Liga spravedlivých: Nová hranice

Justice League: The New Frontier

Animovaný / Fantasy / Sci-Fi

USA, 2008, 71 min

Skvělá retro atmosféra, odsejpá to, dobře se na to dívá. Na novější DC počiny ale docela slabota... Silné tři.(11.3.2012)

Jsem na rozpacích. Animační styl je takový jako retro ale spíš to vypadá odfláknutě až jsem měl jsem potíže roznat některý postavy. Co se týče příběhu tak zezačátku se to rozjelo dobře a dost naostro, pro tuhle produkci až netypicky. Pak trochu tý konspirace jakoby akta x, což by nevadilo, hlavní potvora dostatečně velká a hnusná ale potom bohužel přišlo finále. Úděsně nabubřelá a pompézní záležitost, dokonce Kennedy dává medajli Flashovi, až tak... hrozný. 2.5/5(5.4.2012)

• pirate

Na Elitu docela slabé. Spolupráce nic moc, v podstatě téměř ani žádná, každý bojoval spíše jakoby sám za sebe a bylo jen málo vidět, že si pomáhají. Některé postavy se zapojily do bojů až úplně na konec (Green Lantern), což byla zásadní chyba a například Superman ani ve finální "spolupráci" nebyl a vrátil se až po té "bitvě". To však není zdaleka jediné, co bych vytkl, ale nechci se už moc vypisovat. Doufám, že ostatní filmy s tímto týmem budou promakanější a nechají tam hlavně všechny hrdiny a schopnosti od začátku až do konce. Za toto 40%.(14.10.2012)

Ustření děj mi trošku připomínal Watchman, ale jinak perfektní podívaná.(24.1.2013)

Zo začiatku ma animované komiksové príbehy bavili. Keď už ale vidím asi štvrtý film animovaný touto istou a neinovujúcou 2D animáciou, akoby ma prechádza chuť. Niežeby sa nato nedalo pozerať, ale som si istý, že zlepšenie by tomu prospelo aj bez poškodenia vzhľadu komiksovosti. K deju. Uvidel som a spoznal veľa superhrdinov, ktorých som doteraz nepoznal. Z najviac sa mi rátal asi Green Lantern a trochu aj Marťan. Zelená je proste zelená. K deju. Záchrana sveta po xtýkrát. Tak trochu všetko v jednom, len na tom nebolo nič svetoborné alebo strhujúce. Ako pohodová hodinka sa to ale dalo celkom zniesť. Aj keď Pepo v žabe z Atlantídy, to bola pre mňa rana. Rana smiechom. 50 %(29.5.2010)

Nijak zvláštní průměr.(25.5.2015)

Vznik JLA v padesátých letech s úžasnou atmosférou a krásným zpracováním! Je pravda, že hlavní záporák je trochu slabší, ale ten tady hraje v podstatě druhé, možná až třetí housle.(20.6.2015)

Tenhle počin by byl lepší v seriálové podobě. Potřeboval by více času. Jako film je to celkem zábava, ale uspěchané.(26.12.2017)

Veľmi chaotické(6.10.2018)

1 2 3 4 5 následující >>