Obr lidožrout (TV film)

Ogre

Sci-Fi / Fantasy / Horor

USA / Kanada, 2008, 90 min

• PECHY15

Vesnice... omletý starý příběh, na Béčko perfektní kostýmy, velmi slušné herecké výkony v osadě. Pobíhání po lese ve stylu Blair nic moc a ani Obr (Ogre) nic moc, jak smutné že zase došly lováky... no, ještě že nedošly při animaci hole a ostatních husťáckých doplňcích. No doufejme, že pojmenovat hlavní hrdinku Naděje neinspiruje další tragédy bez šušní, aby dělali něco, u čeho se pak stejně vyserou na nejpodstatnější část (ano zacálovat pár animátorů se vyplatí). Tak aspoň si studentíci na ČVUTu přivydělaj ne??(22.5.2015)

• Tunri

Vskutku zvláštní film. Mně prostě kýče moc nebaví, samozřejmě zde nechybí nedokonalosti (chyby), doják a hrdina, zato je naprostá absence krve, nechutností a brutality (ach jo..). Vzhledem k tomu, že před tímto filmem jsem viděla Piraňa 3D, kde byla pointa filmu jen cákání krve a odtržení pinďoura, dala bych tomuhle filmu i tři hvězdičky. Na druhou stranu, když vezmu v úvahu třeba komediální Rochod nebo napínavý Vřískot, bylo by to nefér. Jedna hvězdička za to, že se tvůrci pokusili o horrorové zpodobnění Shreka s roztomilým bříškem :-D(13.4.2013)

• darkrobyk

Někdy si říkám, proč tu kterou zhovadilost nevypnu. Naivně čekám, že třeba něco přijde, něco...ale NIC. V téhle slátanině nelze pochválit vůbec nic. Televizní kamera, otřesné herecké výkony (spíše nevýkony), nepřekvapivý děj bez nápadu, triky mizerné tak, jak by je snad nezplodilo ani studio Kamarád, a ten obr...no chacha. V žánrech chybí komedie, i když nejspíš nechtěná. Gore efekty nula, pokud nepočítám občasnou červenou spršku digitální krve... Herci nesympatičtí natolik, že jsem si celou dobu přál totální genocidu. Jediná záchrana - že by ten digitální chudák postupně rozerval celou vesnici na cucky, až by střeva lítala - se nedostavila... opravdu hnus.(23.3.2014)

• Blueeyes

Ach, to bylo hrozné! Zoufale zahrané, dialogy jako z kurzu "konverzujme jako mameluci - lekce pro pokročilé ", obr vypadal jako kříženec Shreka a Spongeboba na krátkých nožkách. A vesměs všechny hlavní postavy nesnesitelné, fakt jsem se nemohla dočkat, až je obřisko dožene. Výraz "on je k sežrání " tu dostal zpět svůj původní, doslovný význam. Naštěstí jsem si u toho četla, jinak by to bylo naprosto prošustrovaných 90minut života.(27.3.2017)

• OG_Swifty

Další z mnoha ptákovin, kde jsou trikový scény tak z doby před dvaceti lety. Dívali jsme se na to s kamarádem úplně náhodou, když to bylo v televizi, a dobře jsme se zasmály mentálnosti celýho filmu. Byl tam ale jeden vtip, a to když se policajt 1 ptal policajta 2, co to je Ogre, a on vytáhnul obrázek manželky - to byl zlatý hřeb celýho filmu.(23.3.2014)