický

  Fling

Romantický

USA, 2008, 99 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • onde
  ****

  Skromný film, jenž překvapí. Neotřelá a do jisté míry uvěřitelná zápletka.... Pěkná kamera, režie a scénář a dobrý casting...(30.3.2009)

 • Anniem
  ****

  Opravdu originální počin na poli vztahových filmů + krásná Courtney Ford, musím říct, že jsem se u toho ani chvíli nenudila. Můžu jen doporučit.(27.8.2010)

 • tomeš
  *

  They think they’ve got troubles? Oy, the stories I could tell them... se píše v jediné ( ! ) externí recenzi na IMDB a maj pravdu. Nemám rád filmy, při jejichž sledování si můžu číst recenze a o nic nepřijít - a (téměř) autorský snímek pana Mullera Lie to me je jeden z nich. K tomuhle filmu jsem se dostal přes Steva Sandvosse, ale zklamal mě. Z tohohle dílka si bohužel nemám co vzít a filmařsky to také za mnoho nestojí.(29.7.2012)

 • HelenaHanke
  ***

  Nenápadný, avšak místy překvapivě opravdový snímek o vztazích. Roztřepaná práce s kamerou místy ruší, místy umocňuje autentičnost příběhu. Škoda jen, že film tak nějak celkově není dotažený do konce. (60 %)(2.11.2015)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace