Rivalita mezi bratry nás zavede do světa, kde neexistuje vzájemná důvěra a loajalita. Budoucí předseda britské vlády Christian Mason, na kterého je vypsaná odměna, jeho bratr - vymahač dluhů Mitchell Mason, k tomu psychopatický policajt Dunn, který se ho pokusí zabít kvůli nevyrovnaným účtům.
V tomto filmu nenajdete pozitivního hrdinu. Britský akční thriller, okořeněný typickou anglickou tvrdostí. (farsifal)

Morholt

Boots si odseděl svoje za neúmyslné zabití milence své ženy a po návratu z kriminálu se živí jako vymahač mafiánské bosse Anawalta. Na paty mu neustále šlape policista Dunn, který se mu chce za každou cenu pomstít za znetvořenou tvář a znepříjemňuje mu už tak těžký život. Do toho přijde žádost o pomoc od Bootsova bratra, který potřebuje dárce kostní dřeně, ale byl to právě on, kdo se podílel na Bootsově odsouzení. Celkem originální thriller o pomstě i bratrské nelásce, který má tempo, myšlenku i herecké výkony. Film táhne pro mě neznámý Gary Stretch, ale zdatně mu vypomáhají i Vinnie Jones či Shannyn Sossamon. V epizodní roli se mihne nestor britské scény Christopher Lee a roli šéfa podsvětí si střihnul Stephen Rea. Nečekal jsem moc, ale překvapivě dobře jsem se bavil. 75% ()

sochoking odpad!

Tento film je plný všetkého toho , čo správny seriál s telenovelou dokopy obsahovať musia ! Po tom , čo som mal možnosť vzhliadnuť Garyho Stretcha v Dead Mans Shoes som si hovoril , že to bude jeba ,ale počiatočná scénka v bare , kde si nechal pritankovať a zdvorilo sa odporúčal , tá ma naozaj zaskočila ! Hohohoooo , to nič nie je ! Potom sa objaví Vinnie Jones s nalepenými fúzami vyzerajúci ako obrkokot !! A čože som to spomínal s tými telenovelami ?? Ovšem , prehrabávanie sa v krabici spomienok s fotkami a ( to ma teraz podrž !!! ) detskými mini ponožčičkami ... to fakt nie ! Vôbec , bolo to celé nasiaknuté sentimentálnymi scénkami , že je jasné , že Marcus Warren nezabudol ani na 4 % skupinu našich spoluužívateľov ! ( Finálna príhoda s mačkou je vrchol ! Boots , aký ty si len dobráčisko ! ) A vôbec , nechce sa mi tu rozpisovať . Okrem toho , že ma to sklamalo , pretože som myslel , že to bude gangsta movie z londýnskeho podsvetia , tak to bola i nehorázna pičovina , pri ktorej som nevedel , či ide o rodinný dramat , alebo už vyššie spomínanú gangsterovku . ()

masekjc

Kouknul jsem na to jen kvůli Vinnie Jonesovi a nádherné Shannyn Sossamon. Těžko ale mohli nějakým způsobem více zazářit, pač tenhle britský syrový thrillerek s americkým heroickým koncem je tuctová jednohubka. Závěrečná efektní přestřelka to trochu zachránila, takže za 2 hvězdy ale zas taková fuška to nebyla :) ()

iamek

Tenhle film si víc než označení video film nezaslouží. Naprosto průměrná televizní zábava. A na film kouknete jen když fakt nebude mít co na práci. ()

SeBig

Konečně pořádný překlad češkové! Velká fuška to opravdu byla dokoukat, to pravdu maj. Na voko evropský drama o fotkách a hnusným filtru, reklamy na tojotu mi přijdou zábavnější sory. ()

• Hlavní hrdina filmu jezdí automobilem TVR Sagaris. Stejná značka (TVR), ovšem model Tuscan, se objevila ve filmu Swordfish (2001), kde jej řídí John Travolta. (JsemPohodlny)