Všechny cesty vedou domů

USA, 2008, 108 min

Dennis Fallon

Korey Ireland
  • Smok

Koníky, papagáje, psíky a čo ja viem čo ešte preháňajúce sa v dlhých romantických záberoch s dúhou po ranči. Gýčovosť skĺzajúca miestami k levelu Strážnej Veže a k tomu "srdcervúci" scenár kalkulujúci so smrťou matky a sledujúci osudy pozostalej rodiny. V televízii po polnoci možno znesiteľné, na DVD nosiči však nestráviteľné.(24.2.2010)

Velmi pěkný rodinný film, ikdyž mě scházely plynulé přechody z obrazu do obrazu. Zde réžie vždy ukončí scénu, pak je 3 vteřiny tma a příběh pokračuje jinou scénou a jiným prostředím. Nicméně je to podle skutečného příběhu a pro vzpomínku na Petera Boyleho, který tuto povídku (nebo román) napsal. Láska ke koním a pejskům je vždy vděčné téma pro diváka.(2.2.2010)

• WANDRWALL

Všechny cesty člověka vedou domů, tedy k smrti. To je dobré téma pro filmový kus.(28.5.2011)

• Matt2626

Toto keď je podľa skutočného príbehu, tak zjem koňa aj s podkovami. Niečo do seba mal snáď iba začiatok, no postupne sa to začalo sypať...Samotné postavy mi pripadali akoby boli z iného filmu. Ich uhol pohľadu bol v každej scéne iný. Jeden absurdnejší problém striedal ešte nereálnejšiu zápletku. Pre mňa veľké sklamanie, makoľko názov a hodnotenie vyzeralo snubne.(26.3.2010)

Veľmi milý a pekný príbeh, ktorý stavia na láske k zvieratám. Občas to síce škrípe v dialógoch, občas aj samotné scény ( ako napr.nehoda ), sú podané divne, ale celkový dojem je nanajvyš ušľachtilý a má svoje čaro......(7.2.2010)