Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Rivalita mezi bratry nás zavede do světa, kde neexistuje vzájemná důvěra a loajalita. Budoucí předseda britské vlády Christian Mason, na kterého je vypsaná odměna, jeho bratr - vymahač dluhů Mitchell Mason, k tomu psychopatický policajt Dunn, který se ho pokusí zabít kvůli nevyrovnaným účtům.
V tomto filmu nenajdete pozitivního hrdinu. Britský akční thriller, okořeněný typickou anglickou tvrdostí. (farsifal)

(více)

Recenze (12)

sochoking odpad!

všechny recenze uživatele

Tento film je plný všetkého toho , čo správny seriál s telenovelou dokopy obsahovať musia ! Po tom , čo som mal možnosť vzhliadnuť Garyho Stretcha v Dead Mans Shoes som si hovoril , že to bude jeba ,ale počiatočná scénka v bare , kde si nechal pritankovať a zdvorilo sa odporúčal , tá ma naozaj zaskočila ! Hohohoooo , to nič nie je ! Potom sa objaví Vinnie Jones s nalepenými fúzami vyzerajúci ako obrkokot !! A čože som to spomínal s tými telenovelami ?? Ovšem , prehrabávanie sa v krabici spomienok s fotkami a ( to ma teraz podrž !!! ) detskými mini ponožčičkami ... to fakt nie ! Vôbec , bolo to celé nasiaknuté sentimentálnymi scénkami , že je jasné , že Marcus Warren nezabudol ani na 4 % skupinu našich spoluužívateľov ! ( Finálna príhoda s mačkou je vrchol ! Boots , aký ty si len dobráčisko ! ) A vôbec , nechce sa mi tu rozpisovať . Okrem toho , že ma to sklamalo , pretože som myslel , že to bude gangsta movie z londýnskeho podsvetia , tak to bola i nehorázna pičovina , pri ktorej som nevedel , či ide o rodinný dramat , alebo už vyššie spomínanú gangsterovku . ()

Morholt 

všechny recenze uživatele

Boots si odseděl svoje za neúmyslné zabití milence své ženy a po návratu z kriminálu se živí jako vymahač mafiánské bosse Anawalta. Na paty mu neustále šlape policista Dunn, který se mu chce za každou cenu pomstít za znetvořenou tvář a znepříjemňuje mu už tak těžký život. Do toho přijde žádost o pomoc od Bootsova bratra, který potřebuje dárce kostní dřeně, ale byl to právě on, kdo se podílel na Bootsově odsouzení. Celkem originální thriller o pomstě i bratrské nelásce, který má tempo, myšlenku i herecké výkony. Film táhne pro mě neznámý Gary Stretch, ale zdatně mu vypomáhají i Vinnie Jones či Shannyn Sossamon. V epizodní roli se mihne nestor britské scény Christopher Lee a roli šéfa podsvětí si střihnul Stephen Rea. Nečekal jsem moc, ale překvapivě dobře jsem se bavil. 75% ()

Reklama

iamek 

všechny recenze uživatele

Tenhle film si víc než označení video film nezaslouží. Naprosto průměrná televizní zábava. A na film kouknete jen když fakt nebude mít co na práci. ()

SeBig 

všechny recenze uživatele

Konečně pořádný překlad češkové! Velká fuška to opravdu byla dokoukat, to pravdu maj. Na voko evropský drama o fotkách a hnusným filtru, reklamy na tojotu mi přijdou zábavnější sory. ()

masekjc 

všechny recenze uživatele

Kouknul jsem na to jen kvůli Vinnie Jonesovi a nádherné Shannyn Sossamon. Těžko ale mohli nějakým způsobem více zazářit, pač tenhle britský syrový thrillerek s americkým heroickým koncem je tuctová jednohubka. Závěrečná efektní přestřelka to trochu zachránila, takže za 2 hvězdy ale zas taková fuška to nebyla :) ()

Galerie (10)

Zajímavosti (1)

  • Hlavní hrdina filmu jezdí automobilem TVR Sagaris. Stejná značka (TVR), ovšem model Tuscan, se objevila ve filmu Swordfish (2001), kde jej řídí John Travolta. (JsemPohodlny)

Reklama

Reklama